Rise and Shine je největší platformou pro talentované a ambiciózní studenty technických, přírodovědných a ekonomických oborů v České republice

Rise and Shine 2016

 

Již čtvrtá velká říjnová konference Rise and Shine. Opět dvoudenní akce našlapaná skvělými řečníky a interaktivními workshopy. Celkový dojem z konference dolaďoval doprovodný program formou koučinku, networkingu, občerstvení a dalších.

Najdi co Tě baví 2016

 

Připravili jsme pro Tebe historicky první konferenci Rise and Shine, kde Tě špičkoví lektoři a osobnosti inspirují, že najít si projekt, brigádu či školu, která Tě bude bavit, je právě ta nejkratší cesta k vyrovnanosti a úspěchu.

 

Uč se efektivně 2016

 

Jak dostat všechny potřebné informace do hlavy a uspět u zkoušek? Které nástroje pro efektivní učení použít? Co udělat pro to, abychom se vyhnuli zbytečnému stresu a nebo udělali z učení zábavu? Na tyto otázky jsme si odpověděli na další konferenci Rise and Shine s tématem Uč se efektivně!

 

Partnerské vztahy 2016

 

Historicky první konference Rise and Shine na téma partnerských vztahů se konala v dubnu roku 2016 a přinesla tipy a rady o tom jak budovat harmonické partnerské vztahy, porozumět svému protějšku i jak zkvalitnit intimní život.

 

Objev sám sebe 2016

 

V únoru 2016 se v budově VŠEM uskutečnil již druhý ročník studentské konference osobního rozvoje Rise and Shine: Objev sám sebe. Posláním celé akce bylo ukázat konkrétní postupy, jak odhalit svůj talent a rozvíjet své silné stránky. Konferenci navštívilo přes 200 studentů.

 

Workshop: První pomoc s bakalářkou

 

Uspořádali jsme již několik workshopů s názvem “První pomoc s bakalářkou” jako odpověď na četné žádosti účastníků našich konferencí, s cílem usnadnit cestu k úspěšném bakalářce. Lektorkou workshopů je Lucie Tichá, která pomohla již více než 110ti vysokoškolákům úspěšně dokončit bakalářku.

 

Konference Rise and Shine 2015

 

V říjnu 2015 se uskutečnila naše první dvoudenní konference pro 700 studentů. První den sestával ze tří bloků. Každý na jedno téma – efektivita, podnikání a osobní rozvoj. Následující den byl věnován budování kariéry. Vystoupili zde špičkoví lektoři jako je Mark Dzirasa, Peter Krištofovič, Karel Havlíček, Zdeňka Jordánová, Aleš Kalina a další.

 

Rise and Shine: Objev sám sebe 2015

 

Nová akce mezi velkými konferencemi pro 200 studentů tentokrát na půdě VŠE v Praze. Zaměření na objevení vize a silných stránek. Vystoupily osobnosti jako je Miroslav Donutil, Michal Viewegh, bývalý šéf Microsoft pro Evropu Jan Mühlfeit, bývalý kouč Jaromíra Jágra Marian Jelínek a další.

Efektivní studijní metody 2015

 

První konference zaměřená na studijních metody pro 138 vysokoškoláků. Studenty nejvíce zaujaly myšlenkové mapy od Daniela Gamrota. Dále vystoupili František Dalecký (Mimoškolu), Eva Velechovská (VEVA s.r.o.), Pavel Moric (7x mistr ČR v karate), Adéla Schicker (GrowJob) a Vojtěch Slánský (expert na návyky).

 

Workshop: Najdi svoji cestu 2015

 

V červnu 2015 se uskutečnil první interaktivní workshop Najdi svou cestu. Pod vedením Heleny Kurzweilové účastníci v první části workshopu poznávali své talenty, své silné stránky. Ve druhé části odhalovali své skutečné hodnoty – tzn. kam směřuje můj vnitřní kompas. V závěrečné části Helena účastníky provedla stanovením své osobní vize.

Konference Rise and Shine 2014

 

V roce 2014 jsme uspořádali již velkou konferenci studijních dovedností a osobního rozvoje pro 660 studentů opět zaměřených především na chemii, informační technologie a ekonomiku. K tomu se zde navíc prezentovaly prestižní firmy, byl zde první workshop a 10 koučů.

Konference Rise and Shine 2013

 

První konference studijních metod a osobního rozvoje pro 230 studentů zaměřených na chemii, informatiku a ekonomiku. Vystoupili zde špičkoví lektoři jako David Gruber, Libor Činka, Janka Chudlíková a další. Dostali jsme skvělou zpětnou vazbu od účastníků i spolupracujících univerzit ČVUT v Praze a VŠCHT v Praze.

Workshop: Rychločtení 2013

 

V prosinci 2013 jsme ve spolupráci s Davidem Gruberem (otec rychločtení) uspořádali dvoudenní workshop rychločtení. David odhalil svá nejlépe střežená tajemství pro zrychlené zpracování textu a účinnější zapamatování. Účastníci si na vlastní kůži vyzkoušeli metody, které můžou využít pro rychlejší nastudování čehokoli.