fbpx

 

 

 

 

 

-302DNŮ -11HODIN -6MINUT -8SEKUND

KDY

27.7.–31.8.2023 | 17-19h

KDE

Celetná 19 | Praha 1

CO

Interaktivní workshopy

Najdi si kariéru s co největším pozitivním dopadem na svět

Proč přijít na workshop?

👉  Jsi začínající podnikatelé, inovátor s nápadem nebo také ostřílený veterán startupové světa!
👉  Hodí se Ti praktické tipy od profesionálů včetně zajímavých kontaktů od kolegů!
👉  Chceš využít prázdninový čas na Tvůj rozvoj a smysluplné využití času!


#1: Založení podnikání – Pavel Jeřábek

📍Máš v hlavě nápad na podnikání, ale nevíš, jak to rozjet? Nejsi si jistý, jestli potřebuješ sročko nebo stačí živnosťák? Jak se platí daně?

👉 Jak přežít první tři roky podnikání a co všechno musíš zvládnout. Dozvíš se, co dělat před a po založení firmy, jak probíhá zápis do obchodního rejstříku, jak se poprat s prvním účetnictvím po založení firmy a mnohem více. Nebudou chybět ani příklady z praxe.
🗣️ Pavel Jeřábek je moderní businessman a inovátor srdcem i duší. Působí jako CEO AQUA! agency, jejímž je zakladatelem, a setkat se s ním můžete v Pražském inovačním institutu, kde působí jako Business Consultant, nebo u něj na terase Střecha Radost. VÍCE ZDE…

#2: Jak získat podporu pro svůj projekt – Pavel FILIP

📍 Máš nějakou neziskovku, studentský spolek nebo chceš rozjet svůj byznys?

👉 Pokud hledáš zajímavé tipy, jak získat firemního partnera, jak s donory udržovat vztah, co je barter či jak dát o sobě a svém projektu přehledně vědět, plus jednoduché checklisty a získáš bohaté zkušenosti s pořádáním konferencí pro 600 lidí, ale i workshopů pro 5.
🗣️ Pavel Filip se jako CEO vzdělávací platformy Rise and Shine podílí na směřování projektu, výběru lektorů a komunikaci s partnery od roku 2016 s více než 20 firemními partnery, jako Škoda Auto, Česká spořitelna nebo Nadace O2. VÍCE ZDE…

#3: Klíče k sebeřízení a time manage – Irena Pajerová

📍  Chceš nastartovat své podnikání, povyskočit v kariérním žebříčku a hledáš tu správnou motivaci?

👉 Zjistíš více o tom, jak funguje náš mozek, vyzkoušíš si několik praktických technik a posuneš se více k tomu, abys byl/a ve svém životě i v práci úspěšný/á. To vše v přátelské atmosféře podpůrné skupiny pod vedením zkušené lektorky a mentorky, která tě navede správným směrem – k sobě.
🗣️ Irena Pajerová je jazyková mentorka a lektorka angličtiny, češtiny pro cizince a tzv. měkkých dovedností na volné noze. Založila v r. 2015 Dobrovolnickou akademii okolo neziskové organizace INEX-SDA, konferencí Rise and Shine nebo networkingů EduFórum. Fascinuje ji neurověda a NLP. VÍCE ZDE…

#4: Marketingové strategie STDC – Jaroslav Matal

📍 Jak správně marketingově komunikovat? Co vám pomůže navázat vztah mezi vašim byznysem a zákazníkem?

👉 Na workshopu prozkoumáme framework SEE-THINK-DO-CARE, pomocí kterého budeme moct vybrat ty nejefektivnější komunikační nástroje. Společně se pokusíme vytvořit marketingovou kampaň téměř z ničeho a ukážeme si, že i málo může být hodně.
🗣️ Jarda Matyáš Matal je zarytý markeťák, který ví, že kampaň běží dnem i nocí. Na Ministerstvu průmyslu a obchodu má na starost strategický marketing a digitální kampaně. Najdete ho v Pii a věnuje se seberozvoji v oblasti marketingu, audiovizuální tvorby a grafického designu. VÍCE ZDE…

#5: Finance & Strategie – Pavel Jeřábek

📍 Více o analýze finanční strategie začínající firmy, její finanční plánování, přes finance a k metodám strategické analýzy.

👉  Celý workshop pojmeme prakticky a na konkrétních příkladech z praxe si vysvětlíme na co si musí začínající firma dát pozor, co naopak jsou často strašáci, které děsí začínající podnikatele, ale dá se jim snadno perzifikací rizik vyhnout.
🗣️ Pavel Jeřábek je moderní businessman a inovátor srdcem i duší. Působí jako CEO AQUA! agency, jejímž je zakladatelem, a setkat se s ním můžete v Pražském inovačním institutu, kde působí jako Business Consultant, nebo u něj na terase Střecha Radost. VÍCE ZDE…

#6: Jak vytvořit atraktivní pitch deck – Martin Vasquez

📍 Máš pár minut, abyste přesvědčili investory, že právě do vašeho řešení mají vložit svoje peníze?

👉 Jaká jsou tajemství úspěchu na schůzkách s investory, co potřebují slyšet a co je naopak nezajímá? Na tyto otázky Ti zodpoví na workshopu Martin.
🗣️ Martin Vasquez vystudoval JAMU Brno a improvizaci se začal věnovat už během studia DAMU Praha, na jeho kontě jsou stovky odehraných představení a IMPROSHOW (ten název mimochodem vymyslel). Od roku 2006 také pravidelně vystupuje v rámci Slam poetry nebo Stand-up Comedy „Na stojáka“ pro HBO a ČT. Vedl tolik seminářů a workshopů, že už si nejen nepamatuje jména, ale ani tváře účastníků a vedl je i v zahraničí, např. v Brně, Ostravě nebo Velké Británii. VÍCE ZDE…

 

 

 

 

 

 

 

-608DNŮ -10HODIN -32MINUT -12SEKUND

 

 

 

 

Přidej se na interaktivní workshop!

6

Lektorů

6x 2

Hodiny

Inspirace

 


Akci pořádají:

  • Rise and Shine: Jsme platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.  
  • Podnikatelské a inovační centrum hl. města Prahy: Místo, kde se setkávají byznys, inovace a věda. Nejen to nabízí Podnikatelské a inovační centrum hl. města Prahy (PIC), které se nachází v přízemí Škodova paláce v centru Prahy. Od července 2021 se jeho novým provozovatelem stal Pražský inovační institut. Cílem PIC je podporovat začínající pražské podnikatele, poskytovat poradenské služby a napomáhat přenosu inovací, znalostí z vědy a výzkumu i městského rozvoje do praxe.

Akci pořádá

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

Sdílej akci mezi svoje blízké a kamarády, ať se k nim dostane pozvánka! FACEBOOK