fbpx

 

  
 

   

  

 

 

-1911DNŮ -2HODIN -40MINUT -55SEKUND

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

Účastníků

Organizátorů

Lektorů a koučů

Partnerů

Podnikli jsme cestu zbrusu novým konceptem konference, kde jsme poznali, že podnikat můžeš nejen v zajímavé firmě, neziskovce, ale že i ty můžeš podniknout svůj projekt či záměr.

Kdo je součástí konference:

Tomáš Lukavec

Senta Čermáková

Jiří Doležal

Anna Kuchařová

Jakub Tížek

4krát PROČ přijít na naši konferenci  

 

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Sobota 2. března 2019 - den nabitý přednáškami a skvělou atmosférou

9:00-9:30 – Neformální snídaně

Celý den zahájíš vydatnou snídaní, která Tě nakopne na celý den konference

Součástí vstupného je nově i sladké i slané občerstvení. Protože nám záleží na přírodě a nechceme používat zbytečné plasty, přines si svůj hrníček přímo na konferenci, do kterého dostaneš čaj nebo kávu. To přeci stojí za to, ne? 


10:00-10:45 Tomáš Lukavec

Spisovatel, podnikatel a lektor budování osobních a firemních značek

Tomáš je brand manažer úspěšných značek a také autor knižního bestselleru Jsi značka?!, Strážce majáku a nově vycházející knihy Zákony BOHATSTVÍ?! Pomáhá lidem prezentovat své služby či firmu jasným způsobem tak, aby každý, kdo uslyší o jejich značce jasně věděl, kdo jsou, co dělají a co se o nich říká. Dobrá značka je to, co prodává. Přednášel pro manažery značek jako seznam.cz, KB, OVB, Marks & Spencer, RE/MAX či T-Mobile. Dále je autorem několika on-line programů, ebooků, vede živé semináře a přednáší na půdách univerzit. Za svých 8 let pod jeho rukama prošlo přes 84 000 účastníků kurzů.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


11:00-11:45 Jakub Tížek

Mladý podnikatel, školitel a mentor

Jakub Tížek je zakladatelem společností FairList s.r.o. a  James Grant s.r.o., který dnes investuje většinu své energie do podpory začínajících podnikatelů. Jeho praktické workshopy “Podnikni to!“, ve kterých pomáhá účastníkům rozjet si své vlastní reálné záměry a neposadit se z toho přitom na zadek, dnes figurují na velké části českých univerzit, mnoha vzdělávacích institucích i městech a mají stovky absolventů.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


11:45-13:00 – Oběd

Prostor na doplnění energie v přilehlých restauracích

V Kampusu Dejvická je široká paleta skvělého jídla.


13:00-13:45 Senta Čermáková

Česká manažerka věnující se inovacím

Senta vystudovala na ČVUT Fakultu elektrotechnickou se specializací na biokybernetiku. Technologie provázejí celý její profesní život, před příchodem do Deloitte působila osm let v centrále Hewlett-Packard v Americe, naposledy na pozici šéfky globálních zákaznických vztahů. V roce 2011 byla jako první žena oceněna v rámci ankety Manažer roku. Řeší také akceleraci a podporu startupů při jejich rozvoji a růstu na domácím trhu i v zahraničí. Aktuálně jménem Deloitte vyučuje kritické myšlení ve futurologii na mezinárodním programu CEMS na VŠE, věnuje se sociálním inovacím v oblasti vzdělávání a mentoringu. 

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


14:00-14:45 Jiří Doležal

Spoluzakladatel firmy Doller, vyrábějící papírové diáře pro lepší plánování a stanovení vize

Jsem spoluzakladatel projektu motivačního diáře DOLLER a ještě doktorand oboru Finance na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Ve škole jsem působil v akademickém senátu, účastnil se řady studentských i vědeckých soutěží, stáží u nás i v zahraničí, což dalo vyniknout úžasné nezorganizovanosti a chaosu. Uvědomil jsem si, jak důležité je umět si zorganizovat čas a mít jasnou vizi. Dnes máme přes 100 000 DOLLERů u našich fanoušků a na firmě vidím, jak je klíčové být nastaven na celoživotní vzdělávání, znát sám sebe a mít dobrou sebeorganizaci a disciplínu.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


15:00-15:45 Anna Hanuš Kuchařová

Architektka a slacklinerka, co chodí kilometr nad zemí

Anna vystudovala Architekturu na FSv ČVUT. Se slackline a provazochodectvím začala ve 22 letech. Přešla Evropský ženský rekord na highline. Odešla z práce a začala se slackliningem živit. Organizuje expedice a chodí ve výškách po dva a půl centimetru širokém popruhu. Procházela se na 3 kontinentech, v poušti, nad ledovcem i nad mořem. V Yosemitech chodila bez mála kilometr nad zemí. V Utahu překonala lajnu delší a vyšší, jak Nuselský most. Jako první člověk na světě strávila na highline 24 hodin v kuse. Založila Slackline Academy. Slacklining je zatím nejintenzivnější meditace, kterou poznala.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


16:00-17:30 – Net Forest

Součástí konference je i interaktivní networking

Net Forest je rychlé seznámení pro podnikatele, manažery a cílevědomé zaměstnance a studenty. Cílem je potkat zajímavé lidi pro budoucí spolupráci a rozvoj podnikání či kariéry. Účastníci networkingu jsou  organizátorem rozděleni do dvojic. Samotné seznamování probíhá formou minutového networkingu. Každý z dvojice má na představení 2 minuty. Po uplynutí stanoveného času se jeden z dvojice přesune o jedno místo vpřed.
TI NEJRYCHLEJŠÍ SE REGISTRUJÍ PŘÍMO NA MÍSTĚ!
 


Více o konferenci: PODROBNÝ PROGRAM FOTOGALERIE

 


 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!