23DNŮ 19HODIN 47MINUT 12SEKUND

„Následuj své srdce, ale nezapomeň si s sebou vzít i svůj mozek!“

Alfred Adler lékař – psycholog, psychiatr a psychoterapeut

CHCI PŘIJÍT!

7. ročník největší podzimní studentské konference, kde během soboty vystoupí zkušení řečníci, vybereš si 2 z mnoha workshopů nebo zkusíš koučink. V neděli jsme pro Tebe připravili mnoho výzev. Seznámíš se s podobně smýšlejícími lidmi, kteří jdou za svým snem!

4krát PROČ přijít na naši konferenci  

 

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Sobota 9. listopadu 2019 - přednášky známých osobností, interaktivní workshopy i osobní koučink a zajímavé stánky

9:00-9:45 – Neformální snídaně

Celý den zahájíš vydatnou snídaní, která Tě nakopne na celý den konference

Součástí vstupného je nově sladké i slané občerstvení. Protože nám záleží na přírodě a nechceme používat zbytečné plasty, přines si svůj hrníček přímo na konferenci, do kterého dostaneš čaj nebo kávu. To přeci stojí za to, ne?


 9:45-10:00 Slavnostní zahájení


10:00-11:45 Dva bloky přednášek

Lenka Bradáčová

Vrchní státní zástupkyně pro Prahu

Lenka Bradáčová je česká státní zástupkyně, od 30. července 2012 vrchní státní zástupkyně v Praze. Od března 2008 do dubna 2014 pak působila ve funkci prezidentky stavovského sdružení Unie státních zástupců České republiky. Lenka je mnohými přezdívaná pro svoji neústupnost a neúplatnost „český Cattani“ (podle hlavního hrdiny slavného italského televizního seriálu z mafiánského prostředí Chobotnice), je mediálně známá coby dozorující státní zástupkyně v případě korupční aféry Davida Ratha.

Karel Nešpor

Úspěšný autor odborných i populárních knih. Drží ametyst, což je už od starověku symbol střízlivosti

Přední český specialista na návyková onemocnění často mluví o tom, proč škodí jakékoli množství alkoholu i marihuany. Dlouhá léta se zabývá prevencí a léčbou návykových nemocí, psychoterapií, jógou, relaxačními technikami, smíchem a zdravými emocemi. Napsal řadu úspěšných knih. Atestoval z psychiatrie, léčby návykových nemocí a psychoterapie a řadu let působil jako primář oddělení pro léčbu závislostí. K jeho odborným zájmům patří kromě návykových nemocí jóga, relaxační techniky a smích. Do roku 2006 byl vědeckým sekretářem Společnosti návykových nemocí. V roce 2013 obdržel cenu organizace Mensa a v roce 2016 Cenu adiktologie. Napsal více než 30 knih o léčení návykových nemocí, józe, relaxaci, zvládání stresu, sebeovládání, zdravých emocích atd. K těm nejúspěšnějším patří „Léčivá moc smíchu“, „Kudy do pohody“ a „Jak být milejší“.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…

Simona Babčáková

Herečka a improvizátorka

Jako divadelní herečka prošla scénami Městského divadla Zlín a pražského Divadla v Dlouhé, řadu rolí ztvárnila v Klicperově divadle v Hradci Králové, nyní vystupuje v Dejvickém divadle. Uvádí i své improvizační večery. Po dlouhodobé spolupráci s Ester Kočičkovou a jejich vyhlášených improvizacích v Rock café, založila v roce 2015 improvizační skupinu NO A, která vznikla z Laboratoří, workshopů v Dejvickém divadle. Dvakrát byla nominována na Cenu Alfréda Radoka. Simona Babčáková má jedno dítě, syna Alberta Olivera Tošnera.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…

 

Další lektoři

Lektory brzy odtajníme…

Těšit se můžeš na výjimečnou osobnost ze světa osobního rozvoje, sportu, médií, kritického myšlení či celostní medicíny.


11:45-13:45 – Oběd

Prostor na doplnění energie

Na místě nebo v nedalekých restauracích je možné zakoupit si vydatný oběd. Protože nám záleží na přírodě a nechceme používat zbytečné plasty, přines si svůj hrníček přímo na konferenci, do kterého dostaneš během polední pauzy čaj nebo kávu. To přeci stojí za to, ne?


12:00-13:45 Info market + Mini prezentace

Osobní setkání na stáncích a prezentacích

Setkej se s desítkami projektů, studentských organizací, start-upů či zajímavých firem. Nově jsme připravili stage s kratšími prezentacemi, kde můžeš představit svůj projekt nebo myšlenku i Ty. Buď součástí komunity!


14:00-15:30 První workshop

Vybereš si jeden ze 7 souběžných workshopů.

Vytáhneme Tě do akce a vyzkoušíš si na vlastní kůži jeden z workshopů nebo osobní koučink.

Oliver Sálus
Moderátor Televize Seznam

VÍCE O WORKSHOPU…

 

Karolína Kubešová
Terapeutka

VÍCE O WORKSHOPU…

 

Kryštof Látal
Community Builder

VÍCE O WORKSHOPU…

 

Jiří Doležal
Zakladatel vzdělávací platformy UNIVERSY

VÍCE O WORKSHOPU…

 

Otakar Blaha
Divadelník a lektor komunikace

VÍCE O WORKSHOPU…

Kateřina Nováková
Boří mýty o komunikaci

VÍCE O WORKSHOPU…

Nebo si vybereš kouče
Zaregistruješ se při příchodu


15:30-16:00 – Přestávka na čaj a kávu

Přines si vlastní hrníček

O zážitky z prvního intenzivního workshopu se podělíš během půlhodinové přestávky.


16:00-17:30 Druhý workshop

Vybereš si jeden ze 7 souběžných workshopů.

Vytáhneme Tě do akce a vyzkoušíš si na vlastní kůži jeden z workshopů nebo osobní koučink.

Ondřej Hýbl
Kouč a spoluzakladatel akademie

VÍCE O WORKSHOPU…

Olga Lošťáková
Trenér a kouč

VÍCE O WORKSHOPU…

Miloš Gregor
Politolog a bojovník proti fake news

VÍCE O WORKSHOPU…

Lucie Tichá
Moderátorka

VÍCE O WORKSHOPU…

Andrea Bohačíková
Business Manager

VÍCE O WORKSHOPU…

Nebo si vybereš kouče
Zaregistruješ se při příchodu


17:45-19:00 Závěrečná přednáška
Vendula Kociánová | Martin Šmidke

Labužnice života | Lektor

Vendula Kociánová o sobě tvrdí, že dělá to, co ji baví. Očekávala, že se jí to povede až v důchodu, ale naštěstí to stihla mnohem dříve. Začínala psaním článků a přednášela o vagíně a následně vydala e-book Oáza rozkoše. Denně dělá osobní konzultace a pořádá semináře. Věnuje se partnerství, sebevědomí, vymyslela si vlastní metodu komunikace mezi vnitřním mužem a ženou, kterou předává dál.


19:00-20:00 Networking

Součástí konference je i interaktivní networking

Zažiješ rychlé seznámení pro studenty, absolventy, ale i podnikatele, manažery a cílevědomé zaměstnance. Cílem je potkat zajímavé lidi pro budoucí spolupráci a rozvoj podnikání či kariéry nebo navázat nová přátelství s lidmi, co jsou na stejné vlně. Účastníci networkingu jsou rozděleni do dvojic. Samotné seznamování probíhá formou minutového networkingu. Každý z dvojice má na představení 2 minuty. Po uplynutí stanoveného času se jeden z dvojice přesune o jedno místo vpřed.
TI NEJRYCHLEJŠÍ SE REGISTRUJÍ PŘÍMO NA MÍSTĚ!


20:30-??? Afterparty

Pojď se námi odpálit 😀

Po celodenní výživné konferenci vyschne v hrdle řečníkům, organizátorům i divákům. Půjdeme vše zapít, družit se, probrat s ostatními co nás inspirovalo… no prostě si užít večer!

Neděle 10. listopadu 2019 - den, kdy zažiješ mnoho výzev

10:00-13:00 Den plný výzev

Půjdeš na samou hranu osobní komfortní zóny a možná i za ni

V malém týmu zažiješ výzvy přímo v ulicích Prahy, zkusíš něco, co jsi nikdy nedělal, vystoupíš ze své komfortní zóny, mimo svoji sociální bublinu a podělíš se s ostatními o radost z překonání svého strachu! Jdeš do toho?!
KAPACITA JE OMEZENÁ. REGISTRACE BUDOU SPUŠTĚNY 14 DNÍ PŘED KONFERENCÍ.


 

13:00-14:30 – Společný oběd

Prostor na doplnění energie

Jak nejlépe zakončit dvoudenní příval inspirace než společně u skvělého jídla, kde můžeš sdílet vše, co jsi se naučil/anebo co uděláš hned další pondělí?

Na co se ptáte nejčastěji?

Kolik stojí vstupenka na konferenci a co za ní dostanu?

Vstupenka pro studenta či absolventa do 32 let stojí na celý den přednášek a workshopů jen 250 Kč, ale jen do 27.10.2019! Pokud Ti je už více jak 32 let, tak celodenní vstup na přednášky a workshopy Tě bude stát 490 Kč, ale opět jen do 27.10.2019.  Doprovodný program během soboty a veškerý program v neděli jsou v ceně jakékoliv vstupenky. 

Jak se přihlásím na workshopy a koučink?

Pokud jsi si zakoupil vstupenku, tak si ten svůj vybereš v pohodlí domova s možností přihlásit se rovnou na 2 workshopy z 14 nabízených, nebo osobní koučinkNejpozději 14 dní předem ti pošleme podrobné informace.

Když budu mít hlad, budu si moci něco koupit?

Vyslyšeli jsme četné žádosti a součástí konference je sobotní snídaně pro ranní skřivany v ceně, na místě bude i stánek se skvělým jídlem (i varianta veggie) a pro všechny celodenní přísun čaje a kávy o přestávkách. Opravdu už nemusíš řešit, kam během konference vyrazit za jídlem… 🙂

…a co afterparty?

Víme, že po akci je třeba vstřebat a prodiskutovat všechny dojmy a pojmy. Proto afterparty intenzivně řešíme. A až budeme vědět místo a čas, hned Ti dáme vědět. Pártýýý…!

Stále ti chybí informace?

Tak klikni ZDE nebo napiš na pavel@riseandshine.cz. 

 

 

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Jak bylo na listopadové konferenci 2018?

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Hlavní partneři konference

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

 

   KONFERENCE

       Studentská konference 2019
   9.-10.11.2019 | 9:00-19:00 Praha

                       #riseandshineCZ

23DNŮ 19HODIN 47MINUT 12SEKUND

 

„Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě.“

Mahátma Gándhí

 

 

 

CHCI PŘIJÍT!