fbpx

Chystané online rozhovory / Next online interviews

28. 5. 2024 Online rozhovor s lektorem osobního rozvoje, koučem a korporátním trenérem Milanem Chadimou. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

18. 6. 2024 Online rozhovor se specialistkou na talent managementu a talentový koučink. Budeme povídat i o osobním naplnění. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

3. 9. 2024 Online rozhovor s předním českým neurovědcem a koučem, který se zabývá i funkcí mozku Alešem Stuchlíkem. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

24. 9. 2024 Online rozhovor s bývalou kandidátkou na prezidentku a ekonomkou Danuší Nerudovou. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

To není vše, chystáme další akce...

Momentálně dáváme hlavy dohromady a připravujeme další webináře se zajímavými hosty ze světa sportu, byznysu nebo neziskových organizací. Máš se na co těšit a více najdeš na Facebooku.

Proběhlé online rozhovory / Passed online interviews

11. 4. 2024 Online rozhovor chirurgem, spisovatelem a co-founded uLekare.cz. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

12. 3. 2024 Online rozhovor s profesionální herečkou a lektorkou na téma autenticity nebo umění veřejného vystupování. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

20. 2. 2024 Online rozhovor s kadeřníkem, který bude sdílet svojí cestu za úspěšnou kariérou a co ho to naučilo.. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

30. 1. 2024 Online rozhovor klinickým psychologem a autorem více než 100 původních vědeckých prací. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

16. 11. 2023 Online rozhovor s popularizátorem nevšední architektury Rare Places a vydavatelem papírového bedekru. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

24. 10. 2023 Online rozhovor na téma jak vznikají emoce a jak se zorientovat v emočních rovnicíchsebelásce. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

19. 9. 2023 Online rozhovor na téma novinářské etiky nebo jak média překrucuji fakta. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

18. 7. 2023 Online rozhovor s válečnou reportérkou Lenkou Klicperovou na téma jak ji ovlivňují různé války a co ji to přineslo a vzalo. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

15. 6. 2023 Online rozhovor s Nikolou Čulíkem na téma zpětné vazby v pracovním a osobním životě aneb jak si nerozhádat šéfa ani přítelkyni. Můžeš mu položit otázku během živého vysílání, na které se registruj!

30. 5. 2023 Karolína Kubešová je terapeutka. 5 let! Tak dlouho trvalo, než se uzdravila svou duši. Věnuje se tématu panických ataky, duševní abstrakce, silné úzkosti a strachy jí brali energii, ničili život i vztahy. Od roku 2018 pomáhá lidem s jejich duševními problémy.

31. 1. 2023 Dan Tržil je tvůrce podcastu Proti Proudu, podcastový expert a konzultant. V roce 2016 založil Proti Proudu, jeden z nejposlouchanějších českých podcastů, kde výjimečné české osobnosti sdílí svůj recept na spokojený život.

6. 12. 2022 Václav Staněk patří mezi úspěšné české podnikatele, kteří se zařadili do prestižního Forbes listu 30 pod 30. Svoji značku kvalitních a ručně šitých bot Vasky zakládal před dosažením plnoletosti. Kromě toho se podílí na chodu několika dalších firem.

22. 11. 2022 Bróňa Sobotka je věčně nadšený optimista a věří, že potenciál naučit se cizí jazyk má v sobě každý. Napsal knihu o zážitkové pedagogice, nebo má skvělý online kurz na Seduo a s velkou chutí organizuje celoanglické Ingliš Weekendy.

04. 10. 2022 Libor Činka je hypnoterapeut milující mozek a propojuje nejmodernější znalosti o mozku a paměti s psychoterapeutickými zkušenostmi a praxí. Získej konkrétní nástroje, techniky a jak je využít.

23. 08. 2022 Karel Janeček je český matematik, pedagog a autor volebního systému D21. Je zakladatelem a Nadačního fondu proti korupci. Časopis Forbes ho řadí na 91. místo na seznamu nejbohatších Čechů.

Jak využít handicap jako přednost

19. 05. 2022 Jiří Ježek je paralympijský reprezentant a dokázal se stát jedním z prvních světových sportovních profesionálů na plný úvazek. Dokázal to i díky své manželce Soně, která opustila zaměstnání.

Vydej se na cestu do hlubin mozku

24. 02. 2022 Online stream se špičkovým neurochirurgem Vladimírem Benešem na téma poznání a fungování mozku nebo proč právě mozek nemůže lépe poznat sama sebe. Přidej se k nám!

Jak pracovat na demokracii?

4. 11. 2021 Online stream s Magdelénou Vášáryovou – úspěšnou herečkoudiplomatkou, pedagoškou a hlavně političkou na téma osobní odpovědnosti a integritě.

Vysnil/a sis práci, která neexistuje?

29. 9. 2021 Online stream s Kateřinou Štiblickou, která se práci kočičího „psychologa“ se věnuje jako první Češka. Podělí se s Vámi o výzvy, kdo se rozhodne směr nejen změnit, ale také jej udávat ostatním.

Jak na stáže ve stínu Afriky

26. 8. 2021 Druhý online stream z Tenerife, kde získáš praktické tipy, jak získat zajímavou stáže od od stážistek Chiara Sessa a Keti Aptsiauri. Přenosem Tě bude provázet naše dobrovolnice Eliška.

Ve stínu Afriky pracuj se strachem

29. 7. 2021 Online stream s Germánem Beroizem, který provozuje několik dobrovolnických penzionů a kde zjistíš, jak můžeš začít a jaké příležitosti ti nabízí pobyt na Tenerife. Přenosem Tě tentokrát bude provázet naše dobrovolnice Eliška.

Moc přítomného okamžiku

29. 6. 2021 Online stream s Janem Rakem – profesorem jaderné a kvantové fyziky. Jak zapracovat na svém vnitřním klidu nebo jak můžou znalosti z kvantové fyziky pomoci i Tobě či jak být více v přítomnosti, prostě zase chvíli dětmi!

Jak udržet zdravé tělo i mysl

20. 5. 2021 Online stream s Hankou Kynychovou asi nejznámější cvičitelkou v ČR. Bylo by ideální, kdyby se cvičení stalo každodenní součástí našeho života, stejně jako třeba čištění zubů. Vždyť i pohyb je určitá hygiena těla, ta duševní!

Úspěšně s kůží na trh

20. 4. 2021 Rostya Gordon-Smith Tě inspiruje svými zkušenostmi různých firemních kultur a mentalit z mnoha zemí, ve kterých žila a pracovala. Nemá pro tebe univerzální recept na štěstí, ten si musíš najít sám, ale aspoň trochu tě podpoří v tvé osobní, partnerské či kariérní a společenské sebedůvěře!

How can we build a community

18. 3. 2021 Webinář s tvůrcem komunit Juanem Serantesem jak provozuje na Kanárských ostrovech neziskový projekt  / Online interview with Juan Serantes community builder. He runs several non-profit projects in the Canary Islands supporting young people.

Mohou být média objektivní?

23. 2. 2021 Webinář s Danielou Drtinovou na téma objektivnostikritického přístupu k informací a médiím obecně. Rozhovor se ženou, která je zvyklá více otázky rozdávat, než je přijímat.

Jak se (na) učit cizí jazyky

12. 1. 2021 Webinář na téma jak se efektivně naučit jazyky. Holky představili množství tipů a triků přímo v rozhovoru. Přidaly několik inspirativních příběhů našich studentů, ale zmínily i nejčastější slepé cesty při učení cizích jazyků.

Život šťastně a spokojeně p. Nejedlý

18. 12. 2020 Webinář na téma jak vyřešit jakýkoliv problém. Pozvali jsme zakladatele metody RUŠ Karla Nejedlého, kterého se zeptáme, jak to celé funguje. Přišel s revolučním nástrojem, jak rychle, efektivně a hlavně trvale pracovat se svým podvědomím.

Stačí jen začít - Aktivní studenti

5. 11. 2020 Webinář na téma jak být aktivní student a jak se rozvíjet pomocí studentských, ale i firemních projektů. Oslovili jsme tedy Vítka Jandu z projektu Aktivní studenti, abychom se ho zeptali, jak na to a proč se pustil do svého projektu!

Jen škola už nestačí - Kariérko.cz

15. 10. 2020 Webinář na téma jak si najít smysluplnou práci, brigádu nebo zajímavý studentský projekt. Jak se rozhodnout o své kariéře skutečně vědomě a s ohledem na své jedinečné nadání, talenty a dovednosti, které budou potřebné pro kariéru.

Jak využít změny - Tomáš Lukavec

24. 9. 2020 Webinář na téma jak současnou krizi využít k osobnímu, ale i byznysovému rozvoji. O svůj recept, jak na to, se podělí úspěšný brand manažer a autor knižního bestselleru Jsi značka?! Tomáš Lukavec, který kdysi začínal od píky a bez peněz.