fbpx

 

 

 

 

 

 

-1439DNŮ -14HODIN -42MINUT -38SEKUND

20. dubna 2021 - webinář s možností pokládat otázky do komentářů

No.07: Úspěšně s kůží na trh s Rostya Gordon-Smith

S Rostya jsme se potkali na našich konferencích již vícekrát a vzhledem k tomu, jak v současné době se i díky pandemii úplně mění svět práce a firemním prostředí. pozvali jsme jí i na online rozhovor. Inspiruje tě svými zkušenostmi různých firemních kultur a mentalit z mnoha zemí, ve kterých žila a pracovala. Řekne ti, jak se dostala do prestižního seznamu 50 nejlepších personalistů světa.

s

O čem je webinář:

👉 Jak se uplatnit na trhu práce ❗️
👉 Jak využívat silných stránek tvých i budoucích zaměstnanců ❗️
👉 Jak se inspirovat světem firemního prostředí ze zahraničí ❗️


Rostya Gordon-Smith

Jedna z nejlepších personalistek světa

🧑🏻‍💻 Rosty působí již třicet let v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Má velké zkušenosti v oblasti rovných příležitostí, rozvoji osobnosti, strategickém řízení lidských zdrojů a další. Získala vzdělání ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii. 

👉  Je majitelkou konzultační společnosti People Impact s.r.o. a dále publikovala články v časopisech Computer World, HK East European Review, Beautiful British Columbia, Personal nebo Moje Psychologie.
👉  V roce 2015 založila MINERVA 21 – neziskovou společnost pro ženy, i muže kteří se chtějí vzdělávat a rozvíjet osobnostně a profesně, budovat silnou síť a podporovat ostatní. www.minerva21.net. Je vdaná má 4 syny a 11 vnoučat.

Záznam online rozhovoru