fbpx

 

 

 

27DNŮ 08HODIN 08MINUT 16SEKUND

KDY

22. 4. 2023 | 10h-17h

KDE

Konferenční sál | Praha

CO

Konference

Zveme vás na konferenci speciálně věnovanou tématu, jak pracovat se strachem, jak v něm objevit potenciál a to vše pomocí přednášek, workshopů a koučinků!

Program konference:

 

10:00-10:05 Slavnostní zahájení


10:05-17:00 Blok přednášek

Hlavní část konference

Oslovili jsme ty nejlepší osobnosti ze světa byznysu, show nebo sportu.


10:05-10:45 – Lenka Černá-Procházka

Mentorka a zakladatelka školy koučů PURE MIND

Více než 17 let se věnuje osobnímu růstu, koučinku, mentoringu a zdravému životnímu stylu. Inspirovat a vést lidi k tomu, aby se cítili lépe, vnímali jako své životní poslání, které je hluboce naplňuje. Specializuje se na pomoc těm, kteří se potřebují dostat „zpátky k sobě“, mají snížené sebevědomí a pocity celkového vyčerpání. Pomáhá také lidem po rozchodu a rozvodu, při hubnutí a změně životního stylu. Je autorkou celostní metody PURE MIND, která v sobě kombinuje práci s emočním naprogramováním, psychikou a energetikou.


11:00-11:45 – Ivana Šemberová

Klinický logoped a konzultant pro mezilidské vztahy

Ve své profesi klinického logopeda se věnuje více než 25 let komunikačním schopnostem u lidí po úrazech a jiném organickém poškození mozku. Komunikační dovednosti a schopnosti se obecně v dnešní společnosti snižují (nejen po úrazech a poškození mozku). Ráda vás seznámí a spolu s vámi se zamyslím nad mezilidskou komunikací, včetně odhalení argumentačních faulů a možnostmi, jak se jim efektivně bránit.


 

11:45-13:00 – Obědová pauza


13:00-13:45 – Mark Dzirasa

Motivační speaker a duchovní mentor

Mark je taky spisovatel, firemní trenér, korporátní kouč, umělec a podnikatel. Za 25 let v oboru profesního a osobního růstu a psychologie úspěchu přednášel pro více než sto tisíc posluchačů. Je spoluautorem bestsellerů “MARK DZIRASA 21 DNŮ” a “MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ” a pořadatelem „MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP“. Pro širokou veřejnost pořádá několikrát ročně otevřené semináře především v Čechách a na Slovensku. Pro firemní klientelu školí v tuzemsku i v mnoha evropských zemích. Více na: www.dzirasa.com

ONLINE SESSION: Od myšlenek k emocím…


14:00-14:45 – Anna Hanuš Kuchařová

Architektka a slacklinerka

Absolvovala architekturu a pracovala ve firmě Space8, kterou opouští, aby se mohla plně věnovat slackline. Bylo to její nejtěžší rozhodnutí života, opustit něco, co miluje. Jezdí za lajnami po celém světě, organizuje expedice, kurzy a přednášky. S Českou asociací slackline pracuje na legalizování slackliningu a vytvoření základních pravidel. Je to spousta práce a spousta radosti. Ještě se jí z toho všeho trochu třesou kolena, ale už nachází balanc na lajně svého života.

NÁZEV PŘEDNÁŠKY: Od slackline k tiché radosti…


15:00 – 16:45 Workshopy

Vybereš si jeden ze 3 souběžných workshopů a vybereš při vstupu

Vytáhneme Tě do akce a vyzkoušíš si na vlastní kůži jeden z workshopů.


Michaela Švejdová

Andragožka, pořadatelka ALLfest.cz , zakladatelka Mobbing Free Institutu

Michaela je expertka na důstojné pracoviště, prevenci a eliminaci šikany v práci. Zakladatelka informačního portálu www.sikanavpraci.cz a Inkognito klubu. Její metodiky a příručky na odkrývání násilí na pracovišti využívají inspektoráty práce i státní sektor. Zaměřuje se na vzdělávání interních specialistu, stabilizaci a vytváření důstojných pracovišť v praxi, provází oběti v eliminačním procesu. Věnuje se také psychohygieně, Eko Art Terapii, PR a přináší do firem novou formu prožitkově vzdělávacích akcí skrze ALLfest.cz.

▶️ VÍCE O WORKSHOPU: Sebereflexivni workshop s prvky eko artefiletiky


Milan Chadima

Terapeut, kouč, korporátní trenér a duchovní mentor

Všechny strachy, bolesti, smutky, vnitřní negativní přesvědčení, které nás omezují a brání nám v růstu. Zbavme se jich a proměňme na energii. Více na otevrenamysl.cz. Milan je spoluzakladatel Otevřená mysl, otec, manžel a umělec. Společně s manželkou vede spolek Otevřená mysl. „Na naší společné cestě jsme také zažili pády a přešlapy, ale hlavně spoustu zajímavých a poučných věcí. Díky nim jsme tam kde jsme a jsme za to ze srdce vděční. Věnujeme se věcem a činnostem, které nás baví a naplňují náš život. Plníme si svá přání a cíle a to snadno a s lehkostí,  proto je naším cílem vytvořit komunitu lidí, stejně smýšlejících, se zájmem najít svůj potenciál a zapracovat na jeho rozvíjení.“

▶️ VÍCE O WORKSHOPU: Chůze na střepech-práce se strachem


17:00-18:00 – Suvereno

Hudebník a motivační řečník

Lukáš Lacko, známý pod uměleckým jménem Suvereno, je slovenský svobodný umělec, jehož tvorba by se dala zařadit mezi žánr „conscious hip hop“. S.U.V.E. je tedy více než hudba. Je to životní příběh, zkušenosti a přeměna člověka, který se snaží jít dobrým příkladem pro mladé lidi a pozvednout jejich přirozený potenciál. Kromě hudební tvorby je to různá edukativní a osvětová činnost formou besed, přednášek a diskusí, podpora charitativních a environmentálních projektů, cestovatelské aktivity, ale také motivační výchovné koncerty na školách.

 

 

 

 

 

 

 

-421DNŮ -12HODIN -51MINUT -48SEKUND

 

 

 

 

Přidej se na interaktivní konferenci!

10

Lektorů a koučů

5

Hodin

12

Partnerů


Akci pořádají:

  • Rise and Shine: Jsme platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.  
  • Otevřená mysl: „Na naší společné cestě jsme také zažili pády a přešlapy, ale hlavně spoustu zajímavých a poučných věcí. Díky nim jsme tam kde jsme a jsme za to ze srdce vděční. Věnujeme se věcem a činnostem, které nás baví a naplňují náš život. Plníme si svá přání a cíle a to snadno a s lehkostí,  proto je naším cílem vytvořit komunitu lidí, stejně smýšlejících, se zájmem najít svůj potenciál a zapracovat na jeho rozvíjení,“ Milan & Lenka Chadimovi.

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ:

Kolik stojí akce a jak se přihlásím?

Vstupenka pro studenta či absolventa do 32 let stojí na přednášky a workshopy jen 250 Kč, ale jen! Pokud Ti je už více jak 32 let, tak vstup na přednášky a workshopy Tě bude stát 390 Kč.  Doprovodný program je v ceně jakékoliv vstupenky.  <3

Kolik stojí akce a jak se přihlásím?

Pokud jsi si zakoupil vstupenku, tak si ten svůj vybereš v pohodlí domova s možností přihlásit na 2 workshopy, nebo osobní koučinkNejpozději 14 dní předem ti pošleme podrobné informace na Tvůj email. Pokud Ti nic nedorazí, napiš na pavel@riseandshine.cz.[/author_info]

Co když ten den vůbec nemám čas?

Sleduj určitě náš FACEBOOK, INSTAGRAM nebo YOUTUBE, kde brzo vypíšeme nový termín nebo rovnou napiš na pavel@riseandshine.cz

…a co když potřebuju větší podporu?

Chceš se přidat, ale je to pro tebe momentálně větší sousto? Jsi na rodičovské, nemluvíš plynně česky, nemůžeš si momentálně dovolit registrační poplatek nebo máš před sebou nějaké jiné fyzické i psychické bariéry? Napiš nám nebo si zavoláme, moc rádi tě podpoříme v účasti.

Stále ti chybí informace?

Tak napiš na pavel@riseandshine.cz. 

Ještě váháš? Využij příležitosti, další podobná akce bude až zase za rok.

PŘIHLAS SE

 

❓ Zaujala Tě konference, ale aktuální termín nestíháš ❓
❓ Nebo Tě zajímají podobné akce na téma osobní rozvoj ❓
❓ Vyplň prosím tento krátký formulář, pošleme Ti pak jako první*mu pozvánku k účasti ⬇

Mám zájem příště

 

Akci pořádá

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

Sdílej akci mezi svoje blízké a kamarády, ať se k nim dostane pozvánka! FACEBOOK