fbpx

 

 

 

 

 

 

-1439DNŮ -14HODIN -32MINUT -10SEKUND

24. září 2020 - večerní webinář s možností pokládat otázky do komentářů

Jak využít změny – Online rozhovor s Tomášem

Doba se zrychlila a mění se každým dnem nebo vlastně každou hodinou, minutou, či sekundou… U nás v Česku se vrací opatřením vlády, která mají zpomalit šíření nemocí způsobených Covid-19. Pro někoho po jaře (znovu) přichází nejistota, co bude – jestli budou zavřené budovy škol, jestli zase firmy povinně pošlou lidi na home office nebo jestli vůbec letos začne výuka na VŠ a jakou formou. A další a další změny…
Pojďme být flexibilní a využít je pro svůj prospěch, i když se na první pohled netváří, že by to šlo. O svůj recept, jak na to, se podělí úspěšný brand manažer Tomáš Lukavec, který kdysi začínal od píky a bez peněz.

s

Co se dozvíš na webináři:

❓ Jak využít současné změny pro svůj rozvoj?
❓ Proč máme strach ze změn a jak s ním pracovat?
❓ Jak upravit své podnikání, neziskovku nebo svůj projekt?


Tomáš Lukavec

Brand manažer úspěšných značek

👉  Autor knižního bestselleru Jsi značka?!, Strážce majáku a nově vycházející knihy Zákony Bohatství?! Pomáhá lidem prezentovat své služby či firmu jasným způsobem tak, aby každý, kdo uslyší o jejich značce, jasně věděl, kdo jsou, co dělají a co se o nich říká.
👉 Přednášel pro manažery značek jako seznam.cz, KB, OVB, Marks & Spencer, RE/MAX či T-Mobile. Dále je autorem několika on-line programů, ebooků, vede živé semináře a přednáší na půdách univerzit.
👉 Za svých 8 let pod jeho rukama prošlo několik desítek tisíc účastníků kurzů.

Záznam webináře