fbpx

Najdi co Tě baví 2016

.

Účastníků

Lektorů

.

Brno – Dne 24.9. proběhla konference, která měla na kontě hned dvě prvenství. Jednalo o historicky první konferenci Rise and Shine konanou v Brně. Zároveň jsme uvedli zcela nové téma konference, kde jsme se zaměřili na hledání toho co nás v životě baví a naplňuje.

Hlavními otázky této akce byly: Jak najít v sobě svůj potenciál a silné stránky, jak poznat veškeré oblasti života, které Ti dávají smysl a také jak si uvědomit to, že co Tě baví, je zároveň i to, v čem budeš úspěšný.


Na konferenci vystoupili:
František Dalecký – learning developer a zakladatel Mimo školu
Jitka Ševčíková – lektorka emoční inteligence
Marcela Hrubošová – zakladatelka vzdělávacího konceptu Finance pro radost
Matěj Krejčí – konzultant, lektor a trenér GrowJOB Institute
David Kirš – podnikatel, lektor, investor a majitel firmy SmartSelling

Na konci akce proběhl také networking pod vedením lektorky Reginy Vondrové. Účastníci tak měli možnost seznámit se mezi sebou, propojit se a dozvědět se více o tom co je skutečně baví.

Program

Co o akci říkali přednášející?

Ráda jsem přijala pozvání na brněnskou konferenci Rise and Shine a překvapila mne velmi profesionální organizace, nadšení pořadatelů a zájem účastníků, kteří po přednášce měli dotazy k tématu ze svého studentského pohledu. Odjížděla jsem s příjemným pocitem, že ti, kteří tam byli, mají skutečný zájem o tom, pracovat na svém osobním rozvoji i mimo akademickou půdu, seznámit se s realitou a inspirovat se od těch, kteří jsou na té cestě v podnikání dál.

Jitka Ševčíková

„Bavilo mě to a účastníky snad taky

František Dalecký

„Úžasná konference! Organizačně perfektně zvládnutá s přátelským až rodinným přístupem. Celá konference měla krásnou energii a co mě doslova nadchlo, že se mladí posluchači „generace Y“ zajímali i o tak pragmatické téma jako jsou „finance v životě člověka“, a vyžádali si přídavek na úkor vlastního obědu :-). I tento moment ve mě umocnil celkový zážitek z celé konference, který lze jedním slovem popsat SUPER!!! Děkuji.“

Marcela Hrubošová

  „Sama jsem teprve nedávno opustila brány vysoké školy a vím, jak jsou aktivity „navíc“ důležité pro správné nastartování kariéry studentů. Proto věřím, že všichni, kteří ve svém volném víkendovém čase navštívili konferenci Rise and Shine jsou již teď o krok napřed. Zůčastnili se totiž kvalitně připravené, zorganizované a obsahově bohaté akce.“

Soňa Jonášová

 

Co o akci říkali účastníci?

 Díky, že konference pořádáte, jste špičkoví! 

Skvělá volba přednášejících. Dobrá organizace, jen tak dál 🙂

Děkuji že pomáháte lidem růst.