-188DNŮ -1HODIN -4MINUT -24SEKUND

 

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

11. října 2020 - den, kdy zažiješ mnoho výzev

10:00-11:30 Zkouška spojení a online ledolamky

Seznámíš se s dalšími odvážlivci a začneš využívat svoje silné stránky.

Vytvoříme podpůrnou skupinu, kde si pomocí neurolingvistického programování vyzkoušíš propojení mozku s tělem, poodhalíš svoje silné stránky a začneš na nich pracovat. Na tuto 1. online část potřebuješ stabilní připojení k internetu, funkční mikrofon a webkameru – v 10:00 vše nejdříve vyzkoušíme a pomůžeme ti s příp. problémy, v 10:30 pak začne online webinář v malé skupině.

s

12:00-13:30 Hodina a půl plná výzev

Půjdeš na samou hranu osobní komfortní zóny a možná i za ni.

V malém týmu se společně sejdete v centru Prahy a zažijete výzvy přímo v ulicích. Společně s novými parťáky budete plnit různé zážitkové úkoly a budeš mít prostor zapracovat i na své osobní výzvě. Zkusíš si tak něco, co jsi nikdy nedělal/a, vystoupíš ze své komfortní zóny, mimo svoji sociální bublinu a podělíš se s ostatními o radost z překonání svého strachu!

13:30-14:15 Společné zhodnocení

Ve svém týmu i v podpůrné skupině vyhodnotíš celou večerní hru a určíš si, co dál.

Vrátíme se z ulic zpátky do bezpečí podpůrné skupiny (tentokrát se všichni sejdeme offline) a probereme společně radosti i strasti. Uvědomíš si, co ti pomáhá čelit výzvám a jaké jsou strategie pro jejich úspěšné zvládnutí. Dále si stanovíš první kroky, jak na svém strachu ještě více zapracovat. A přitom můžeme společně popít dobrého moku a zakousnout něco k snědku. Jdeš do toho?!

14:30-15:30 – Společný oběd

Prostor na doplnění energie

Jak nejlépe zakončit dvoudenní příval inspirace než společně u skvělého jídla, kde můžeš sdílet vše, co jsi se naučil/anebo co uděláš hned další pondělí?


A kdo tě celým programem provede?

Lektor zážitkové pedagogiky.

Jsem Honza Zeman a organizuji už 4 roky pravidelně kurzy pro vysokoškoláky. Snažím se, aby šli lidé za hranici komfortní zóny a pokouším se to dělat i jiným způsobem než ohraným skákáním do propasti nebo chozením po horách.
Stačí si říct, kolikrát se v životě bojíte: zaklepat na dveře, telefonovat, neřešit, co si o vás lidé myslí, navrhnout vlastní nápad a nebát se reakce a dalších tisíc věci. Všechno co lidi brzdí můžeme zkoušet vymazávat, ale jen s jedinou podmínkou: KOLIK DO TOHO DÁŠ, TOLIK SE TI VRÁTÍ.


Kdo nebude chybět?

Vášnivý hráč deskovek, špičkový atlet a nadšenec do zážitkových akcí.

Jmenuji se Matěj Klukan a již pátým rokem mě baví vytváření teambuildingových a stmelovacích akcí. Rád vidím, když se o sobě lidé dozví něco nového, a když dokážou díky hrám a výzvám překonat svoje hranice a propasti na další úroveň, díky čemuž se jim otevřou naprosto nové vhledy a výhledy! Již od útlého věku se snažíme dostat ven z „ohrádky“ a konec konců, „ohrádky“ a zábrany si v dospělosti nastavujeme sami -> Proč je tedy nezkusit společně překonat?


Na koho dalšího se můžeš těšit?

Nevím kdo jsem, ale snažím se to zjistit.

Moje občanka říká, že jsem Tomáš Tunys, ale já chci vědět víc. Proto se zajímám o psychologii, dělám seberozvojové experimenty a prostě tak nějak objevuju svět. Život beru jako hru, ve které nejsem jen figurka, ale i ten, kdo ji ovládá. A protože se mi občas jeví, že si ze mě život dělá srandu, utahuju si i já z něj.

Podle testů jsem ze 3/4 introvert. Přesto jsem byl na nedělních výzvách už 2x a půjdu znovu. Je to trochu nepříjemné – jak už to u vycházení z komfortní zóny bývá, ale vytvoříš si skvělé vzpomínky a budeš odcházet s úsměvem na tváři. Překonej se a přijď.

Pojď do toho s námi!