fbpx

 

 

 

 

 

 

-1439DNŮ -14HODIN -4MINUT -43SEKUND

18. 3. 2021 - Jak budovat komunity s Juanem Serantesem

No.07: How can we develop a community – Juanem Serantes

🇨🇿 Na online rozhovor jsme pozvali, díky naší člence týmu Ajce Štindlové, Juana Serantese. Organizace projektů, které mají vliv, je vždy úžasná výzva, ale není to vždy snadné. Během jedné hodiny si rozhovoru budeme sdílet hromadu tipů. V rámci tohoto rozhovoru se zaměříme na vedení, tvoru a vytváření skupin a komunit. Pokládat můžeš otázky, sdílet zkušeností a získáš mnoho zajímavých informací o našem hostu.
🇬🇧 We invited to the online interview, thanks to our team member Ajce Štindlová. Developing projects that make a difference is an amazing challenge but not an easy one. During one hour, we will chat about guidelines to make it happen. We will pay attention to leading, facilitating, dealing with, and creating groups and communities as part of this process. And we will do that by chatting, asking questions, sharing experiences, and knowing more about our guest (Juan Serantes).

s

O čem to bude? / What will it be about?

🇨🇿  Jak rozjet neziskový projekt❗️
👉 Jak vybudovat funkční komunitu❗️
👉 Jak vést organizační týmy❗️
🇬🇧 How to start a non-profit project
👉 How to build a functional community❗️
👉 How to lead organizational teams❗️


Juan Serantes

Tvoří komunity / Community builder

🇨🇿Juana Serantese, který již několik provozuje na Kanárských ostrovech, vystudoval obor Fyzická aktivita a sportovní vědy, postgraduální studium udržitelného cestovního ruchu a je certifikovaným trenérem a skupinovým facilitátorem. Za posledních 15 let řídil a koordinoval mnoho programů a iniciativ, jako například Ruta Siete ULPGC a Calalas Collaborative Hostel. Je nadšencem pro sociální inovace a podnikání, outdoorové aktivity, zodpovědný cestovní ruch, dobrovolnictví a nevládní organizace, spolupráci, problem solving … a učení se novým věcem.
🇬🇧 Juan has a degree in Physical Activity and Sports Sciences, a postgraduate degree in Sustainable Tourism, and he is a certified coach and group facilitator. For the last 15 years, he has directed and coordinated different programs and initiatives. Among them, and regarding the topic, we highlight Ruta Siete ULPGC and Calalas Collaborative Hostel. He is an enthusiast about social innovation and entrepreneurship, outdoor activities, responsible tourism, volunteering & NGO, collaborative work, problem-solving… and learning new things.

Záznam webináře / Video from webinary

Pozvánka / Invitation