fbpx

Inspirativní setkání a výzvy

Zažij výzvy 2020

 

17. 6. 2020 Půjdeš na samou hranu osobní komfortní zóny a možná i za ni. V malém týmu zažiješ výzvy přímo v ulicích Prahy, zkusíš něco, co jsi nikdy nedělal, vystoupíš ze své komfortní zóny, mimo svoji sociální bublinu a podělíš se s ostatními o radost z překonání svého strachu! Jdeš do toho?!

Poznej svoje silné stránky

 

29. 6. 2017 proběhlo poslední inspirativní setkání před větší prázdninovou odmlkou. Lektor a kouč Ondra Průcha nám ukázal jak dobře poznat svoje silné stránky a hlavně jak je využívat  naplno, abychom dělali věci, které nás zároveň baví.

Introvert vs extrovert

 

25. 5. 2017 jsme pokračovali v sérii inspirativních setkání. Nasadili jsme téma Introvert vs. Extrovert a podívali se na něj opravdu do hloubky, abychom zjistili jaký typ je nakonec úspěšnější. Role lektorky se chopila členka týmu Rise and Shine Ren Pajerová.

Síla zranitelnosti

 

20. 4. 2017 jsme se na pátém inspirativním setkání díky zkušenému lektorovi osobního rozvoje a sebeřízení Lukáši Javůrkovi dozvěděli jak proměnit silné negativní zážitky na sílu, která nám pomůže osobně růst a stavět na vlastních životních zkušenostech.

Jak na cílevědomost

 

23. 3. 2017 jsme se opět inspirovali. Hlavní otázkou večera bylo: Jak na cílevědomost? Účastníci se dozvěděli jak si správně stanovovat cíle, jak se vyvarovat nejčastějším chybám při jejich definování, ale i jak je opravdu dotáhnout do konce. Večerem provázel lektor Víťa Beneš.

Nenásilná komunikace

 

16. 2. 2017 proběhlo třetí setkání ze série Inspiruj se s námi. Tentokrát jsme se bavili na téma Nenásilná komunikace a jak nám může pomoci budovat silné a kvalitní vztahy, díky kterým budeme v životě šťastnější. Lektorem byl další člen Rise and Shine Dan Bialožyt.

 

Charisma v praxi

 

19.2. 2017 se uskutečnilo druhé setkání Inspiruj se s námi a hlavním tématem bylo charisma. Je to něco s čím se narodíme nebo můžeme charisma cíleně cvičit. Na to a mnohé další nám odpověděla Marijánka Rétiová – lektorka a členka týmu RS.

 

Najdi sebe ve svém těle

 

15. 12. 2016 Představujeme nový koncept pravidelných inspirativních setkání v rámci projektu Rise and Shine. Prvním tématem setkání bylo Najdi sebe ve svém těle, kterého se ujal současný hlavní koordinátor Rise and Shine Pavel Filip.