fbpx

 

 

 

72DNŮ 14HODIN 49MINUT 13SEKUND

KDY

11. 5. 2024 | 10h-18h

KDE

Praha

CO

Konference

Zveme vás na konferenci speciálně věnovanou tématu, jak pracovat se strachem, jak v něm objevit potenciál a to vše pomocí přednášek, workshopů a koučinků!

 

10:00-10:05 – Slavnostní zahájení


Mark Dzirasa

Motivační speaker a duchovní mentor

Mark je taky spisovatel, firemní trenér, korporátní kouč, umělec a podnikatel. Za 25 let v oboru profesního a osobního růstu a psychologie úspěchu přednášel pro více než sto tisíc posluchačů. Je spoluautorem bestsellerů “MARK DZIRASA 21 DNŮ” a “MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ” a pořadatelem „MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP“. Pro širokou veřejnost pořádá několikrát ročně otevřené semináře především v Čechách a na Slovensku. Pro firemní klientelu školí v tuzemsku i v mnoha evropských zemích. Více na: www.dzirasa.com


10:05-11:45 – 1. Blok přednášek

Hlavní část konference

Oslovili jsme ty nejlepší osobnosti ze světa byznysu, show nebo sportu. Brzo zveřejníme…


 

11:45-13:00 – Obědová pauza


13:00-18:00 – 2. Blok přednášek

Hlavní část konference

Oslovili jsme ty nejlepší osobnosti ze světa byznysu, show nebo sportu. Brzo zveřejníme…

 


11:00-14:00 – Koučink, info market organizací

Setkej se s mnoha projekty, studentskými organizacemi nebo start-upy. Součástí programu po celý den jsou i zajímavé aktivity na stáncích, kde se představí projekty nebo zajímavé myšlenky. Buď součástí komunity!

Pro koučovací setkání si vyber si kouče po přihlášení na konferenci: 🔴 Jak to funguje…


15:00 – 16:45 – Workshopy

Vybereš si jeden ze 3 souběžných workshopů a vybereš při vstupu

Vytáhneme Tě do akce a vyzkoušíš si na vlastní kůži jeden z workshopů.


17:00-18:00 – Závěrečná přednáška

Ukončení konference

Oslovili jsme ty nejlepší osobnosti ze světa byznysu, show nebo sportu. Brzo zveřejníme…


18:15-19:00 – Networking

Poznej nového kolegu nebo parťáka

Zažiješ rychlé seznámení pro studenty, absolventy, ale i podnikatele, manažery a cílevědomé zaměstnance. Cílem je potkat zajímavé lidi pro budoucí spolupráci a rozvoj podnikání či kariéry nebo navázat nová přátelství s lidmi, co jsou na stejné vlně. Účastníci networkingu jsou rozděleni do dvojic. Samotné seznamování probíhá formou minutového networkingu. Každý z dvojice má na představení 2 minuty. Po uplynutí stanoveného času se jeden z dvojice přesune o jedno místo vpřed.

 

 

 

 

 

 

 

-761DNŮ -6HODIN -7MINUT -43SEKUND

 

 

 

 

Přidej se na interaktivní konferenci!

10

Lektorů a koučů

5

Hodin

12

Partnerů


Akci pořádají:

  • Rise and Shine: Jsme platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.  
  • Otevřená mysl: „Na naší společné cestě jsme také zažili pády a přešlapy, ale hlavně spoustu zajímavých a poučných věcí. Díky nim jsme tam kde jsme a jsme za to ze srdce vděční. Věnujeme se věcem a činnostem, které nás baví a naplňují náš život. Plníme si svá přání a cíle a to snadno a s lehkostí,  proto je naším cílem vytvořit komunitu lidí, stejně smýšlejících, se zájmem najít svůj potenciál a zapracovat na jeho rozvíjení,“ Milan & Lenka Chadimovi.

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ:

Kolik stojí akce a jak se přihlásím?

Vstupenka pro studenta či absolventa do 32 let stojí na přednášky a workshopy jen 290 Kč! Pokud Ti je už více jak 32 let, tak vstup na přednášky a workshopy Tě bude stát 390 Kč.  Doprovodný program je v ceně jakékoliv vstupenky.  <3

Kolik stojí akce a jak se přihlásím?

Pokud jsi si zakoupil vstupenku, tak si ten svůj vybereš v pohodlí domova s možností přihlásit na 2 workshopy, nebo osobní koučinkNejpozději 14 dní předem ti pošleme podrobné informace na Tvůj email. Pokud Ti nic nedorazí, napiš na pavel@riseandshine.cz.[/author_info]

Co když ten den vůbec nemám čas?

Sleduj určitě náš FACEBOOK, INSTAGRAM nebo YOUTUBE, kde brzo vypíšeme nový termín nebo rovnou napiš na pavel@riseandshine.cz

…a co když potřebuju větší podporu?

Chceš se přidat, ale je to pro tebe momentálně větší sousto? Jsi na rodičovské, nemluvíš plynně česky, nemůžeš si momentálně dovolit registrační poplatek nebo máš před sebou nějaké jiné fyzické i psychické bariéry? Napiš nám nebo si zavoláme, moc rádi tě podpoříme v účasti.

Stále ti chybí informace?

Tak napiš na pavel@riseandshine.cz. 

 

Ještě váháš? Využij příležitosti, další podobná akce bude až zase za rok.

PŘIHLAS SE

 

 

❓ Zaujala Tě konference, ale aktuální termín nestíháš ❓
❓ Nebo Tě zajímají podobné akce na téma osobní rozvoj ❓
❓ Vyplň prosím tento krátký formulář, pošleme Ti pak jako první*mu pozvánku k účasti ⬇

SLEDUJ NÁS NA FB

 

 

Akci pořádá

Partneři konference

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

Sdílej akci mezi svoje blízké a kamarády, ať se k nim dostane pozvánka! FACEBOOK