fbpx

 

 

 

 

-91DNŮ -10HODIN -13MINUT -57SEKUND

Účastníků

Organizátorů

Lektorů a koučů

Partnerů

Studentská konference speciálně věnovaná studentským stážím jak ve firmách, tak organizacích s hromadou tipů a kontaktů.

FOTOGALERIE

4krát PROČ přijít na naši akci

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Čtvrtek 9. březen 2023 - přednášky známých osobností a interaktivní program

 

15:00-15:05 Slavnostní zahájení


15:05-18:00 Blok přednášek a rozhovorů

Hlavní část konference

Oslovili jsme ty nejlepší osobnosti ze světa byznysu, marketingu nebo sportu.


15:05-15:35 – Roman Staša

Vítěz MasterChef, kondiční trenér a hokejista

Trenér a bývalý juniorský hokejista, který se stal známým jako soutěžící ve 4. řadě televizního soutěžního pořadu MasterChef Česko na TV Nova, kde se umístil na prvním místě. Ve 4. řadě soutěže amatérských kuchařů MasterChef Česko 2020 se dostal mezi 16 finalistů. Postupně se probojoval až do velkého finále, v němž bylo úkolem uvařit tříchodové menu, které založil na foie gras.


15:35-16:00 – Janka Chudlíková

Lektorka a koučka, průvodkyně na cestě k lepšímu životu

Při práci s lidmi se opírám o vlastní zkušenosti, pevný profesní základ a neurovědu. Moje postupy v práci s lidmi, ať už formou přednášek, školení nebo koučování, fungují. Klientům přinášejí znovunalezenou jistotu a životní spokojenost v soukromí i v práci. Pomáhám lidem nalézt a vést smysluplný a autentický život. Věk, vrásky a obrovská touha po dalším poznání jsou mou výhodou. Stojí za úspěšným pořadem Nahoru a dolů, kam si zve zajímavé hosty.


16:15-16:40 – Jiří Rostecký

Podnikatel, dělá rozhovory s hosty

Jirka MladýPodnikatel.cz založil ještě na střední škole. Dlouhou dobu se mu nevěnoval naplno, ale v roce 2015 se pustil do natáčení prvních videorozhovorů. Dodnes je celý portál jeho one-man-show projektem a nestojí za ním žádná redakce, ale pouze jeden člověk. V roce 2019 česká verze časopisu Forbes ocenila Jirkovu práci jeho zařazením do prestižního žebříčku Forbes 30pod30. Soutěž WebTOP100 jej několikrát nominovala mezi Osobnosti digitálního marketingu. Opakovaně se také objevuje v populární Křišťálové Lupě a ocenění získává i jeho podcast.

ROZHOVOR: Více info…


16:40-17:15 – Jan Wegmann

Project manager a spoluzakladatel

Pracuje již pátým rokem pro datové start-upy, které se věnují zejména umělé inteligenci a strojovému učení. V rámci svých aktivit vystřídal již několik obchodních pozic a momentálně se podílí na projektovém řízení platformy zaměřené na lokační analýzu. Přes studium i práci se Honza začal věnovat také umění a na začátku roku 2021 spoluzaložil ještě s dalšími kamarády uměleckou platformu Krenovka Inkubátor, kde nyní přebírá vedení a chce ji dál rozvíjet i za pomocí zkušeností a znalostí, které načerpá při svém nynějším studiu na DAMU.

NÁZEV PŘEDNÁŠKY: Technologizace kultury…


17:25-18:00 – Kovy-Karel Kovář

Youtuber a moderátor

Karel Kovář je známý také jako Kovy, je český youtuber, vloger, moderátor, dabér, spisovatel, edukátor a v minulosti také Let’s Player. Zviditelnil se i v pořadu StarDance. Přezdívka Kovy se odvíjí od jeho příjmení. V lednu 2023 má na svém hlavním YouTube kanále (Kovy) přes 905 tisíc odběratelů. Roku 2020 bylo 75 procent jeho aktivních sledujících na YouTube ve věkové skupině 18 až 34 let. Kromě YouTube působí na dalších sociálních sítích jako Instagram či Twitter. Jeho dosud nejsledovanějším videem je parodie na píseň „Despacito“, která přesáhla hranici 12 milionů zhlédnutí. Jeho hlavní kanál Kovy nasbíral dohromady přes 229 milionů zhlédnutí.


18:15-19:15 – Koučink, info market firem a organizací

Setkej se s mnoha projekty, studentskými organizacemi, start-upy či zajímavými firmami. Součástí programu po celý den jsou i kratší prezentacemi, kde se představí projekty nebo zajímavé myšlenky. Buď součástí komunity!

Pro koučovací setkání si vyber si kouče po přihlášení na konferenci: 🔴 Jak to funguje…

Jan Šefl
Kouč času

▶️ Více o kouči…

Alena Ptáčková
Kouč pro každý den

▶️ Více o kouči…

Jolana Dočkalová
Gestalt kouč

▶️ Více o kouči…

Petra Slade

Osobní koučka a mentorka

▶️ Více o koučce…

Jiří Pešek

Osobní kouč

▶️ Více o kouči…

Karel Hašler

Emoční kouč a terapeut

▶️ Více o kouči…


18:15-19:15 – Workshopy

Vybereš si jeden ze souběžných workshopů.

Vytáhneme Tě do akce a vyzkoušíš si na vlastní kůži jeden z workshopů.
Více se dozvíš v emailu po zaregistrování na konferenci!


Marie Froulíková – CEO Kudy Kampus

WORKSHOP: Jak najít parťáka a úspěšně se seznámit

Co je přesně networking? Nevíš, jak se seznámit, nebo oslovit někoho pro spolupráci? Stojíš často v koutě a vidina oslovení cizího člověka ti nahání mdloby? Zkusíme si několik improvizačních her na zbavení trémy. Vypíchneme zlatá pravidla síťování. Projdeme si jednotlivé části networkingu – od kvalitní přípravy, přes vyzkoušení si oslovení, až po péči o navázané kontakty. Představíme si techniky mindfulness pro lepší zvládání stresu. A také si to společně užijeme.

VÍCE O LEKTORCE MARII…


Petr Chaluš – Koordinátor Centra Euroguidance, NPI

WORKSHOP: Jak rozvíjet své kariérové kompetence?

Víš, co to jsou kariérové kompetence a jak je můžeš rozvíjet ve škole i celoživotně? Víš, jak vypadá současné kariérové poradenství u nás v Evropě? Proč je pro kariérový rozvoj výhodná zahraniční zkušenost? Více se dozvíš na worskhopu od Petra z Národního pedagogického institutu České republiky.

VÍCE O LEKTOROVI PETROVI…


Irena Palánová, Dagmar Svobodová

WORKSHOP: Jak na dovednosti budoucnosti

Dozvíš se, jaké jsou dovednosti budoucnosti, jak se v nich zdokonalit a jak je popsat a prokázat. Vyzkoušet si můžeš test digitálních dovedností, ze kterého je výstupní certifikát s popisem dovedností. Představíme výhody Europass portfolia, kam si můžeš vše uložit. No a ze stáží to chce také mít nějaký doklad nebo referenci, že? I na to máme řešení.

VÍCE O LEKTORKÁCH…


19:15-??? – Afterparty

Pojď se námi bavit

Po výživné konferenci vyschne v hrdle řečníkům, organizátorům i divákům. Půjdeme vše zapít, družit se, probrat s ostatními co nás inspirovalo… no prostě si užít večer!

Na co se ptáte nejčastěji?

Kolik stojí vstupenka na konferenci a co za ní dostanu?

AKCE: Vstupenka ZDARMA na přednášky, workshopy nebo koučink

Jak se přihlásím na workshopy a koučink?

Pokud jsi se zaregistroval/a na konferenci, dozvíš se více v emailu, který Ti zašleme před konferencí, jak se přihlásit na workshop, nebo osobní koučink. Pokud Ti nic nedorazí, napiš na pavel@riseandshine.cz.

Když budu mít hlad, budu si moci něco koupit?

Na místě nebo v nedalekých restauracích je možné zakoupit si vydatný oběd. Protože nám záleží na přírodě a nechceme používat zbytečné plasty, přines si svůj hrníček přímo na konferenci, do kterého dostaneš během polední pauzy čaj nebo kávu. To přeci stojí za to, ne?

…a co afterparty?

Víme, že po akci je třeba vstřebat a prodiskutovat všechny dojmy a pojmy. Proto afterparty intenzivně řešíme. A až budeme vědět místo a čas, hned Ti dáme vědět. Pártýýý…!

Stále ti chybí informace?

Napiš na pavel@riseandshine.cz nebo více info najdeš na Facebooku nebo LindkedINu.

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Pořadatelé konference

Partneři konference

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!