Chystané webináře / Next webinars

Mohou být média objektivní?

23. 2. 2021 Webinář s Danielou Drtinovou na téma objektivnostikritického přístupu k informací a médiím obecně. Rozhovor se ženou, která je zvyklá více otázky rozdávat, než je přijímat.

Proběhlé webináře / Passed webinars

Jak se (na) učit cizí jazyky

12. 1. 2021 Webinář na téma jak se efektivně naučit jazyky. Holky představili množství tipů a triků přímo v rozhovoru. Přidaly několik inspirativních příběhů našich studentů, ale zmínily i nejčastější slepé cesty při učení cizích jazyků.

Život šťastně a spokojeně p. Nejedlý

18. 12. 2020 Webinář na téma jak vyřešit jakýkoliv problém. Pozvali jsme zakladatele metody RUŠ Karla Nejedlého, kterého se zeptáme, jak to celé funguje. Přišel s revolučním nástrojem, jak rychle, efektivně a hlavně trvale pracovat se svým podvědomím.

Stačí jen začít - Aktivní studenti

5. 11. 2020 Webinář na téma jak být aktivní student a jak se rozvíjet pomocí studentských, ale i firemních projektů. Oslovili jsme tedy Vítka Jandu z projektu Aktivní studenti, abychom se ho zeptali, jak na to a proč se pustil do svého projektu!

Jen škola už nestačí - Kariérko.cz

15. 10. 2020 Webinář na téma jak si najít smysluplnou práci, brigádu nebo zajímavý studentský projekt. Jak se rozhodnout o své kariéře skutečně vědomě a s ohledem na své jedinečné nadání, talenty a dovednosti, které budou potřebné pro kariéru.

Jak využít změny - Tomáš Lukavec

24. 9. 2020 Webinář na téma jak současnou krizi využít k osobnímu, ale i byznysovému rozvoji. O svůj recept, jak na to, se podělí úspěšný brand manažer a autor knižního bestselleru Jsi značka?! Tomáš Lukavec, který kdysi začínal od píky a bez peněz.