fbpx

 

 

 

 

 

-289DNŮ -15HODIN -15MINUT -7SEKUND

KDY

27. 09. 2023 | 18h-19h

KDE

Zoom | Youtube

CO

Interaktivní workshop

Jak využít AI a být mistrem markeťákem?

t

O čem bude workshop?

👉  Jak pomocí AI napsat rychle a jednoduše poutavé příspěvky na sociální sítě❓
👉  Jak efektivně využít AI nástroje k generování kvalitního obsahu přizpůsobeného podnikání❓
👉  Proč využít strategického plánování obsahového marketingu❓


Josef Pajer

Marketingový konzultant, správce sociálních sítí a tvůrce obsahu

Pracuje na volné noze jako marketingový konzultant a hlavně správce a mentor sociálních sítí. Preferuje přátelský, neformální, ale profesionální  přístup. Od roku 2018 má za sebou spolupráci s celou řadou firem a živnostníků. S některými spolupracuje již více jak 3 roky, což značí vysokou kvalitu a dobrý přátelský přístup ke klientům.

Co zažiješ?

👉 Přidej se na workshop, který se zaměří na využití AI programů pro tvorbu obsahu! Na tomto workshopu budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do tajů umělé inteligence a dozvědět se, jak efektivně využít AI nástroje k generování kvalitního obsahu přizpůsobeného vašemu podnikání.
👉 Během setkání společně objevíme nejnovější trendy v oblasti AI podpory pro psaní, tvorbu vizuálního obsahu a dokonce i strategického plánování obsahového marketingu. Připoj se společně objevíme, jak můžeme vašemu podnikání poskytnout náskok v konkurenčním světě prostřednictvím inovativních metod tvorby obsahu s využitím umělé inteligence.

 

 

 

 

 

 

 

-896DNŮ -14HODIN -14MINUT -57SEKUND

 

 

 

 

Přidej se na interaktivní workshop!

1

Lektor

1

Hodiny

Inspirace

 


Akci pořádají:

  • Rise and Shine: Jsme platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat
  • V Rise and Shine ti dáme pevné základy v měkkých dovednostech, abys byl úspěšný a šťastný jak v osobním životě, tak v pracovním.
  • Tvoříme širokou komunitu mladých aktivních lidí, které baví se rozvíjet, nebát se dělat chyby, ale i si naslouchat. Díky Rise and Shine mnoho z nás rozjelo i svůj projekt, nebo byznys. Například Irča pořádá jazykové kurzy a rozjíždí svůj projekt Rozmluvme se, nebo Ivča se stala osobním koučem.

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ:

Kolik stojí akce a jak se přihlásím?

Nutnou PRO ÚČAST NUTNÁ REGISTRACE: Vyplň krátký formulář ZDE a my Ti pošleme odkaz na ZOOM nebo ONLINE STREAM na YOUTUBE ❓ Přístup je zdarma, ale pokud náhodou nemáš čas a můžeme Ti poslat video záznam <3

Co když ten den vůbec nemám čas?

Sleduj určitě náš FACEBOOK, INSTAGRAM nebo YOUTUBE, kde brzo vypíšeme nový termín nebo rovnou napiš na pavel@riseandshine.cz

Stále ti chybí informace?

Tak napiš na pavel@riseandshine.cz. 

 

 

 

Ještě váháš? Využij příležitosti, další podobná akce bude až zase za rok.

 

 

REGISTRUJ SE ZDARMA

Akci pořádá

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

Sdílej akci mezi svoje blízké a kamarády, ať se k nim dostane pozvánka! FACEBOOK