fbpx

 

 

 

 

 

 

Nenechte si ujít 32. ročník unikátní inspirativní a networkingové konference pro inovátory ve vzdělávání a všechny, co tato oblast zajímá.

KDY

7. 6. 2022

KDE

Kampus Hybernská, Praha

CO

Networking + konference

❓ Věříte jako my ve sdílení svého know-how a propojování, chcete zažívat ve vzdělávání radost a naplnění?

❓ Chcete se potkat s ostatními inovátory ve vzdělávání všech různých oblastí a směrů?

❓ Chcete se sejít na největší networkingové konferenci v Praze pro všechny z MŠ, SŠ, SOŠ, VŠ, VOŠ, ZUŠ, neziskových organizací, firem, startupů, státní správy i jednotlivců, ať jste učitelé či studenti, lektoři nebo třeba HR manažeři ve firmách?

Pojďme se potkat ZASE OFFLINE a inspirovat se od prezentujících hostů, organizací na EDUtrhu i od sebe navzájem. A oživit kontakty, získat nové. Koho na akci potkáte?

Těšíme na vás naživo a tváří v tvář na této unikátní networkingové konferenci pro inovátory ve vzdělávání s dlouholetou historií (a stále je možné se získat prostor na EDUtrhu představit svoji organizaci/ projekt/ školu/ sebe)!

PŘIJDU TAM     PRO ORGANIZACE


S KÝM SE UVIDÍTE A POTKÁTE OSOBNĚ?

Úterý 7. 6. – 18:00 – 19:00
EDUtrh

Potkáte zástupce organizací:

Děkujeme hlavnímu partnerovi:


Úterý 7. 6. – 19:00 – 20:00
Prezentace

Jakub Stránský

Techambition

VÍCE INFO…

Michaela Puchalková

Improspace

VÍCE INFO…

Anna Lukešová

Street Law

VÍCE INFO…

Milan Chadima

Otevřená mysl

VÍCE INFO…

Ansley Hofmann

Fotbal pro rozvoj

VÍCE INFO…

Zuzana Vanýsková

Street Law

VÍCE INFO…


Hledáte program tak, jak jdou prezentace za sebou? Podívejte se na Facebooku nejen na program, ale sledujte i aktuality. Také všechno důležité pohodlně pošleme na váš e-mail.

Přidejte se na tuto inspirativní a networkingovou akci a získej během krátké doby hromadu know-how a kontaktů!

JDU DO AKCE     PRO PREZENTUJÍCÍ

6

Hostů

2+

Hodiny

8+

Projektů


Akci pořádají:

  • Rise and Shine: Jsme platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.  
  • Dobrovolnická akademie INEX:  Jsme vzdělávací platforma a poskytujeme možnost účastnit se interaktivních workshopů na principu peer-to-peer, tedy jednou jsi účastník, podruhé třeba lektoruješ. Poskytujeme mentoring začínajícím lektorům nebo i těm zkušeným, kteří chtějí začít lektorovat v rámci neformálního vzdělávání a zážitkové pedagogiky.
  • EduFórumJsme podhoubím inovací ve vzdělávání v České republice. Mapujeme inovativní vzdělávací projekty a pořádáme společná setkání, kde vzájemně sdílíme inspiraci, know-how i kontakty. Setkání jsou otevřená všem, kdo se zajímají, co je v této oblasti nového a jsou velmi pestrá – zajímá nás vše: formální, neformální, firemní i zájmové vzdělávání. 

Irena Pajerová

zakladatelka Dobrovolnická akademie INEX

Pavel Filip

hlavní koordinátor Rise and Shine

Jan Veselý

zakladatel EduFóra

Veronika Cézová

novinářka a moderátorka

Josef Čížek

technik a IT guru

Jana Tuláčková

organizátorka a mistryně cateringu

Zdeněk Doutnáč

podporovatel a dobrovolník

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ:

Kolik stojí akce a jak se přihlásím?

Tato unikátní networkingová konference s hosty je zdarma, aby si ji mohl dovolit opravdu každý, stačí se zaregistrovat na odkaze. Po vyplnění přihlášky zašleme další informace, uložte si náš e-mail do kontaktů, abyste o nic nepřišli. Pořádáme toto setkání jako nadšení dobrovolníci, a tak budeme moc rádi za Vaši podporu i třeba formou drobného příspěvku, nebo když přidáte pomocnou ruku třeba příště, předem děkujeme! <3

Co když chci představit svoji vzdělávací organizaci/ svoji školu?

Je to možné! Na EduFóru se každý na začátku představí, ale pokud chcete mít k dispozici stánek/ prostor na svoji aktivitu v rámci EDUtrhu 18:00-19:00, stačí se přihlásit tady a ozveme se s podrobnostmi. Poprosíme vás o logo, rádi Vaši organizaci/ školu/ firmu/ projekt (ohledně vzdělávání) budeme propagovat jako partnera akce.  

Co když ten den vůbec nemám čas? Bude záznam?

Ano, prezentace nahráváme a s radostí pak po zpracování pošleme na e-mail všem zaregistrovaným – přihlaste se předem/ v průběhu akce. JENŽE to může chvilku trvat, tak mějte prosím s námi dobrovolníky strpení. Moc doporučujeme nechat si čas na networking i prezentace naživo, můžete diskutovat s hosty i získat nové kontakty, a to se záznamem nahradit nedá.

…a co když potřebuju větší podporu?

Chcete se přidat, ale je to pro vás momentálně větší sousto? Jste na rodičovské, nemluvíte plynně česky nebo máte před sebou nějaké jiné fyzické i psychické bariéry? Napište nám nebo si zavoláme, moc rádi vás podpoříme v účasti.

Stále chybí informace?

Tak napište Iren na info@eduforum.cz. 

Ještě váháte? Využijte příležitosti, další podobná akce bude až zase za rok.

JDU TAM     PRO PREZENTUJÍCÍ

❓ Zaujalo vás EduFórum jako networkingová konference pro inovátory ve vzdělávání, ale letošní ročník nestíháte ❓
❓ Nebo chcete být součástí jako prezentující nebo mít stánek/ aktivitu na EduTrhu příště ❓
❓ Vyplňte prosím tento krátký formulář, pošleme vám pak jako prvním pozvánku k účasti ⬇

Mám zájem příště

Akci pořádá

Partneři akce

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

Sdílej akci mezi svoje blízké a kamarády, ať se k nim dostane pozvánka! FACEBOOK