fbpx

Mastermind Info

Jsi více než jen další student z davu?

Jak najít svou vizi, objevit své silné stránky, vybudovat efektivní návyky a uskutečnit i nejtěžší změnu ve skupině podobně motivovaných mladých lidí beze stresu a prokrastinace?

Jsi kreativní, nadšený a schopný student nebo absolvent s chutí k osobnímu rozvoji? Hledáš způsob, jak se udržet v cestě za svými cíly? Hledáš skupinu lidí, co tě podpoří v dosažení tvých cílů?

…Pokud ano, pak čti dál.

Vojtěch Kouba

Jmenuji se Vojtěch Kouba a hledám ještě jednoho jedinečného mladého člověka, se kterým budu sdílet to nejlepší know-how z osobního rozvoje a kteří ocení podporu skupiny podobně nadšených lidí ať už v hledání životní vize, objevování silných stránek, podnikání, budování návyků, realizaci projektů, nebo ve psaní diplomky.  Jsi to ty? Možná ano, a možná ne. Nejprve mi dovol představit se…

Jsem zakladatel Rise and Shine, platformy osobního rozvoje pro studenty vysokých škol, kde jsi mohl vytěžit zkušenosti od lidí jako je bývalý ředitel firmy Microsoft na světě pro Evropu, Blízký východ a Afriku; nejúspěšnější současný spisovatel a scénárista; autor bestselleru o rychločtení; nebo od uznávaný školitel osobního rozvoje.

Co dělám mimo Rise and Shine? Můj „day job“ je ve výzkumu biotechnologií na VŠCHT Praha, kde pracujeme na přeměně odpadů na energii a cenné suroviny. O našich výsledcích přednáším na zahraničních konferencích.

Baví mě sledovat, jak naše práce posouvá obor kupředu. Největší radost mi ve vědě přináší, když nejen já, ale hlavně mí studenti vyhrávají ocenění za vynikající vědeckou práci.

Jinak mě baví běhání a miluji učení se novým věcem.

Co je důležitější…Prostřednictvím seminářů jsme v Rise and Shine za posledních 20 měsíců pomohli v osobním rozvoji více než 1000 mladým lidem. Dnes se chci s tebou podělit o to, co stálo za největším pokrokem v mém životě. Nebyla to ani nová aplikace na time management, ani superdrahý seminář, ale Mastermind skupina.

Co je to Mastermind skupina?

Mastermind je skupina, ve které si lidé navzájem pomáhají a podporují se v osobním rozvoji. Hlavním přínosem Mastermindu je…

 • sdílení životních zkušeností a know-how,
 • vzájemná motivace,
 • řešení problémů, a
 • navazování kontaktů, které ostatním členům skupiny chybí.

Díky tomu dosahujete výsledků mnohem rychleji a jednodušeji, než kdybyste se o to samé snažili sami.

Historicky první mastermind založili Henry Ford, Thomas Alva Edison, Andrew Carnegie, a další američtí průmyslníci k tomu, aby mohli sdílet své inovativní byznys modely a vynálezy.

Tito legendární magnáti pochopili, že nemá cenu nosit veškeré znalosti ve své hlavě. Místo toho se obklopili úspěšnými lidmi, kteří jejich znalosti doplnili.

…A protože za mým největším růstem stála právě Mastermind skupina, rozhodl jsem se otevřít Mastermind Rise and Shine.

Když jsem se začal zajímat o osobní rozvoj, četl jsem knížky, díval se na videa a chodil na semináře. Myslel jsem pozitivně, ale to bylo všechno. Napsal jsem si cíle, ale nic pro to nedělal. Postupně jsem zjistil, že pokud to know-how neaplikuju, nic se nestane.

K opravdové změně mi nechybělo nadšení, ani ambice. Problém byl v tom, že jsem kolem sebe měl jen lidi, co nechtěli abych se změnil. Bavit se s takovými lidmi o svém cíli bylo jako dostat studenou sprchu.

Mastermind skupina mi pomohla udržet se na cestě za mým cílem. Dosahoval jsem výsledků mnohem rychleji, než bych jich kdy dosáhl sám. Navíc, investice do Mastermind se mi vrátila dvojnásobně jen z jednoho setkání, když jsem od členů Mastermind získal kontakty důležité pro můj byznys…a to byla jen jedna schůzka 🙂

…protože věřím, že ti účast v Mastermind Rise and Shine může změnit život podobně jako mě, zvu tě do Mastermind Rise and Shine.

O čem je Mastermind Rise and Shine?

Prakticky jde v Mastermind Rise and Shine o pravidelná setkání skupiny 7 lidí, ve které máš možnost sdílet své výzvy nebo problémy na cestě za svými cíly.

…Vždy, když máš na cestě za svým cílem problém, nebo výzvu, předhodíš ho své mastermind skupině a okamžitě dostaneš zpětnou vazbu, díky které se rychle posouváš kupředu.

Skupina ti pomáhá nalézt řešení rychleji a jednodušeji, než kdybys ho hledal sám. Ve skupině je omezený počet členů, abys měl dostatek času řešit své téma.

Čeká tě 8 setkání vždy cca jednou za 14 dní, během kterých sleduješ své postupující výsledky. Zaměříš na řešení svého konkrétního tématu, ať už je to hledání vize, podnikání, budování efektivních návyků, nebo psaní diplomky.

Čas na řešení tvého osobního problému je přesně vymezen, což pomáhá koncentrovat energii skupiny a zároveň tak můžeš pomoci ostatním s řešením jejich problémů.

K čemu je facilitátor skupiny?

Facilitátor zajišťuje rozjezd skupiny, organizuje pravidelná setkávání a zajišťuje profesionální vedení tak, aby jsi z Mastermind získal pro sebe to nejlepší. Facilitátor se zapojuje do chodu skupiny a poskytuje účastníkům své know-how.

Proč se zaregistrovat do Mastermind skupiny?

 1. Když lidé spolupracují, dosahují lepších výsledků
 2. Vyřeš rychle svou vizi, silné stránky, podnikání nebo návyky
 3. Díky Mastermind Rise and Shine můžeš čerpat ze zkušenostní, kontaktů, energie a kreativity ostatních členů skupiny
 4. Zaměření na výsledky

Co získáš registrací do Mastermind Rise and Shine?

 1. Tříměsíční vzdělávací program zaměřený na tvou konkrétní výzvu (celkem 8 setkání)
 2. Vedení skupiny profesionálním lektorem (skupinu vedu přímo já, Vojta Kouba spolu s mým kolegou Pavlem Filipem)
 3. Každé dva týdny setkání plné motivace, osobního růstu a zaměření na výsledky

Problém je v tom, že příští týden už Mastermind Rise and Shine startuje. Proto dnes o půlnoci uzavíráme registrace…a ještě nevím, jestli další otevřeme.

Mě osobně Mastermind změnil život. Proto věřím, že může změnit život i tobě. Pokud chceš podporu skupiny mladých lidí s tahem na branku, klikni právě teď na tlačítko Rezervovat si místo a vyplň formulář. Těším se na tebe na druhé straně v Mastermind Rise and Shine.

POZOR!!! KAPACITA MASTERMIND SKUPINY JE NAPLNĚNA. VLOŽ SVÉ JMÉNO A EMAIL A MY TĚ KONTAKTUJEME PŘI OTEVŘENÍ DALŠÍ SKUPINY.

Rezervovat si místo