fbpx

 

 

 

 

 

 

 

-1341DNŮ -18HODIN -47MINUT -29SEKUND

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

Účastníků

Organizátorů

Lektorů a koučů

Partnerů

Přicházíme s druhým ročníkem konference, která se věnuje cestování, poznávání nových zážitků při cestách a jak si z toho odnést to nejlepší do svého života. Poznej svět a poznáš sám sebe a své okolí.

Kdo je součástí konference:

Jan Žďánský

Hana Machalová

Jan Povýšil

Tomáš Stingl

Slávek Král

Václav Fiala

Pavel Filip

4krát PROČ přijít na naši konferenci

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Neděle 6. října 2019 - den nabitý přednáškami a skvělou atmosférou

8:00 – 9:30 – Štěpán Pastula

Workshop: Sám sobě koučem

Průvodce po himálajských oblastech Ladaku, Indii, Ugandě, Íránu, Kanadě a Novém Zélandu. Expediční školitel a hodnotitel programu DofE (Duke of Edinburgh), má praxi s realizací výukových programů a lektorováním od roku 2010. Od roku 2014 se věnuje průvodcování a životnímu koučinku, ve kterém cesty hrají velkou roli. Záliba v těchto dvou oborech vedla k propojení a podnítila vznik travel coachingu (cestovní koučink). Štěpán je dále od r. 2012 zakladatelem a ředitelem festivalu Letem světem a také koordinátorem programu Letem světem na školách. Podílel se na projektech neziskové organizace Surya v Malém Tibetu (Indie) a Člověk v tísni v DR Kongo.

VÍCE O WORKSHOPU…

REGISTRACI NA WORKSHOP JSME TI ZASLALI NA EMAIL!


9:00-9:30 – Neformální snídaně

Celý den zahájíš vydatnou snídaní, která Tě nakopne na celý den konference

Součástí vstupného je nově i sladké i slané občerstvení. Protože nám záleží na přírodě a nechceme používat zbytečné plasty, přines si svůj hrníček přímo na konferenci, do kterého dostaneš čaj nebo kávu. To přeci stojí za to, ne?


Při příchodu se můžeš registrovat na koučink

Lukáš Javůrek

Kouč a trenér sebeřízení

Lukáš Javůrek se profesionálně věnuje poradenství, tréninkům sebeřízení a komplexně celostnímu pohledu na zdraví již 18 let (od svého 15. roku).  11. rokem se věnuje také terapii a koučinku, zejména přes práci s tělem.

VÍCE O KOUČINKU…

Maria Mortillaro

Somatický kouč

Dlouho jsem hledala cestu, jak pomoc lidem pohnout se z místa, aby mohli začít měnit svoje životy a splnit si svůj sen. Tak jsem se rozhodla pro koučink, kde můžů aktivně pomáhat klientům v procesu změny, doprovázet je na jejich cestách.

VÍCE O KOUČINKU…


10:00-10:45 – Jan Povýšil

Úspěšný paralympik a fotograf

Sportu se věnuje již od dětství. Původně hrál závodně pozemní hokej a věnoval se i vodnímu pólu. V roce 1997 se mu v 15 letech stal na školním výletě v Itálii při jízdě na toboganu úraz, při němž si rozdrtil šestý krční obratel. Od té doby je paraplegik, po úraze se přeorientoval na plavání. Na paralympijských hrách dosud získal celkem pět bronzových medailí. První medaili přivezl z Letních paralympijských her v Sydney. Na letní paralympiádě v Pekingu v roce 2008 získal hned tři medaile a o čtyři roky později získal bronzovou medaili i na paralympiádě v Londýně. Na MS v Mexiko City získal zlatou medaili na 50 m volným způsobem. Vedle sportu se věnuje také fotografování.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


11:00-11:45 – Jan Žďánský

Bikepacker, dobrodruh a cestovatel

Poprvé nasedl na kolo s úmyslem cestovat už v roce 2013. Do té doby sbíral cestovatelské zkušenosti stopováním po Evropě i v autobusech Jižní Ameriky. Chlapík, který překonal kyrgyzská horská sedla, stepi Mongolska i vlastní samotu a jezdí v průměru i 100 km na kole denně!

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


11:45-13:00 – Oběd

Prostor na doplnění energie

Můžeš využít kavárnu přímo v DEPO 2015, či skvělou restauraci Ti doporučíme přímo na konferenci a je jen Tobě, kterou si vybereš.


13:00-13:45 – Hana Machalová

Low-cost cestovatelka a motivátorka

Boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Po celé České republice vede populární přednášky na téma levného cestování a dodává kuráž lidem, kterým brání překážky běžného života v plnění jejich cestovatelských snů. Svět je pro Hanu fascinujícím místem, které stojí za objevování po celý život. Všem, kteří otálejí s nákupem letenek a jízdenek, ukazuje, že jedinými skutečnými limitujícími faktory jsou ty v našich hlavách.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


14:00-15:30 – Tomáš Stingl – Debata

Novinář a cestovatel

Tomáš Stingl, syn světoznámého cestovatele dr. Miloslava Stingla. Pracuje jako novinář a věnuje se cestopisné a ekonomické žurnalistice. Dosud navštívil asi 70 zemí světa. Zaměřuje se zejména na země Asie a Latinské Ameriky. Nejraději ovšem tráví čas v odlehlejších regionech samotné České republiky.


14:00-15:30 – Václav Fiala – Debata

Dobrovolník organizace Brontosauři v Himalájích

S organizací Brontosauři stráví v Himálajích v severní Indii i několik týdnů. Působil zde jako dobrovolník, poznal místní lidi i jejich zvyky. A chystá se tam znovu! Je součástí neziskové organizace Brontosauři v Himalájích, která nikoho nezachraňuje, spíše se snaží vyměňovat přednosti na obou stranách. Pomáhají obyvatelům vesnice Mulbekh odbornými znalostmi a finančními dary, zajišťují pro ně školu.


14:00-15:30 – Pavel Filip – Debata

Cestovatel a lídr projektu Rise and Shine

Procestoval přibližně 35 zemí včetně Indie, pětkrát Ruska, či Gruzie a Arménie, nebo absolvoval více než 50 alpských expedic včetně ledovcového lezení. Rád cestuje nalehko, hlavně pěšky a tak, aby co nejvíce poznal místní zvyky a obyvatelstvo. Sedmým rokem se podílí na dobrovolnickém projektu Rise and Shine, kde je od roku 2016 lídrem. Pro projekt točí krátké vlogy, podílí se na směřování projektu a nově je součástí akademie talentů EnterZone.

 


15:45-16:30 – Slávek Král

Cestovatel, dobrodruh a blogger

Cestování se věnuje již 9 let, navštívil všechny obydlené kontinenty. Půl roku strávil v Turecku, jeden rok na Novém Zélandu a dvakrát stopem podnikl cestu kolem světa. Později strávil půl roku v Austrálii a půl roku v Africe. Dle jeho slov je „svět bezpečné místo pro život a rozhodně to není takové, jako nám cpou v televizi.“ Nastopoval přes 140 000 km v 82 zemích světa a 21 státech v USA a lidi mu „pořád říkají, že je to nebezpečný.“ Přednáší o low-cost cestování, učí lidi, jak cestovat a poznávat přitom místní kulturu, jak si v zahraničí najít práci, či jak zbytečně neutrácet. Věnuje se cestovatelským stand-upům a pořádá cestovatelský festival „Travel stand-up festival“.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Podívej se, jak bylo na konferenci Cestuj a objevuj v Brně:

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Mediální partneři konference:

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Sleduj nás na sociálních sítích!