fbpx

Life balance Brno 2017

.

Účastníků

Lektorů

.

Brno – Podruhé jsme se s konferencí Rise and Shine podívali do Brna a poprvé jsme věnovali tématu Life balance celou konferenci. Druhá brněnská konference se odehrála v nádherných a moderních prostorech Masarykovy univerzity v kampusu Bohunice, kde 6 lektorů studentům předalo tipy jak skloubit školu, práci a volný čas. Podívali jsme se na to jak digitální nástroje usnadňují práci, ale jak také mohou svazovat.V bloku Smart Up talks nadšeně promluvil o své práci snů Karel Telecký a pohled do světa neslyšících nám prostřednictvím svého vystoupení poskytla překladatelka Veronika Mikulová. Psycholog Robert Krause ve své přednášce hovořil o tom jak hořet ale nevyhořet, pohybový kouč Matúš Svinčák názorně ukázal jak se správně a zodpovědně chovat ke svému tělu a Filip Říha předal účastníkům neskutečnou dávku energie a spoustu tipů jak si život užít podle svých pravidel.

Nechyběl také doprovodný program. Již téměř tradičně byla na konferenci možnost osahat si #prsakoule. Zástupci Asociace fyzioterapeutů účastníkům poradili jak správně cvičit a zvládat pohybové návyky. Lukáš Javůrek nabídl účastníkům možnost kompletní analýzy pomocí tělesného analyzéru a o přestávkách byla i možnost pohnout se svou diplomkou či bakalářkou díky Gabce Bokové. Celou akci jsme zakončili networkingem.

Program

Co o akci říkali účastníci?

Výběr lektorů, příjemná a přátelská atmosféra, mnoho super rad a tipů (ať už praktických na různé aplikace nebo teoretických z úst lektorů). Potěšilo mě, že jsem dokázala vykročit ze své komfortní zóny a udělat i něco víc, než bych si jindy dovolila. Zároveň jsem zjistila, že věci, které momentálně řeším, netrápí (třeba) jen mě, ale dalších xyz lidí kolem mě, aniž bych o tom věděla nebo si to připustila. Jinými slovy, člověk v tom není sám a taková setkání mu dají novou sílu se nad taková trápení povznést, snáze je přijmout nebo nad nimi z nového úhlu pohledu vyzrát.

Podnětnost a entuziasmus přednášejících i účastníků. Také se mi líbilo počáteční seznamování s novým člověkem, když selhala technika. Velice dobrý způsob řešení situace.

Skvelé typy ako si zorganizovať deň tak aby som sa cítil dobre a všetko stíhal.

People and atmosphere.

Líbilo se mi všechno, nejvíc digitální produktivita a life ballance.

Hlavní partner konference

Partneři konference