fbpx

 

 

 

 

 

 

-1439DNŮ -14HODIN -30MINUT -8SEKUND

15. října 2020 - večerní webinář s možností pokládat otázky do komentářů

No.02: Jen škola už nestačí – portál Kariérko.cz

Protože se věnujeme tématu změny, vrhli jsme se na související téma, a to – jak si najít (tentokrát) opravdu smysluplnou práci, brigádu nebo zajímavý studentský projekt. Zeptáme se spoluzakladatelky projektu Kariérko.cz Lucky Mairychové, jak se rozhodnout o své kariéře skutečně vědomě a s ohledem na své jedinečné nadání a talenty a jak aktivně získávat nové zkušenosti a dovednosti, které budou potřebné pro kariéru.

s

Co se dozvíš na webináři:

❓ Jak si srovnat v hlavě, jaké práci se věnovat?
❓ Jaký osobnostní test nebo jaké cvičení mě může lépe připravit na kariéru?
❓ Je v současné době vůbec nutné studovat školu? Pokud ano, které povolání je nejvíce perspektivní a která škola mě na něj připraví?


Lucka Mairychová

Spoluzakladatelka Kariérko.cz.cz

👉 Lucka Mairychová má spoustu zkušeností z řízení vzdělávacích projektů. Zajímá se aktivně o osobní rozvoj. Má na starosti převážně koordinaci týmu, strategii organizace, finance a komunikaci s firmami.
👉 Kariérko – Institut kariéry a rozvoje, z. s. se zaměřujeme se na projekty v oblasti kariérového poradenství a osobního rozvoje mladých lidí s cílem je inspirovat, podporovat a motivovat. Jejich ambicí je, aby se mladí lidé rozhodovali o své kariéře vědomě a s ohledem na své jedinečné nadání a talenty a aktivně získávali nové zkušenosti a dovednosti.

Záznam webináře