fbpx

 

 

 

 

 

 

-1439DNŮ -14HODIN -32MINUT -52SEKUND

29. 7. 2021 - Ve stínu Afriky pro svůj rozvoj s Gérmanem Beroizem

No.11: In the shadow of Africa for your development

🇨🇿Připoj se k nám v online streamu a zjisti co vše s Germanem můžeš začít a jaké příležitosti ti nabízí pobyt na Tenerife. Přenosem Tě tentokrát bude provázet naše dobrovolnice Eliška alias ELISCIA. Rekre-Akční koučka, která se specializuje na osobní rozvoj skrze cestování a dobrovolnictví.
🇬🇧 Follow our free live stream from Tenerife and find out more about Germán’s story and which experience you can have if you visit Nest hostels all around the western coast of Tenerife as a guest or as a volunteer or backpacker. This time you will be accompanied by our volunteer Eliška alias ELISCIA. Recreation-Action coach that specializes in personal development through travel and volunteering.

s

O čem to bude? / What will it be about?

🇨🇿  Jak získat příležitost v rámci Erasmu na Tenerife ❗️
👉 Jak vyrazit jen s batohem do světa ❗️
👉 Kde získat dobrovolnickou práci za ubytování a stravu ❗️
🇬🇧 How to get an Erasmus opportunity in Tenerife ❗️
👉 How to go out into the world with only a backpack ❗️
👉 Where to get volunteer work for accommodation and food ❗️


Germán Beroiz

Provozovatel dobrovolnického penzionu na Tenerife / The operator of a volunteer guest house in Tenerife

🇨🇿 Germán žije dobrodružný život, a přitom pomáhá plnit sny druhých. Díky životu v horách se dostal k horolezectví a horské turistice. Tato vášeň ho provází dodnes, ba co víc, dokonce ho i částečně živí. Poté se rozhodl cestovat a najít co by ho v životě dělalo šťastným. Pobýval v Anglii, ale i v Austrálii. Tato úžasná země na druhé polokouli láká mnoho dobrodruhů a cestovatelů. Zajímaví lidé ho přivedli k nové vášni, a to surfování. Jediné evropské místo splňuje všechny tyto požadavky – jsou to Kanárské ostrovy a speciálně ostrov Tenerife. Začal zde budovat síť hostelů s názvem „Hnízdo“ v anglickém originále „Nest“. 
🇬🇧 Germán lives an extraordinary life. Germán comes from Spain. Then he left his country to travel the world. He used to live in England but his life was the most influenced travelling experience as a backpacker in Australia. In Australia, he learnt to surf and this new hobby brought him into European surfers’ paradise the Canary Islands. He chose Tenerife as his destination because this island is a smart combination of green nature, mountains and the beach lifestyle. The hostels have a convenient name as Nest which is a safe place to live for birds who flights all around the world.

Záznam online rozhovoru / Video from online interview