fbpx

Partnerské vztahy 2016

.

Účastníků

Lektorů

.

Praha – Historicky první konference Rise and Shine na téma partnerských vztahů proběhla dne 16.4. 2016 v budově Vysoké školy ekonomie a managementu na Praze 5. Stejně jako všechny akce Rise and Shine a tato má za cíl propojovat špičkové lektory, inspirující osobnosti aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.

Konference zahájila Veronika Vinterová, vztahová koučka, mentorka a majitelka seznamovací agentury Náhoda s.r.o., která ve svém příspěvku odpovídala na palčivou otázku Po čem ženy a muži touží. V další přednášce nám psychologická koučka Magdalena Vokáčová představila téma Umění vztahů a provedla nás 5 principy fungujících vztahů dle modelu Johna Gottmana. Následovala dvojice zkušených lektorů partnerských vztahů Denisa Říha Palečková a Richard Vojík, kteří se zaměřili na téma Ženy a sex & Muži a láska, kde uvedli praktické tipy jak budovat harmonický partnerský vztah.

Po obědové pauze jsme se společně pod vedením lektora aikido managementu Martina Švihly podívali na možnosti řešení konfliktních situací, tak abychom je brali jako příležitost. Konferenci uzavřela svým příspěvkem Co vám o sexu ve škole zatajili? první profesionální sex koučka ve střední Evropě Julie Gaia Poupětová.

Na akci byl i bohatý doprovodný program, který nabídl účastníkům možnost vyžití během přestávek. Přítomna byla organizace Loono z.s., jejichž zástupkyně na konferenci pomocí autentických modelů instruovaly jak správně provádět samovyšetření prsou a varlat pro včasné diagnostikování rakoviny. Dále zde byl stánek Raw for you, které pro účastníky připravilo visuálně neodolatelné a zdravé raw food. Pomocí improvizačních cvičení účastníky řádně rozpohyboval a rozhodně skvěle pobavil Martin Vasquez ze Školy improvizace.

Program

Partneři konference