16DNŮ 01HODIN 39MINUT 23SEKUND

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

CHCI PŘIJÍT!

Přicházíme s druhým ročníkem konference, která se věnuje cestování, poznávání nových zážitků při cestách a jak si z toho odnést to nejlepší do svého života. Poznej svět a poznáš sám sebe a své okolí.

Kdo je součástí konference:

Jan Žďánský

Hana Machalová

Tomáš Stingl

Slávek Král

Václav Fiala

Jan Povýšil

4krát PROČ přijít na naši konferenci

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Neděle 6. října 2019 - den nabitý přednáškami a skvělou atmosférou

8:00 – 9:30 – Štěpán Pastula

Workshop: Sám sobě koučem

Průvodce po himálajských oblastech Ladaku, Indii, Ugandě, Íránu, Kanadě a Novém Zélandu. Expediční školitel a hodnotitel programu DofE (Duke of Edinburgh), má praxi s realizací výukových programů a lektorováním od roku 2010. Od roku 2014 se věnuje průvodcování a životnímu koučinku, ve kterém cesty hrají velkou roli. Záliba v těchto dvou oborech vedla k propojení a podnítila vznik travel coachingu (cestovní koučink). Štěpán je dále od r. 2012 zakladatelem a ředitelem festivalu Letem světem a také koordinátorem programu Letem světem na školách. Podílel se na projektech neziskové organizace Surya v Malém Tibetu (Indie) a Člověk v tísni v DR Kongo.

VÍCE O WORKSHOPU…

REGISTRACI NA WORKSHOP SPUSTÍME: 16. 9. 2019


9:00-9:30 – Neformální snídaně

Celý den zahájíš vydatnou snídaní, která Tě nakopne na celý den konference

Součástí vstupného je nově i sladké i slané občerstvení. Protože nám záleží na přírodě a nechceme používat zbytečné plasty, přines si svůj hrníček přímo na konferenci, do kterého dostaneš čaj nebo kávu. To přeci stojí za to, ne?


Jan Žďánský

Bikepacker, dobrodruh a cestovatel

Poprvé nasedl na kolo s úmyslem cestovat už v roce 2013. Do té doby sbíral cestovatelské zkušenosti stopováním po Evropě i v autobusech Jižní Ameriky. Chlapík, který překonal kyrgyzská horská sedla, stepi Mongolska i vlastní samotu a jezdí v průměru i 100 km na kole denně!


Tomáš Stingl

Novinář a cestovatel

Tomáš Stingl, syn světoznámého cestovatele dr. Miloslava Stingla. Pracuje jako novinář a věnuje se cestopisné a ekonomické žurnalistice. Dosud navštívil asi 70 zemí světa. Zaměřuje se zejména na země Asie a Latinské Ameriky. Nejraději ovšem tráví čas v odlehlejších regionech samotné České republiky.


Jan Povýšil

Úspěšný paralympik a fotograf

Sportu se věnuje již od dětství. Původně hrál závodně pozemní hokej a věnoval se i vodnímu pólu. V roce 1997 se mu v 15 letech stal na školním výletě v Itálii při jízdě na toboganu úraz, při němž si rozdrtil šestý krční obratel. Od té doby je paraplegik, po úraze se přeorientoval na plavání. Na paralympijských hrách dosud získal celkem pět bronzových medailí. První medaili přivezl z Letních paralympijských her v Sydney. Na letní paralympiádě v Pekingu v roce 2008 získal hned tři medaile a o čtyři roky později získal bronzovou medaili i na paralympiádě v Londýně. Na MS v Mexiko City získal zlatou medaili na 50 m volným způsobem. Vedle sportu se věnuje také fotografování.


Hana Machalová

Low-cost cestovatelka a motivátorka

Boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Po celé České republice vede populární přednášky na téma levného cestování a dodává kuráž lidem, kterým brání překážky běžného života v plnění jejich cestovatelských snů. Svět je pro Hanu fascinujícím místem, které stojí za objevování po celý život. Všem, kteří otálejí s nákupem letenek a jízdenek, ukazuje, že jedinými skutečnými limitujícími faktory jsou ty v našich hlavách.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


Václav Fiala

Dobrovolník organizace Brontosauři v Himalájích

S organizací Brontosauři stráví v Himálajích v severní Indii i několik týdnů. Působil zde jako dobrovolník, poznal místní lidi i jejich zvyky. A chystá se tam znovu! Je součástí neziskové organizace Brontosauři v Himalájích, která nikoho nezachraňuje, spíše se snaží vyměňovat přednosti na obou stranách. Pomáhají obyvatelům vesnice Mulbekh odbornými znalostmi a finančními dary, zajišťují pro ně školu.


Slávek Král

Cestovatel, dobrodruh a blogger

Cestování se věnuje již 9 let, navštívil všechny obydlené kontinenty. Půl roku strávil v Turecku, jeden rok na Novém Zélandu a dvakrát stopem podnikl cestu kolem světa. Později strávil půl roku v Austrálii a půl roku v Africe. Dle jeho slov je „svět bezpečné místo pro život a rozhodně to není takové, jako nám cpou v televizi.“ Nastopoval přes 140 000 km v 82 zemích světa a 21 státech v USA a lidi mu „pořád říkají, že je to nebezpečný.“ Přednáší o low-cost cestování, učí lidi, jak cestovat a poznávat přitom místní kulturu, jak si v zahraničí najít práci, či jak zbytečně neutrácet. Věnuje se cestovatelským stand-upům a pořádá cestovatelský festival „Travel stand-up festival“.

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Podívej se, jak bylo na konferenci Cestuj a objevuj v Brně:

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Mediální partner konference

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

     Konference

               Cestuj a objevuj 2019

   6. října 2019 | 9:45 – 16:00 Plzeň
                      #riseandshinecz

 

16DNŮ 01HODIN 39MINUT 23SEKUND

 

„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“

Mahátma Ghándhí

 

CHCI PŘIJÍT!

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!