Rise and Shine: Užij si školu 2018

Jak složit i tu nejtěžší zkoušku bez stresu a ponocování.
Víkendová akce osobního rozvoje pro studenty, absolventy.

<< Registrace již brzy >>

Hradec Králové

Sobotní konference: 1.12. 2108, program 9:45 – 15:45

Více na Facebooku 

 

 

Zvládni i tu nejtěžší zkoušku bez stresu a ponocování

Nauč se, jak si rychle zapamatovat a u zkoušky vybavit klíčové informace a už nikdy nemít “okno”

Využij nejmodernější technologie a udělej z učení zábavu

Buď efektivnější, nauč se na zkoušku v polovičním čase a dělej více toho, co miluješ

Přicházíme s úplně novým konceptem konference zaměřenou na úspěch ve studiu na VŠ, kde Ti špičkoví lektoři předají vědecky ověřené nástroje a metody, díky kterým zvládneš i tu nejtěžší zkoušku beze stresu a ponocování, abys měl více času na to, co miluješ a dokázal pracovat se svojí sebe motivací.

Jak bylo na loňské konferenci?

Generální partner konference

Rise and Shine je třeba zažít. Alespoň tedy pro představu…

„Co se mi líbilo? Organizace – po informační i lidské stránce. Zjištění – že školou se dá opravdu i bavit a je mi ještě víc líto, že studuji v Děčíně a ne v Praze. Získání důležitých kontaktů a zkušeností Přednášky – jejich náplň nebyla nudná a zbytečná, interpret se opravdu snažil vměstnat do svého času vše užitečné. Kontakt s ostatními účastníky.

..líbilo se mi hlavně to, že se lidé v budově sešli v sobotu, ve svém volnu, což značí, že je daná problematika opravdu zajímá a podle toho to tak i vypadalo – super atmosféra nadchlo mě to i po obecné stránce, že jsem se přihlásil a udělal něco pro to, abych školu úspěšně dokončil a některé věci přenesl i do podnikání.

Teď když budu mít nějaký studijní splín, můžu si prolistovat poznámky (a že jich je hodně) z této akce a opět se nabudit a jít dál.“

Byli jste skvělí!!! Akce byla povedená, dle mě na úrovni a jen tak dál!!! Určitě ráda absolvuji další konference. Trošku mě mrzelo, že jsem nezvládla být na všech přednáškách.

Takto perfektně připravený program (=témata přednášek) jsem vůbec nečekala. Chtěla jsem toho absolvovat mnohem více, bohužel to z časového hlediska nebylo možné.

Libilo se mi, jakým způsobem nám byly předány informace, vyprávěním životních příběhů. Nadchla mě místní atmosféra, plná pozitivních usměvavých lidí. Užila jsem si to!

„Líbila se mi různorodost přednášek. Od každého přednášejícího jsem se dozvěděla zajímavosti a tipy z trochu jiné oblasti, což mi rozšířilo rozhled v tom, co všechno se ještě dá.

Potěšilo mě, že jsem si doběhla pro knížku, která mi teď přináší přesně informace, co se mi hodí vědět :) Také se mi líbila celkově dobrá organizace, atmosféra a nadšení. Bylo naprosto super.

Získala jsem přesně to, co na naší škole normálně chybí. Pomohlo mi to ujasnit si cíle. „