Rise and Shine: Uč se efektivně

Jak složit i tu nejtěžší zkoušku bez stresu a ponocování.
Víkendová akce osobního rozvoje pro studenty, absolventy.

<< Konference je za námi – DĚKUJEME >>

Technická univerzita v Liberci – Budova G, posluchárna  G312
Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec I

Sobotní konference: 7.4. 2108, program 9:45 – 15:45
V neděli výlet na Ještěd, do přírody…

Více na Facebooku Fotogalerie 

 

 

Účastníků

Organizátorů

Lektorů

Partnerů

Přicházíme s již čtvrtým ročníkem konference zaměřenou na úspěch ve studiu na VŠ, kde Ti špičkoví lektoři předají vědecky ověřené nástroje a metody, díky kterým zvládneš i tu nejtěžší zkoušku beze stresu a ponocování, abys měl více času na to, co miluješ a dokázal pracovat se svojí sebe motivací.

Zvládni i tu nejtěžší zkoušku bez stresu a ponocování

Nauč se, jak si rychle zapamatovat a u zkoušky vybavit klíčové informace a už nikdy nemít “okno”

Využij nejmodernější technologie a udělej z učení zábavu

Buď efektivnější, nauč se na zkoušku v polovičním čase a dělej více toho, co miluješ

 9:30 – 9:45 Workshop Loono

Pomáháme lidem uvědomit si, že ten správný čas myslet na své zdraví je právě teď

Jsme Loono [čti lůno]. Ukazujeme, jak je prevence důležitá. Pořádáme vzdělávací workshopy a přednášky, píšeme články a natáčíme videa. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas.

 

 

 

 10:00 – 10:45 Matěj Krejčí

Konzultant, lektor a trenér GrowJOB Institute

Matěj je konzultant, lektor a trenér. Specializuje se na témata psychologie spokojenosti, prodeje a vnitřní motivace. Zkušenosti čerpá z praxe, výzkumů o osobním rozvoji a vedení lidí. Je součástí Konec prokrastinace a vzdělávacího institute GrowJOB.

 

 11:00 – 11:45 Marian Jelínek

Hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel… proslavil se i spoluprací s Jaromírem Jágrem

Marian Jelínek je český hokejový kouč s hlubším zájmem o psychologii a filosofii, které aplikuje do své každodenní práce. Je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátu z kinantropologie. V pětadvacetileté praxi hokejového trenéra pracoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Mezi jeho největší úspěchy patří titul MS. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců, například s tenistkou Karolínou Plíškovou, s hokejistou Tomášem Hertlem, s plavcem Janem Mickou, fotbalistou Václavem Kadlecem a dalšími sportovci či celými týmy.

 13:00 – 13:45 Karel Hašler

Emoční kouč a terapeut, specialista na práci s podvědomím a emocemi

Jeho tréninků, seminářů a workshopů, které během 25 let praxe realizoval se zúčastnilo přes 10 000 lidí. V roli kouče a terapeuta úspěšně pracoval se stovkami klientů. Má specializaci ve Skupinové dynamické a v Rogersovské psychoterapii. Ve své celostně orientované práci používá mimo jiné metody NLP, práce s tělem, speciální afirmační postupy a řadu dalších technik. Jeho práce je úzce propojena s oblastí psychosomatiky. Je specialista na práci s podvědomím, emocemi, změnami chování a návyků, komunikaci a vztahy. Spolupracuje s mnoha známými vzdělávacími a konzultačními společnostmi.  Výsledkem jeho práce je klient, který žije šťastnější, zdravější a úspěšnější život.

 14:00 – 14:45 Denisa Dědičová

Konzultantka v GrowJOB Institute se specializací na téma osobní vize a osobní hrdost

Denisa se v GrowJOB Institute specializuje na osobní konzultace, kde učí své klienty jak neprokrastinovat, jak najít svou osobní vizi a jak na sobě dlouhodobě pracovat. Dále je za pražskou pobočku zodpovědná za všechna veřejná školení a fungování GrowJOB College. Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Dále studovala ve Španělsku na Univerzitě v Málaze a Německu na Univerzitě v Bayreuthu. Praktické
zkušenosti v oblasti vědeckých výzkumů, pedagogiky, ale i leadershipu, načerpala zejména v zahraničí, kde působila například jako vědecký pracovník a pedagog na Univerzitě v Málaze.

 15:00 – 15:45 David Kocna

Strategický konzultant, lektor, trenér a žák Tonyho Robbinse

Ve své činnosti se zaměřuje na psychologii v pozadí změn, vytváření podporujících rutin, hodnotnější využití vlastního času a jak se snadno a rychle přepnout do „vrcholového stavu“. Je odborníkem na vytváření lepší energie a transformace negativních emocí.

  16:00 – 16:30 TULBand

Bigband Technické univerzity v Liberci

Jedním z nejvýznamnějších poslání TULBandu je tedy vytvořit prostor a zázemí pro studenty (a nejenom je), kteří se svému hudebnímu koníčku chtějí věnovat dál i na TUL. Jádro kapely tvoří studenti, zaměstnanci i absolventi TUL, tedy nadšenci a amatérští hudebníci různého profesního zaměření, jimž pevnou rukou vládne jediný profesionálně způsobilý muzikant, garant zmíněné zpětné vazby, který ve volných chvílích vyučuje programovací techniky na TUL.

Jak bylo na loňské konferenci Uč se efektivně?

Generální partner konference

Hlavní partner konference

Partneři konference

Rise and Shine je třeba zažít. Alespoň tedy pro představu…

„Co se mi líbilo? Organizace – po informační i lidské stránce. Zjištění – že školou se dá opravdu i bavit a je mi ještě víc líto, že studuji v Děčíně a ne v Praze. Získání důležitých kontaktů a zkušeností Přednášky – jejich náplň nebyla nudná a zbytečná, interpret se opravdu snažil vměstnat do svého času vše užitečné. Kontakt s ostatními účastníky.

..líbilo se mi hlavně to, že se lidé v budově sešli v sobotu, ve svém volnu, což značí, že je daná problematika opravdu zajímá a podle toho to tak i vypadalo – super atmosféra nadchlo mě to i po obecné stránce, že jsem se přihlásil a udělal něco pro to, abych školu úspěšně dokončil a některé věci přenesl i do podnikání.

Teď když budu mít nějaký studijní splín, můžu si prolistovat poznámky (a že jich je hodně) z této akce a opět se nabudit a jít dál.“

Byli jste skvělí!!! Akce byla povedená, dle mě na úrovni a jen tak dál!!! Určitě ráda absolvuji další konference. Trošku mě mrzelo, že jsem nezvládla být na všech přednáškách.

Takto perfektně připravený program (=témata přednášek) jsem vůbec nečekala. Chtěla jsem toho absolvovat mnohem více, bohužel to z časového hlediska nebylo možné.

Libilo se mi, jakým způsobem nám byly předány informace, vyprávěním životních příběhů. Nadchla mě místní atmosféra, plná pozitivních usměvavých lidí. Užila jsem si to!

„Líbila se mi různorodost přednášek. Od každého přednášejícího jsem se dozvěděla zajímavosti a tipy z trochu jiné oblasti, což mi rozšířilo rozhled v tom, co všechno se ještě dá.

Potěšilo mě, že jsem si doběhla pro knížku, která mi teď přináší přesně informace, co se mi hodí vědět :) Také se mi líbila celkově dobrá organizace, atmosféra a nadšení. Bylo naprosto super.

Získala jsem přesně to, co na naší škole normálně chybí. Pomohlo mi to ujasnit si cíle. „