fbpx

 

 

 

 

 

 

-886DNŮ -16HODIN -16MINUT -58SEKUND

26. září 2021 - nabité den, co tě naučí organizovat offline i online akce

s

Projdeme společně základy i praktické vychytávky, jak na jakékoliv akce.

Na školení můžeš přijít už od 9:00, v 9:30 pak začínáme v malé skupině – a to rovnou prakticky. Dozvíš se mnohokrát ozkoušené know-how od organizátorů platformy Rise and Shine, ale zároveň se zvedneš ze židle a věci si rovnou vyzkoušíš.
Dopoledne stihneme projít základní témata, abys ještě před obědem měl/a konkrétní představu o EVENT MANAGEMENTU, odpoledne pokračujeme ONLINE APLIKACEMI a základy MARKETINGU a PROPAGACE. V průběhu dne si pak vytvoříš osobní manuál, který si na konci dne odneseš domů (a to jak v hlavě, tak v dalších materiálech).
 
Co tě tedy čeká?
s

EVENT MANAGEMENT

👉 jak v klidu organizovat ziskové i neziskové akce, offline i online s důrazem na veřejné události,
👉 na co všechno nezapomenout při přípravě (jak přijít na ty správné cíle, dispozice a kapitál, jak si sestavit rozpočet a sehnat partnery/ donory),
👉 jak organizovat akci krok za krokem, na co myslet, co se hodí a co naopak vynechat aneb best practice,
👉 proč je dobré si sehnat pomocníky a rozdělit si role v týmu (a jak to udělat)
👉 jaké využít organizační nástroje a aplikace, kde zařídit catering a další logistiku a jak sestavit lákavý program aj.

s

PROPAGACE A MARKETING

👉 jak na branding akce/ projektu
👉 možnosti offline a online propagace
👉 co dělat, když na promo nemáš žádný rozpočet.
 
V neposlední řadě bude možnost probrat, jak na udržitelnost, follow-up aneb co dál pro akci, tipy a triky, best practice i fuckupy.

s

NETWORKING A SPOLUPRÁCE

👉 seznámíš se s dalšími začínajícími organizátory i se zkušenými členy týmu Rise and Shine
👉 vybraní absolventi mají možnost absolvovat dobrovolnickou stáž (na pár měsíců nebo jen na jednu akci), a vyzkoušet si tak nové know-how v praxi

A kdo tě celým dnem provede?

Freelancerka a zakladatelka akademie.

Irena Pajerová je mentorka začínajících školitelů a organizátorů, koordinátorka Rise and Shine – Osobní rozvoj a zároveň zakladatelka a koordinátorka Dobrovolnická akademie INEX-SDA. Spoluorganizovala festival Jeden svět v Brně a v Praze, mj. také pořádá a lektoruje mezinárodní školení v rámci Erasmus+

„Už více jak 14 let se věnuju organizování akcí, vzdělávání, dobrovolnictví, lektorování a jazykovému koučinku. Věřím v nekonečný lidský potenciál, férové šance a otevřenou mysl. Baví mě jazyky, cestování a vzdělávací akce Rise and Shine 🙂“ říká Irena. Její motto je „Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.“


Nadšená dobrovolnice.

Dorota Konvalinková je organizátorka online a offline konferencí Rise and Shine. Pořádala 5 let výlety a jazykové výměny pro zahraniční studenty v ESN CZ.


Lídr vzdělávací platformy Rise and Shine.

Pavel Filip je projektant papíren, hlavní koordinátor Rise and Shine – Osobní rozvoj a zároveň spoluzakladatel a koordinátor platformy Otevřená akademie EnterZone. Pořádal konference pro 600 lidí, ale i workshopy pro 5, rád se podělí o zkušenosti mj. s vedením týmu, fundrasingem a využitím aplikací pro týmovou spolupráci.

„Baví mně stoupání na horské velikány, freeride ježdění na kole, komunikace a vůbec práce s lidmi, i proto se věnuji seberozvoji a networkování. Jsem leader vzdělávací a inspirační platformy, kde se již sedmou sezónu podílím na směřování projektu, výběru lektorů a komunikaci s partnery, koordinaci doprovodných akcí. A proč to vlastně dělám? Protože už nechci, aby jediný student studoval jen pro papír či společenské uznání!,“ říká o sobě Pavel.

POJĎ DO TOHO S NÁMI!

 

NEBO NA GoOut.cz