fbpx

Partnerské vztahy 2017

Účastníků

Lektorů

Praha – Oblast partnerských vztahů se týká nás všech a proto jsme se rozhodli opět toto zajímavé a často opomíjené téma zařadit i letos do programu konferencí. Na konferenci jste se mohli dozvědět jak se svým partnerem navázat hluboce intimní vztah, co vydrží, jak se seznámit s vysněným partnerem beze stresu z odmítnutí, jak pracovat s mužskou a ženskou sexualitou i jak využít konflikty pro růst vztahu. Konferenci zahájila Markéta Šetinová – terapeutka se zaměřením na partnerské vztahy, která vede workshopy o lásce a vztazích pro mladé lidi, píše blog o online seznamování Moderní láska. Na online seznamování se zaměřila také ve své přednášce, kde jsme se dozvěděli čísla i zajímavosti ze světa online seznamování a také konkrétní tipy ohledně hledání partnera. Následovala přednáška Miroslava Koláře o seznamování na ulici. Miroslav se s námi podělil o praktické zkušenosti, ukázal, které metody a oslovení fungují a které ne včetně zajímavých ukázek z praxe. Dalším tématem navázala lektorka GrowJOB institutu a kulturní antropoložka Paula Fassati, která se zabývá převáděním nejnovějších vědeckých výzkumů na poli psychologie lidského chování, motivace a seberozvoje do praxe. Ve své přednášce Co ví věda o vztazích uvedla zajímavou myšlenku, že jako partneři můžeme fungovat ve vztahu velmi dobře, pokud známe zákonitosti spokojených vztahů a také, že poslední výzkumy ukazují, že partnerské vztahy jsou zatíženy mnoha mýty, které lidem komplikují společný život. Lektorka, tanečnice a fotografka Mirka Papajíková svou přednáškou Žena-partnerka ukázala jak žena může prohlubováním svojí ženskosti přitáhnout do života opravdového muže, rozvíjet vztah a předcházet chladnosti a odcizení. Přednášku doplnila i o praktické ukázky jemných uvolňovacích a nalaďovacích technik. Konferenci završila Veronika Kašáková, finalistka Miss 2014, patronka nadačního fondu a autorka knihy Zpověď holky z děcáku, která s námi sdílela svůj jedinečný příběh.

Doprovodný program se tentokrát skládal s bohatého občerstvení, Lukáš Javůrek radil s analýzou těla a správnou výživou, o koučink jak využívat své silné stránky se postaral Ondra Průcha a opět nechyběl závěrečný networking. Byl zařazen také speciální workskop Seznam se s ní na ulici, kterým provázel Miroslav Kolář.

Program konference

Video z konference

Řekli o nás lektoři

„Na akci Rise and Shine jsem byla už podruhé a opět to pro mě byla velmi milá zkušenost. Jsem nadšená z milých a podporujících lidí, které tu potkávám. Líbí se mi, že přednášky ostatních lektorů mne vždy něčím obohatí a že profesionální organizace Rise and Shine mě nikdy nenechá někde bezprizorně tápat. Je to pro mne příjemný a inspirativní zážitek.“

Mirka Papajiková

Jako přednášející jsem si konferenci velmi užila – profesionální organizace, zajímavá témata a hlavně skvělé publikum. Přeji Rise and Shine hodně štěstí do dalších aktivit.“

Markéta Šetinová

„Výborná organizace a super atmosféra. Doufám, že se brzo opět uvidíme

Miroslav Kolář

Nesmírně si vážím lidí jako je pan Filip, který má nadšení a touhu zlepšovat svět. Libí se mi jejich myšlenka rozvíjet lidi, zároveň je motivovat a poznávat se navzájem. Bylo mi ctí na akci vystoupit, víc takových lidí. Důležitá je cesta a ta vaše mě baví.

Veronika Kašáková

Řekli o nás účastníci

„Skvělé, jen tak dál! Ať se daří! :)“

Jaroslav

 

 „Super práce; jen tak dál ;)“

Jirka

 

Partner konference