fbpx

 

 

 

20DNŮ 13HODIN 49MINUT 28SEKUND

KDY

11. 5. 2024
10h-17h

KDE

KC Vozovna Praha
Hartigova 2687

CO

Vzdělávací
konference

Zveme vás na konferenci speciálně věnovanou tématu, jak pracovat se strachem, jak v něm objevit potenciál a to vše pomocí přednášek, workshopů a koučinků!

10:00-10:05 – Slavnostní zahájení

Přivítání a představení programu


10:05-10:45 – Aleš Kalina

Přední český kouč, lektor a řečník v oblasti osobního růstu

Jeho přednášky ročně navštěvují tisíce lidí a na jeho webové stránky ročně přejde více než půl miliónu lidí, kteří hledají radu pro svůj život a bývalý člen top managementu mezinárodních korporací (Microsoft, Telenor ČR, EDS, Sodexho Pass ČR). Je tvůrcem metody Emočích rovnic, s jejíž pomocí již mnozí objevili řešení svého problému, který nikde jinde nebyli s to najít. Je propagátorem sloganu „Lepší život pro každého“ a svojí horlivostí motivuje další k následování spokojenějšího životního stylu.

🔶VÍCE O PŘEDNÁŠCE: Kde můžeš najít štěstí…


11:00-11:45 – Michaela Švejdová

Andragožka, pořadatelka ALLfest.cz , zakladatelka Mobbing Free Institutu

Michaela je expertka na důstojné pracoviště, prevenci a eliminaci šikany v práci. Zakladatelka informačního portálu www.sikanavpraci.cz a Inkognito klubu. Její metodiky a příručky na odkrývání násilí na pracovišti využívají inspektoráty práce i státní sektor. Zaměřuje se na vzdělávání interních specialistu, stabilizaci a vytváření důstojných pracovišť v praxi, provází oběti v eliminačním procesu. Věnuje se také psychohygieně, Eko Art Terapii, PR a přináší do firem novou formu prožitkově vzdělávacích akcí skrze ALLfest.cz.

🔶VÍCE O DEBATĚ: Inkognito o šikaně v práci…


12:00-12:45 – Martin Matušek

Psycholog

Krizový intervent, expert na psychologické bezpečí a pracovní spokojenost.

🔶VÍCE O PŘEDNÁŠCE: Psychologické bezpečí v práci…


12:45-14:00 – Obědová pauza, koučink, info market organizací

Setkej se s mnoha projekty, studentskými organizacemi nebo start-upy. Součástí programu po celý den jsou i zajímavé aktivity na stáncích, kde se představí projekty nebo zajímavé myšlenky. Buď součástí komunity!

Pro koučovací setkání si vyber si kouče po přihlášení na konferenci: 🔴 Jak to funguje…


14:00-15:30 – Milan Chadima

Terapeut, kouč, korporátní trenér a duchovní mentor

Všechny strachy, bolesti, smutky, vnitřní negativní přesvědčení, které nás omezují a brání nám v růstu. Zbavme se jich a proměňme na energii. Více na otevrenamysl.cz. Milan je spoluzakladatel Otevřená mysl, otec, manžel a umělec. Společně s manželkou vede spolek Otevřená mysl. „Na naší společné cestě jsme také zažili pády a přešlapy, ale hlavně spoustu zajímavých a poučných věcí. Díky nim jsme tam kde jsme a jsme za to ze srdce vděční. Věnujeme se věcem a činnostem, které nás baví a naplňují náš život. Plníme si svá přání a cíle a to snadno a s lehkostí,  proto je naším cílem vytvořit komunitu lidí, stejně smýšlejících, se zájmem najít svůj potenciál a zapracovat na jeho rozvíjení.“

▶️ VÍCE WORKSHOPU: Chůze na střepech-práce se strachem


14:00-15:30 – Robert Breadon

NLP trenér a praktikant SNLP

Rober je registrovaný hypnoterapista u GHR UK a trenér řeči těla pro více než 20 let. Specializuje se na použití NLP v každodenním životě, lásce, podnikání a obchodě. Pracoval jako obchodní trenér v oblasti přímého prodeje v ČR, Polsku, Rumunsku a na Slovensku.

▶️ VÍCE WORKSHOPU: Technika rychlé vyléčení fobie


16:00-16:55 – Mark Dzirasa

Motivační speaker a duchovní mentor

Mark je taky spisovatel, firemní trenér, korporátní kouč, umělec a podnikatel. Za 25 let v oboru profesního a osobního růstu a psychologie úspěchu přednášel pro více než sto tisíc posluchačů. Je spoluautorem bestsellerů “MARK DZIRASA 21 DNŮ” a “MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ” a pořadatelem „MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP“. Pro širokou veřejnost pořádá několikrát ročně otevřené semináře především v Čechách a na Slovensku. Pro firemní klientelu školí v tuzemsku i v mnoha evropských zemích. Více na: www.dzirasa.com

🔶VÍCE O PŘEDNÁŠCE: Od myšlenek k emocím…


16:55-17:00 – Ukončení konference

Poděkování a závěrečné překvapení

 

 

 

 

 

 

 

-813DNŮ -7HODIN -7MINUT -28SEKUND

 

 

 

 

Přidej se na interaktivní konferenci!

10

Lektorů a koučů

5

Hodin

12

Partnerů


Akci pořádají:

  • Rise and Shine: Jsme platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.  
  • Otevřená mysl: „Na naší společné cestě jsme také zažili pády a přešlapy, ale hlavně spoustu zajímavých a poučných věcí. Díky nim jsme tam kde jsme a jsme za to ze srdce vděční. Věnujeme se věcem a činnostem, které nás baví a naplňují náš život. Plníme si svá přání a cíle a to snadno a s lehkostí,  proto je naším cílem vytvořit komunitu lidí, stejně smýšlejících, se zájmem najít svůj potenciál a zapracovat na jeho rozvíjení,“ Milan & Lenka Chadimovi.

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ:

Kolik stojí akce a jak se přihlásím?

Vstupenka pro studenta či absolventa do 32 let stojí na přednášky a workshopy jen 290 Kč! Pokud Ti je už více jak 32 let, tak vstup na přednášky a workshopy Tě bude stát 390 Kč.  Doprovodný program je v ceně jakékoliv vstupenky.  <3

Kolik stojí akce a jak se přihlásím?

Pokud jsi si zakoupil vstupenku, tak si ten svůj vybereš v pohodlí domova s možností přihlásit na 2 workshopy, nebo osobní koučinkNejpozději 14 dní předem ti pošleme podrobné informace na Tvůj email. Pokud Ti nic nedorazí, napiš na pavel@riseandshine.cz.[/author_info]

Co když ten den vůbec nemám čas?

Sleduj určitě náš FACEBOOK, INSTAGRAM nebo YOUTUBE, kde brzo vypíšeme nový termín nebo rovnou napiš na pavel@riseandshine.cz

…a co když potřebuju větší podporu?

Chceš se přidat, ale je to pro tebe momentálně větší sousto? Jsi na rodičovské, nemluvíš plynně česky, nemůžeš si momentálně dovolit registrační poplatek nebo máš před sebou nějaké jiné fyzické i psychické bariéry? Napiš nám nebo si zavoláme, moc rádi tě podpoříme v účasti.

Stále ti chybí informace?

Tak napiš na pavel@riseandshine.cz. 

 

Ještě váháš? Využij příležitosti, další podobná akce bude až zase za rok.

PŘIHLAS SE

 

 

❓ Zaujala Tě konference, ale aktuální termín nestíháš ❓
❓ Nebo Tě zajímají podobné akce na téma osobní rozvoj ❓
❓ Vyplň prosím tento krátký formulář, pošleme Ti pak jako první*mu pozvánku k účasti ⬇

SLEDUJ NÁS NA FB

 

 

Akci pořádá

Partneři konference

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

Sdílej akci mezi svoje blízké a kamarády, ať se k nim dostane pozvánka! FACEBOOK