Rise and Shine

.

Rise and Shine je platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat. V Rise and Shine ti dáme pevné základy v měkkých dovednostech, abys byl úspěšný a šťastný jak v osobním životě, tak pracovním.

.

Organizační tým

Vojtěch Kouba

Vojtěch Kouba

Zakladatel

vojtech@riseandshine.cz

Rise and Shine jsem založil, protože jsem nechtěl, aby po mě na škole zůstala jen zaprášená diplomka. Teď Rise and Shine rozvíjím abych naplnil své poslání „měnit životy druhých lidí k lepšímu“.

Oblíbené motto: „Nejlepší způsob jak předpovědět budoucnost je vytvořit ji.“ – Peter Drucker

Pavel Filip

Pavel Filip

Hlavní organizátor

pavel@riseandshine.cz

V Rise and Shine se podílím na směřování projektu, výběru hostů, doprovodných akcí a zajištění technického zázemí. No a proč Rise and Shine? Protože už nechci aby jediný student studoval jen pro papír či společenské uznání!

Motto: „Pokud si myslíš, že něco nezvládneš máš určitě pravdu a pokud, že to dokážeš, máš možná pravdu!“

Marijánka Rétiová

Marijánka Rétiová

Koordinátorka, HR

marianna@riseandshine.cz

V Rise and Shine mám na starosti zajišťování pohoštění, péči o organizátory a dobrovolníky. Jsem velký extrovert, tak pečuji o dobrou náladu a energii v týmu.

Jozef Čížek

Jozef Čížek

Koordinátor - Pardubice, Liberec

josef@riseandshine.cz

O osobní rozvoj se zajímám již delší dobu a byl jsem pravidelným návštěvníkem Rise and Shine. Chci pomáhat rozvíjet a zlepšit dostupnosti informací mladým lidem o seberozvoji a sebe poznání. Chci při tvorbě těchto skvělých akcí čerpat ze svých zkušenosti a zkušeností skvělého týmu Rise and Shine. Navíc se těším na další nové zkušenosti a poznatky s pořádáním akcí pro Rise and Shine.

Motto: Cokoliv si umíš představit, můžeš dokázat.

Lukáš Javůrek

Lukáš Javůrek

Spolupořadatel doprovodného programu

lukas@riseandshine.cz

„Pojďme se navzájem inspirovat svojí lidskostí. Někdy se nedaří, s každou chybou a „selháním“ je prostor pro vývoj a aplikaci zkušenosti do našeho života.“ říká Lukáš.

V Rise and Shine se Lukáš podílí na doprovodném programu konferencí a to konkrétně analyzou tělesné skladby s poradenstvím výživy a networking.

Irena Pajerová

Irena Pajerová

Koordinátorka, organizátorka Inspirativních setkání

iren@riseandshine.cz

Už více jak 12 let se věnuju organizování akcí, dobrovolnictví a poslední 4 roky i lektorování. Věřím v nekonečný lidský potenciál, férové šance a otevřenou mysl. Baví mě jazyky, cestování a vzdělávací akce Rise and Shine 🙂

V Rise and Shine se podílím na propagaci, zařizování workshopů a komunikaci s lektory a kouči.

Josef Pajer

Josef Pajer

Marketing koordinátor

„Mám na starosti kontakt s médii a oslovuji zajímavé projekty. Baví mě PR, propagace a mám chuť se právě v tomto rozvíjet.“

Lucka Tichá

Lucka Tichá

Koordinátorka, moderátorka

lucie@riseandshine.cz

Ve svém životě se řídím českými příslovími. Nejbližší mi je: Líná huba, holé neštěstí.
Díky tomu, že se věnuji vzdělávání dětí od MŠ až po VŠ, je mi blízké motto: Musíš se mnoho učit, abys poznal, že málo víš.
V tom, co dělám mě vystihuje schopnost „GRIT“- zakousnout se a nepustit.

Stanislav Staněk

Stanislav Staněk

Koordinátor, web master

stanislav.stanek@riseandshine.cz

Osobní rozvoj je mojí vášní už několik let a neustále mě tato oblast překvapuje něčím novým, přináší skvělé postupy, neotřelé metody a praktické vychytávky. Skrze svoje zkušenosti a znalosti v osobnostním rozvoji chci pomáhat mladým lidem, rozvíjet jejich potenciál a ukazovat jim možné cesty ke zlepšení.

Oblíbené motto: Trying to find the way, getting better every day!

Michaela Bobrová

Michaela Bobrová

Koordinátorka - Brno

michaela@riseandshine.cz

Do teamu Rise and Shine som sa dostala vďaka slovám: „Neviem nič z toho čo ste vymenovali, ale som veselá, učím sa rada a rýchlo.“  Som fyzioterapeut a aj preto si uvedomujem nesmiernu dôležitosť motivácie. Každý človek sa v živote snaží byť súčasťou „veľkého projektu“, ktorý prináša skvelý pocit z prekonávania samého seba s cieľom pomáhať ostatným ľuďom. Práve vďaka Rise and shine môžem rozdávať radosť nielen ostatním, ale aj sebe.

Tomáš Liszka

Tomáš Liszka

Koordinátor - Brno

V Rise and Shine zastupuji převážně brněnskou scénu. Jedna z věcí, která mi v životě dělá obrovskou radost, je vidět, že se v něčem posouvám. A nejlepší na tom je to, že skrze konference neposouváme pouze vás, ale i sebe!

Péťa Jelínková

Péťa Jelínková

Koordinátorka, Instagram editorka

 petra@riseandshine.cz

Všimli jste si někdy, že dobré známky ze školy nestačí? Je třeba začít dělat něco jinak. Čím dřív to bude, tím líp. V Rise and Shine se podílím na komunikaci s médii, organizování workshopů a jiných doprovodných akcí.

Edita Křížová

Edita Křížová

Koordinátorka

edita@riseandshine.cz

Rise and Shine konference mě v roli posluchače vždy nabily neuvěřitelnou energií a spoustou inspirace. I z tohoto důvodu jsem se rozhodla své nadšení sdílet, aby i jiní mohli lépe poznat sami sebe. Je mi ctí za Rise and Shine komunikovat nejen s kouči, ale i pomáhat při organizaci doprovodných akcí.

Marek Mrazík

Marek Mrazík

Koordinátor - Slovensko

marek@riseandshine.cz

Som rád súčasťou niečoho, čo dáva zmysel a pomáha študentom nájsť si svoju cestu. Zároveň chcem prispieť k tomu, aby sme sa my mladí ľudia po skúsenostiach v zahraničí vracali domov a prinášali “pozitívny vietor” – veď je to naša krajina. V neposlednom rade kvalitný networking so zaujímavými ľuďmi predstavuje pre všetkých účastníkov nepochybne hodnotné aktívum.

Chceš se k nám přidat?

 

Napiš na pavel@riseandshine.cz

 

Bez koho by Rise and Shine neexistovalo?

Petra Karnetová z Kariérního Centra VŠCHT. Díky její podpoře a podpoře celého Kariérního Centra VŠCHT Praha mohlo Rise and Shine vůbec vzniknout.

Nadace Karla Janečka. Tímto bychom chtěli poděkovat za finanční podporu Nadaci Karla Janečka konference Rise and Shine 2014.

Eliška Králová a Ilona Prausová z Kariérního Centra ČVUT. Hodně projektu pomohly na svět svými cennými radami, nezdolným nadšením a odhodláním pomoci studentům  uspět 🙂

Vilém Svoboda (http://www.in-kor.cz/). Patří mu dík za natočení úžasných videí ke konferencím Rise and Shine 2013 a 2014 i za pomoc s networkingem.

Pavel Trojánek (http://www.osobniproduktivita.cz/). Vynikající networker!

Díky patří všem co se podíleli na organizaci Rise and Shine 2013: Ondřej Suchánek, Anna Motlová, Marie Vojíková, Jan Malý, Magdalena Koubová, Renata Slováková, Václav Kouba, Hana Rajfová, Petr Matuška, Marek Šťastný, Denisa Krumpová, Šárka Zavázalová, Václav Parchaňský.

Zodpovědnou osobou za projekt Rise and Shine je Pavel Filip s IČ 05349826.