fbpx

 

 

 

 

-274DNŮ -5HODIN -30MINUT -25SEKUND

30. 5. 2023 - Rozhovor terapeutkou Karolínou Kubešovou

No.22: Úzkost není slabost, ale velká učitelka

Karolínu Kubešovou jsme pozvali, protože téma duševního zdraví je důležité. Chceš mít taky zdravou a šťastnou duši? Věnuje se prožitkové terapii, kterou si můžeš představit jako hlubokou meditaci sestavenou přímo na míru, při které se spolu volně komunikuje. Nejedná se o žádný stav hypnóz, naopak! Pomáhá maximálně prohloubit přirozenou schopnost sebevnímání tak, abychom sami v sobě našli odpovědi na své nejhlubší otázky.


s

O čem to bude?

👉 Úzkost jako následek traumatu (nejčastější důvod k úzkosti je prožité trauma, když ho překonáme proměníme strach v odvahu a všechna energie se nám vrátí zpět)
👉 Úzkost z citlivosti a vnímavosti (každý nemá “hroší kůži”) – úzkost z přetížení (žijeme v přeinformované době a naše mysl to nestíhá. Co s tím?)
👉  Úzkost z přesvědčení (ne každý názor, který v sobě mám je skutečně můj, aneb jak se zbavit podvědomých limitů?)


Karolína Kubešová

Terapeutka, peer konzultantka a mentorka

👉 Karolína je terapeutka, peer konzultantka a mentorka. Sama na sobě si ověřila, že prožitek a vlastní zkušenost je nejlepším učitelem i léčitelem. 5 let v záchvatech panické úzkosti jí změnilo život. Nejprve uzdravila sebe a nyní pomáhá i dalším.

👉 Od roku 2018 pomáhá lidem, jejichž příběhy jsou ji tak blízké. S každým si ověřuje, že to co uzdravilo její duši, přináší klid, pochopení a uzdravení i do jejich duší.

Záznam online rozhovoru