fbpx

 

 

 

 

 

-1841DNŮ -4HODIN -7MINUT -40SEKUND

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

Účastníků

Organizátorů

Lektorů a koučů

Partnerů

Čtvrtý ročník konference zaměřený na úspěch ve studiu na VŠ, SŠ, kde špičkoví lektoři předali vědecky ověřené nástroje a metody, díky kterým lze zvládneš i tu nejtěžší zkoušku beze stresu a ponocování, mít více času na to, co milujeme a abychom dokázali pracovat se svojí sebemotivací.

Kdo je součástí konference:

Petr Koukal

Raego

Ondřej Kania

Václav Posolda

Matěj Krejčí

Vojta Hradský

4krát PROČ přijít na naši konferenci

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Sobota 11. května 2019 - den nabitý přednáškami a skvělou atmosférou

8:00-9:30 – Fakescape – Workshop

Úniková hra s tématem dezinformací

Přijď si i vy vyzkoušet, jaké je to být novinářem. Dokážeš rozpoznat lži a manipulace od pravdy? Ve hře Fakescape se ukáže, jestli dezinformacím dokážeš uniknout. Někdy informaci věříme prostě proto, že nám ji poslal kamarád nebo protože podporuje naše vidění světa. Cílem je, aby sis prakticky vyzkoušel, jak ověřovat informace a uvědomit si mediální nástrahy, které číhají v online prostředí.

VÍCE O WORKSHOPU…


9:00-9:30 – Neformální snídaně

Celý den zahájíš vydatnou snídaní, která Tě nakopne na celý den konference

Součástí vstupného je nově i sladké i slané občerstvení. Protože nám záleží na přírodě a nechceme používat zbytečné plasty, přines si svůj hrníček přímo na konferenci, do kterého dostaneš čaj nebo kávu. To přeci stojí za to, ne? 


9:50-10:45 – Václav Posolda

Paměťový lektor

Působí jako paměťový trenér a pomáhá lidem více si pamatovat a studentům efektivněji se učit. Během trénování paměti se mu povedlo překonat český rekord v zapamatování si balíčku 52 kanastových karet v čase 81 sekund nebo si
zapamatovat Ludolfovo číslo na 5000 desetinných míst. Tvrdí, že takového výkonu je schopný každý člověk, jen je potřeba poznat svoji paměť, znát paměťové techniky a také svoji paměť správně trénovat.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


11:00-11:45 – Raego

Rapper a zpěvák

Raego je zpěvák/rapper, ale hlavně člověk se silným osobním příběhem. Prošel si nadváhou 130kg, když mu bylo 16..byl šikanovaný a v hudbě měl těžké začátky. Svou nápaditostí a neotřelou drzostí dokázat strhnout lavinu a prosadit se v jinak zavedeném rybníčku. Raego je jeden z lidí, kteří nevěří na neúspěchy, ale věří v lekce, které dříve nebo později vedou k úspěchu. V listopadu roku 2011 společně se zpěvačkou Christinou Delaney nazpívali píseň Ty a já, která téměř okamžitě obsadila první příčky hitparád.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


11:45-13:00 – Oběd

Prostor na doplnění energie v přilehlých restauracích

Skvělou restauraci Ti doporučíme přímo na konferenci a je jen Tobě, kterou si vybereš.


13:00-13:45 – Vojta Hradský

Vizionář v oblasti modernizace školství

Před rokem jsem se rozhodl jít vlastní cestou. Dozvěděl jsem se zajímavé možnosti a způsoby, jakými se dnes můžeme vzdělávat. Po navštěvování spoustu workshopů a přednášek jsem zjistil, že učení se touto cestou je pro mne mnohem obohacující a zábavnější, než jsem do této doby znal ve škole. Dostal jsem se do fáze, kdy jsem chtěl tyto myšlenky a možnosti ukázat ostatním, předat je dál. Založil jsem organizaci/společnost ZAO – cesta k lepšímu vzdělání, která má nabídnout komunitu podobně smýšlejících lidí, kteří se chtějí vzdělávat zajímavými kurzy a workshopy. Od finanční gramotnosti po využívání pravé hemisféry, učení se v souvislostech a pohybu na sociálních sítích. Stal se ze mne takový motivátor, který se snaží si plnit svůj sen v 19ti letech, ukazovat vrstevníkům něco nového a pokusit se na základě tohoto demonstrovat, že potenciál doby a možnosti volby dnešního světa jsou obrovské.

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


14:00-14:45 – Ondřej Kania – Debata

Podnikatel, zřizovatel dvou amerických škol v Česku

Ondřej Kania je spolumajitelem a CEO společnosti JK Education, vzdělávací skupiny, která zprostředkovává stipendia na kvalitních internátních středních školách a univerzitách v Americe, Kanadě a Evropě. Je zřizovatelem Pražského humanitního gymnázia a dvou amerických škol v Česku, American Academy v Praze a American Academy v Brne a také pořádá mezinárodní veletrhy se vzděláváním. V roce 2018 byl zařazen business magazínem Forbes do žebříčku Forbes 30 pod 30 mladých talentů České republiky a následně do prestižního evropského výběru.


14:00-14:45 – Matěj Krejčí – Debata

Konzultant, lektor a trenér Digidetox.me

Matěj je konzultant, lektor a trenér. Specializuje se na témata psychologie spokojenosti, prodeje a vnitřní motivace, či digidetoxu. Zkušenosti čerpá z praxe, výzkumů o osobním rozvoji a vedení lidí. Je součástí Konec prokrastinace a Digidetox.me.


14:00-14:45 – Vojta Hradský – Debata

Vizionář v oblasti modernizace školství

Založil organizaci/společnost ZAO – cesta k lepšímu vzdělání, která má nabídnout komunitu podobně smýšlejících lidí, kteří se chtějí vzdělávat zajímavými kurzy a workshopy. Od finanční gramotnosti po využívání pravé hemisféry, učení se v souvislostech a pohybu na sociálních sítích. Stal se z něho motivátor, který se snaží si plnit svůj sen v 19ti letech, ukazovat vrstevníkům něco nového a pokusit se na základě tohoto demonstrovat, že potenciál doby a možnosti volby dnešního světa jsou obrovské.

 


15:00-15:45 – Petr Koukal

Mistr České republiky v badmintonu a zakladatel nadačního fondu

Je devítinásobným mistrem České republiky z let 2007 až 2016. Při zahajovacím ceremoniálu XXX. letních olympijských her roku 2012 v Londýně byl vlajkonošem české výpravy. V roce 2010 se léčil ze závažného  nemocnění, rakoviny varlat. Založil Nadační fond Petra Koukala a v rámci projektu „STK pro chlapy“ se snaží změnit myšlení a chování mužů. Mottem projektu je „Až se chlapi začnou starat o své zdraví jako o auta, budeme mít vyhráno!“ Jeho manželkou je biatlonistka Gabriela Koukalová.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Koukal_(badmintonista)

VÍCE O PŘEDNÁŠCE…


Více o konferenci: PODROBNÝ PROGRAM FOTOGALERIE


Pozvánka na konferenci!

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Mediální partner konference

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!