fbpx

Děkujeme všem za účast!

 

Účastníků

Organizátorů

Lektorů

Partnerů

Představili jsme úplně nový koncept konference zaměřený na úspěch ve studiu na VŠ, kde špičkoví lektoři předali vědecky ověřené nástroje a metody, díky kterým zvládneš i tu nejtěžší zkoušku beze stresu a ponocování, abys měl více času na to, co miluješ a dokázal pracovat se svojí sebe motivací.

Kdo byl součástí konference:

Tomáš Liszka

Andrea Novotná

Tomáš Zdechovský

Jan Dolejš

Jana Kastnerová

4krát PROČ přijít na naši konferenci  

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a dělej co Tě baví

Buď efektivnější a dělej více toho, co miluješ


Harmonogram konference   PODROBNÝ PROGRAM


Sobota 1. prosince 2018 - den nabitý přednáškami a mnoho dalším

9:00-9:45 – Tomáš Zdechovský

Český europoslanec a mediální analytik

Naše pozvání přijal i český poslanec Evropského parlamentu. Předtím působil jako krizový manažer a mediální analytik. Je považován za odborníka na krizovou komunikaci, politický marketing a public relations. Vedle toho se věnuje i publicistické a literární činnosti. Server Info.cz ho zařadil mezi 50 nejvlivnějších Čechů v Bruselu. V neposlední řadě je zkušeným mentorem v oblasti neurovědy. 

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…

10:00-10:45 – Andrea Novotná

Konzultantka zaměřená na komunikaci

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Působila ve společnosti věnující se firemnímu vzdělávání a jako HR konzultantka. Nyní pracuje v oblasti bezpečnosti. Poskytuje také konzultace zaměřené na komunikaci – soft skills, image, kritické myšlení, vyjednávání, přesvědčování a obranu proti manipulaci. Publikuje na serveru Psychologie.cz a píše blog. Zajímá ji osobní rozvoj a sociální psychologie. Ráda by potkávala více sebevědomých a samostatných lidí, kteří kriticky myslí a umí se rozhodovat.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…

11:00-11:45 – Tomáš Liszka

Účastník soutěže International Speech Contest a lektor

Tomáš se aktuálně věnuje kreativní tvorbě videí. Je však zapálený do každého projektu, na kterém pracuje, a do každého přidává dotek unikátnosti. Do roku 2018 se intenzivně věnoval prezentačním dovednostem a na dané téma vedl řadu seminářů a workshopů. Zaměřuje se na to, jak přejít vlastní iluze, působit před lidmi přirozeně a udělat takovou prezentaci, na kterou lze jen těžko zapomenout. Tomáš je bývalým členem řečnického klubu Toastmasters, v rámci kterého se zúčastnil soutěže International Speech Contest 2018, kde se probojoval na celostátní úroveň.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…

11:45-13:30 – Oběd

Prostor na doplnění energie v přilehlých restauracích

13:30-13:50 – Tajemství kávy

Představila kavárna Rychlý kafe

14:00-14:45 – Jan Dolejš

Lektor osobní produktivity a moderních nástrojů

Jsem lektorem osobní produktivity a moderních nástrojů, které pomáhají lidem s osobní produktivitou. Mými školeními již prošly za poslední roky stovky klientů, ať už v případě firemních školení nebo otevřených kurzů pro veřejnost na serveru Naučmese. Zaměřuji se především na Time Management 4. generace, který se nesoustředí na nekonečné ToDo listy a zvládání co největšího počtu úkolů v nejkratším čase. Mým cílem je naučit lidi věnovat se pouze důležitým úkolům a pracovat méně, ale o to chytřeji.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…

15:00-15:45 – Jana Kastnerová

Psychoterapeut, osobnostní kouč a psycholog

Vystudovala psychologii na Masarykově Univerzitě v Brně, poté absolvovala mezinárodní terapeutický výcvik v somatické psychoterapii. V rámci své praxe v oblasti HR a řízení lidských zdrojů si ke svým profesním metodám přidala i koučování. Působila jako psycholog v několika korporátních firmách, po mateřské dovolené ale založila Balance Centrum a vede vlastní firmu. Spolupracuje s malými i korporátními firmami v oblasti péče o zdraví a rozvoj zaměstnanců. Vede pro ně vzdělávací projekty od leadershipu až po témata regenerace psychiky a zvládání stresu. Působí ve firmách také jako externí psycholog. Krom firemní klientely pořádá rozvojové kurzy i pro veřejnost a nabízí individuální psychologické koučování a psychoterapii.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…

Chceš vědět více? Klikni na tlačítko!

Více na Facebooku   Fotogalerie

 

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Mrkni více o loňské konferenci 2017

 

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Sledujte nás na sociálních sítích, ať Vám nic neunikne!