Chceš dávat vědět o akcích, kde je třeba KAZMA a ještě se s ním potkat? Tak pojď k nám dělat markeťáka!

Chceš dávat vědět o akcích, kde je třeba KAZMA a ještě se s ním potkat? Tak pojď k nám dělat markeťáka!

Co je Rise and Shine?

Jsme parta nadšenců, kteří se v rámci neziskové organizace podílí na pořádání konferencí, workshopů a koučinků osobního rozvoje pro studenty. Akcí se zúčastnilo více než 4300 studentů a více než 230 lektorů za 6 let.
Interně našemu kolektivu říkáme „rodinka“, protože jsme spíš takovou velkou rodinou, která k sobě přitahuje a vítá každého, kdo sdílí naši vizi.

A co je naší vizí?

Rise and Shine je platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.


Koho hledáme?

Chceme k nám do „rodinky“ najít někoho, kdo žije online marketingem. Hledáme nadšence osobního rozvoje a zároveň sociálních sítí. Pokud tě baví na sobě pracovat, zjišťovat o sobě nové věci a zároveň rozumíš marketingu, neváhej a přihlas se k nám. Ať už si v online marketingu jako ryba ve vodě nebo s tím teprve začínáš, rozhodně to zkus. Vítáme především lidi, kteří se s námi budou cítit dobře, budou se rozvíjet a dělat, co je baví. Nejdůležitější pro práci v našem týmu je chtít se zapojit a práci na projektu si společně užít.

Co bys měl/a umět = co budeš mít na starosti?

Pro lepší představu, čeho se práce bude týkat mrkni na seznam níže:

 • Podílení se tvorbě vize, směru a cílů naší vzdělávací platformy
 • Vytváření komunikační strategie
 • Tvorba kampaní a obsahu pro sociální sítě
 • Moderátor FB komunity
 • Psaní článků, blogu, tiskových zpráv a newsletteru
 • Chceš věnovat Rise and Shine alespoň 8-10h týdně 

Nebudeš samozřejmě na vše sám/a. V našem týmu je více lidí, kteří se na marketingu podílí a hledáme k nim někoho, kdo je povede a zastřeší celkovou marketingovou strategii.

Jaké vlastnosti by měl/a mít ideální kandidát/ka?

Hledáme někoho, kdo rád pracuje v týmu a má přátelský přístup k lidem. Velké plus je, když přemýšlíš tzv. out of the box a máš pozitivní přístup k řešení možných výzev. Zkušenosti s vedením lidí a celkově dobré organizační schopnosti jsou velkou výhodou. V neposlední řadě je pro nás důležité také dodržování stanovených termínů.

Je dobré zmínit, že zkušenosti s dovednostmi, které jsme uvedli výše jsou velmi vítané, ale nejsou podmínkou, pokud jsi učenlivý/á a nebojíš se toho.

A co můžeš získat?

 • Rozšířit si zkušenosti v oblasti online marketingu a s vedením týmu
 • Navážeš nové kontakty s mnoha zajímavými lidmi – ať už s kolegy, přednášejícími nebo s našimi spolupracujícími partnery
 • Získáš potvrzenou praxi, doporučení zároveň tím obohatíš své CV 🙂
 • Především se ale staneš součástí komunity se smysluplnou vizí a záměrem pomoct lidem v naší společnosti být spokojenější, zodpovědnější a žít naplněným životem.
 • A samozřejmě vstup zdarma na všechny akce Rise and Shine a mnoho dalších

„Spousta lidí spřádá své velké plány na život a mezitím jim utíká mezi prsty. Až bude víc peněz, až bude míň práce, až děti odrostou, až zaplatíme hypotéky, nakoupíme všechny ty krámy nebo až bude čas. Pak teprve začneme žít ten život, který chceme. Svět, ale na nikoho nečeká.“ KAZMA

Závěrem

Zajímá tě jen některá z oblastí a jsi na ni odborník? Ozvi se nám a můžeš se stát součástí širšího marketingového týmu :-). Těšíme se na všechny odpovědi, ozveme se zpět všem, tak neváhej a napiš na pavel@riseandshine.cz.

P.S. Dotazy a nápady nám piš do komentářů. Díky.