fbpx

 

  
 

   

  

-917DNŮ -21HODIN -40MINUT -52SEKUND

Účastníků

Organizátorů

Lektorů a koučů

Partnerů

Můžeš se těšit na akci nabitou osobnostmi, které Ti poradí, jak rozjet projekt nebo podnikání. Dozvíš se spoustu tipů, jak pracovat s motivací. Na workshopu se naučíš, jak zaujmout a prodat to nejlepší, co v Tobě je!

4krát PROČ přijít na naši konferenci  

 

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Pátek 19. listopadu 2021 - odpoledne nabité přednáškami a skvělou atmosférou

15:00-15:55 – Workshop: „Jak prodat svůj nápad“

Workshopem Tě provede Martin Vasquez

Během workshopu se dozvíš hromadu tipů jak zaujmout se svým nápadem u partnerů nebo investorů. Kapacita je omezená jen pro prvních 15 účastníků. Martin vystudoval JAMU Brno a improvizaci se začal věnovat už během studia DAMU Praha, na jeho kontě jsou stovky odehraných představení a IMPROSHOW (ten název mimochodem vymyslel). Od roku 2006 také pravidelně vystupuje v rámci Slam poetry nebo Stand-up Comedy „Na stojáka“ pro HBO a ČT. Vedl tolik seminářů a workshopů, že už si nejen nepamatuje jména, ale ani tváře účastníků a vedl je i v zahraničí, např. v Brně, Ostravě nebo Velké Británii. Registraci na workshop Ti pošleme na email pro přihlášení na konferenci.

O ČEM BUDE WORKSHOP…


16:00-16:05 – Zahájení hlavní části konference

Krátký úvod a přivítání

Moderátoři Ti představí celý program konference a věř, že se máš na co těšit!


16:05-16:25 – Bohumil Kartous

Ředitel Pražského inovačního institutu a inovátor

Autorem knihy z žánru non-fiction s názvem No Future: Vezeme děti na parním stroji do virtuální reality? (2019). Spolupodílel se autorsky také na úspěšné knize 2036. Ve svém dřívějším působišti, think tanku EDUin, vytvořil koncept Auditu vzdělávacího systému v ČR. Spolupracoval s Aspen Institute Central Europe na přípravě výroční konference Aspen Annual. Publikuje v řadě českých médií, řečník a moderátor Forum 2000, Meltingpot Colours of Ostrava, TEDx atp.). S centrem současné kultury DOX zrealizoval vzdělávací program Synapse, jenž sestává z několika workshopů. Od roku 2018 slouží jako mluvčí Českých elfů, občanské skupiny zabývající se dezinformacemi v českém digitálním prostoru.


16:30-16:45 – Martin Šedivý a roboti Hramilové

Učitel z VŠE představí zajímavé roboty

Martin vymýšlí a realizuje zážitkové vzdělávací hry. Založil společnost Playady, kde ve spolupráci s Adamem Plháčkem vyvíjí interaktivního herně-vzdělávacího robota. Ten zažil  asi poslední největší úspěch jako průvodce na výstavě ROBOT2020 v Technickém muzeu v Brně. Martin od roku 2011 působí na VŠE v Praze (obor Ekonomika životního prostředí) jako externí lektor. Při výuce podporuje u studentů zejména hravost, kreativitu a inovativní myšlení.


16:45-17:00 – 1. přestávka

Krátké pauze na občerstvení

V krátké pauze můžeš poznat zajímavé stánky či doprovodný program.


17:00-17:45 – Startup Wuders

Jak vznikl český nábytkářský startup?

To Ti popíšou Jan a Dominik Herkovi. Spojení dřeva a kovu je jejich vášeň, každý kousek nábytku, který jim projde pod rukama musí být perfektní. Nábytek vyrábí ručně v Hodoníně a popíšou Ti cestu, která je k tomu dovedla. Jejich  cílem je vyrábět nábytek, který při správné péči vydrží desítky let a zároveň jeho design nikdy nezestárne. Z obratu tří milionů korun za rok 2019 vyrostli téměř o tisíc procent na 30 milionů. Stačilo však, aby si tornádo vybralo o pár stovek metrů jiný směr, a vše mohlo být jinak.

 


17:45-18:00 – 2. přestávka

Krátké pauze na občerstvení

V krátké pauze můžeš poznat zajímavé stánky či doprovodný program.


18:00-18:45 – Tomáš Studeník

Radikální inovátor a městský hacker

Tomáš pomáhá globálním firmám probouzet inovačního ducha a hledat nové příležitosti v post-digitální době. Šéfuje konzultační společnosti Insane Business Ideas a jako kreativní ředitel působí v digitálním butiku Confidence Digital. Spolupracuje také s vládními organizacemi Czechinvest, Technologická agentura ČR nebo European Space Agency. V roce 2014 představil v ČR zábavně-naučný formát FuckUp Nights. Organizuje debatní setkání v s technologickými inovátory z Česka Innovation Heroes. Časopis Computer World uvedl Tomáše mezi TOP IT osobnostmi roku 2020.

O ČEM BUDE TOMÁŠ HOVOŘIT…


18:45-19:00 – Ukončení konference

Poděkování za účast konference a něco navíc

Určitě s námi můžeš vyrazit i na neformální networking do přilehlé hospůdky.

  Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem „Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“ 7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

 

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Hlavní partner

Mediální partner

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!