Workshopy

Jak na úspěšné akce a projekty

 

7. 6. 2020 Začínáš pořádat akce pro svou organizaci/ komunitu nebo startuješ nový projekt a hledáš ucelený návod, jak na to? Anebo už máš něco za sebou, ale chystáš se na něco většího? Nové zkušenosti a taky inspiraci na nabité jednodenní školení pod vedením zkušeného nadšence z oboru.

Workshop: První pomoc s bakalářkou

 

02. – 04. 2016 Uspořádali jsme již několik workshopů s názvem “První pomoc s bakalářkou” jako odpověď na četné žádosti účastníků našich konferencí, s cílem usnadnit cestu k úspěšném bakalářce. Lektorkou workshopů je Lucie Tichá, která pomohla již více než 110ti vysokoškolákům úspěšně dokončit bakalářku.

 

Workshop: Najdi svoji cestu 2015

 

20. 10. 2015 Uspořádali jsme první interaktivní workshop Najdi svou cestu. Pod vedením Heleny Kurzweilové účastníci v první části workshopu poznávali své talenty, své silné stránky. Ve druhé části odhalovali své skutečné hodnoty – tzn. kam směřuje můj vnitřní kompas. V závěrečné části Helena účastníky provedla stanovením své osobní vize.

Workshop: Rychločtení 2013

 

15. 12. 2013 Ve spolupráci s Davidem Gruberem (otec rychločtení) jsme uspořádali dvoudenní workshop rychločtení. David odhalil svá nejlépe střežená tajemství pro zrychlené zpracování textu a účinnější zapamatování. Účastníci si na vlastní kůži vyzkoušeli metody, které můžou využít pro rychlejší nastudování čehokoli.