fbpx

Chystané workshopy / Next workshops

To není vše, chystáme další akce...

Momentálně dáváme hlavy dohromady a připravujeme další webináře se zajímavými hosty ze světa sportu, byznysu nebo neziskových organizací. Máš se na co těšit a více najdeš na Facebooku.

Proběhlé workshopy / Passed workshops

O pravé podstatě s Karlem Spilkou

10. 3. 2024 – Přidej se na debatní setkání s Karlem Spilkou, který je lektor a spisovatel, nabízí poznatky, které změní váš život.

Jak být mistrem markeťákem?

27. 9. 2023 – Přidej se na workshop, který se zaměří na využití AI programů pro tvorbu obsahu! Nahlédni do tajů umělé inteligence nebo jak efektivně využít AI nástroje k generování kvalitního obsahu.

Letní KickOff Camp 2023

27. 7 – 31. 8. 2023 – Nakopni svůj byznys nebo se v něm zdokonal na sérií šesti workshopů, na téma finance, motivace nebo jak prodat svůj nápad ve spolupráci Podnikatelským a inovačním centrem hl.m.Prahy

Lektoři lektorům 2023

30. 4. 2023 – Interaktivní víkendovka o vzdělávání a sdílení lektorských zkušenostíknow-how a zlepšení lektorských kompetencí mezi studentskými a neziskovými organizacemi se školami, firmami.

Jak si vybrat smysluplnou kariéru

30. 11. 2022 od 18h – Workshop, kde zahrajeme investigativní hru, kde budete hledat jádro důležitého problému a testovat vámi vymyšlená řešení. Výsledky porovnáš a vybereš řešení s co největším dopadem.

Dotkni se své duše - bubnování

7. 9. 2022 od 18h – Nedaří se Ti zklidnit mysl a svoji duši nebo chceš být konečně aspoň chvíli být v pohodě? Tak se přidej na workshop bubnování!

DOBROudržitelné odpoledne 2022

26.-5. 2022 Online akce spolupořádaná s Dobrovolnickou akademií a RespON s cílem se inspirovat DOBROpříběhy aktivních dobrovolníků i diskutovat s zcestovalými hosty o tom, jak cestovat s maximální šetrností k přírodě i financím.

Lektoři lektorům 2022

28.-30. 1. 2022 Víkendovka pro všechny, kdo mají v oblasti neformálního vzdělávání menší či větší zkušenosti a/ nebo zvažují, že by se jednoho dne vydali na lektorskou dráhu a chtěli využívat metody neformálního vzdělávání.

Jak na úspěšné online i offline akce

25. 9. 2021 Baví Tě organizovat akce a spíše začínáš a chceš posdílet zajímavé know-how nebo jsi zkušený mazák a chceš trocho nový úhel pohledu? Přihlas se na jednodenní školení pod vedením zkušeného nadšence z oboru plus se přidej i závěrečnou sdílecí část.

Trenéři trenérům 2021

19.-21. 2. 2021 Víkendovka pro všechny, kdo mají v oblasti neformálního vzdělávání menší či větší zkušenosti a/ nebo zvažují, že by se jednoho dne vydali na lektorskou dráhu a chtěli využívat metody neformálního vzdělávání.

Jak na úspěšné akce a projekty

7. 6. 2020 Začínáš pořádat akce pro svou organizaci/ komunitu nebo startuješ nový projekt a hledáš ucelený návod, jak na to? Anebo už máš něco za sebou, ale chystáš se na něco většího? Nové zkušenosti a taky inspiraci na nabité jednodenní školení pod vedením zkušeného nadšence z oboru.

Workshop: První pomoc s bakalářkou

02. – 04. 2016 Uspořádali jsme již několik workshopů s názvem “První pomoc s bakalářkou” jako odpověď na četné žádosti účastníků našich konferencí, s cílem usnadnit cestu k úspěšném bakalářce. Lektorkou workshopů je Lucie Tichá, která pomohla již více než 110ti vysokoškolákům úspěšně dokončit bakalářku.

Workshop: Najdi svoji cestu 2015

20. 10. 2015 Uspořádali jsme první interaktivní workshop Najdi svou cestu. Pod vedením Heleny Kurzweilové účastníci v první části workshopu poznávali své talenty, své silné stránky. Ve druhé části odhalovali své skutečné hodnoty – tzn. kam směřuje můj vnitřní kompas. V závěrečné části Helena účastníky provedla stanovením své osobní vize.

Workshop: Rychločtení 2013

15. 12. 2013 Ve spolupráci s Davidem Gruberem (otec rychločtení) jsme uspořádali dvoudenní workshop rychločtení. David odhalil svá nejlépe střežená tajemství pro zrychlené zpracování textu a účinnější zapamatování. Účastníci si na vlastní kůži vyzkoušeli metody, které můžou využít pro rychlejší nastudování čehokoli.