fbpx

Objev sám sebe 2017

.

Účastníků

Lektorů

.

Praha – První konference Rise and Shine roku 2017 se konala 25. února na půdě VŠCHT Praha. Potřetí jsme se rozhodli věnovat se tématu Objev sám sebe, jelikož ho považujeme za základ osobního rozvoje. Opět jsme se tedy zamysleli nad životními hodnotami, osobní vizí a jak naplno využít své silné stránky. Díky tomu jsme pak schopni najít v životě radost a naplnění a dělat to co nás opravdu baví.

Součástí konference byl rozšířený doprovodný program. Účastníci měli možnost přímo na akci absolvovat osobnostní testování pod vedením HR lektorky Heleny Horálkové nebo konzultovat svou diplomku a díky tomu s ní zase pohnout o kousek dál.

 

Program

Video z konference

Co o akci říkali přednášející?

 Na Rise and Shine potkáte publikum, které na sobě opravdu maká a hledá cesty, jak být dnes lepší než včera. A když se s někým zapovídáte o přednášce, opravdu to nejsou debaty o počasí. Co mi na celé akci přijde fantastické je to, že to dělají studenti pro studenty. Ten aktivní zájem o dané téma a lidi samotné je z toho znát na každém kroku. Moc díky za příležitost na akci vystoupit!

Jan Veselý

 

 Zajímavý program + perfektní organizace = Rise and Shine.

Lukáš Hána

Příjemná akce, pohodové a zvídavé publikum, stálo za návštěvu.

Filip Mikschik

 

Rise and shine je jedna z organizací, které v jejich činnosti fandím. Líbí se mi jejich  odhodlanost, vytrvalost a myšlenková ideologie. Na jejich konferennci jsem byl poprvé, i přesto hned jako přednášející. Jsem rád, že jsem díky nim měl tu možnost stát na chvilku po dlouhé době zase před publikem… Neváhejte a jejich konference navštěvujte, stojí to za to. 🙂

Kamil Cinkraut

Mluvit na konferenci Objev sám sebe pro mne byla veliká výzva. Držet v rukou šanci inspirovat mladé lidi vlastním příběhem považuji za velikou zodpovědnost. Nenapadlo by mě ale, že i já budu z konference odcházet plná inspirace – inspirovali mě nejen další řečníci, ale také ostatní účastníci konference. A za to všem moc děkuji!

Pája Hudcová

 

Akce měla skvělou atmosféru a z publika šlo vidět, že se opravdu chce dozvědět co nejvíce a pracovat na sobě.

Anežka Horynová

 

 

Co o akci říkali účastníci?

Prostory konání (dobrá dostupnost, aula mi vyhovuje), doprovodný program byl super (testy, smart up), nabídka obědů vyřešila hodně lidem dilema kam půjdou na oběd (i když mi chyběl stánek s dobrou kávou a dortíky)

Nový pohled na (kritické) myšlení, hodně dalších skvělých myšlenek, motivace dál hledat a růst, tipy na užitečné weby.

Baví mě atmosféra na konferenci, přístup organizátorů i neformální setkání s řečníky.

Partneři