33DNŮ 08HODIN 30MINUT 41SEKUND

 

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

CHCI VSTUPENKU

Pátý ročník konference zaměřený na efektivní studium na VŠ, SŠ, kde špičkoví lektoři předají vědecky ověřené nástroje a metody, díky kterým se naučíš praktické tipy pro digitální učení.

4krát PROČ být součástí online konference

Získej tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Pátek 14. května 2021 - interaktivní program na rozehřátí

17:00-17:15 Zahájení páteční části konference


17:15-17:45 Typologie učebních typů

Online test na téma studijní typ

Každý člověk je jiný, každému jde něco jiného, každý má jiné zájmy, dovednosti a schopnosti. Stejně tak i ve studiu jazyků platí, že někomu jde lépe to a někomu toto. Proto byly definovány učební styly a každý student by měl znát, který mu nejvíce vyhovuje a studovat podle toho, jaký je studijní typ. Jestli zrakový, poslechový nebo dotykový.

17:45-18:30 Krátké prezentace projektů

Máš zajímavý projekt? Napiš nám…

Během vysílání poznáš několik projektů a zajímavých organizací. Připravujeme blok s kratšími prezentacemi, kde můžeš nalézt inspirativní projekt nebo myšlenku i Ty. Buď součástí komunity! Piš na pavel@riseandshine.cz


18:45 – 19:45 Koučink a konzultace dipl. a bakalářských prací

Registrovaní účastníci mají možnost se přihlásit na online koučink (odkaz v e-mailu)

Lucie Tichá

Lektorka a startupistka

Kurzy a konzultace dělám již mnoho. Naplňuje mne, jak vidím, když student drží v ruce úspěšně sepsanou práci. Nauč se, jak začít, napsat diplomku bez ponocování, nebo jak napsat diplomku formálně správně.

Gabriela Boková

Konzultantka diplomek

Baví mě dělat to, co má smysl. Posledních pár let mě fascinuje oblast vzdělávání, jsem velkou fanynkou nejrůznějších společensky prospěšných aktivit, baví mě šířit smysluplné myšlenky a podněcovat v lidech nadšení.

Tereza Kadlecová

Bývalá prezidentka ESNCZ

Šéfovala české pobočce největšího studentského spolku v Evropě a má bohaté lektorské zkušenosti. Již nějaký čas se věnuje tomu, jak nakopnout psaní diplomek i diplomek.

19:45-19:50 Ukončení páteční části konference

Sobota 15. května 2021 - online přenos s rozhovory a skvělou atmosférou

10:00-11:30 Workshopové ochutnávky

Lektoři se s Tebou podělí o svoje know-how


16:00-16:10 Zahájení sobotní části konference


Lukefry – Lukáš Fritscher

Youtuber a bavič

Už od dětství ho bavila televize a odjakživa chtěl být moderátorem. Prvním veřejným počinem Lukáše Fritschera na serveru YouTube byla skupina MajnPLAY. Kanál nazvaný Lukefry byl založen 4. července 2011. Náplní byla videa, ve kterých rozebíral svoje staré sešity z matematiky, ve kterých byly různé malůvky a básničky. Později se začal věnovat rozborům televizních pořadů a stanic (TV Regina, Šlágr TV, Barrandov), Věnuje se také důležitým tématům jako mediální gramotnost či finanční gramotnost. Na podzim 2020 začal moderovat podcast Filtr. Podcast se věnuje mediální výchově a problematice sociálních sítí. Jeho kanál Lukefry sleduji přes 200 tis. odběratelů.

Jan Kohut

Autor projektu jakserychlenaucit.cz

Honza Kohut a pomáhá lidem naplno využívat potenciálu jejich mozku s využitím vědecky ověřených metod efektivního učení a produktivity. Už tisícům studentů pomohly jeho rady. Je si jistý, že s učením nebo osobní produktivitou může pomoct i vám. Nezáleží totiž až tak moc na tom, jaké máte IQ, jakou máte paměť nebo jak vám to šlo ve škole doposud. Úplně každý se může učit rychle a efektivně, “stačí” se držet ověřených principů a metod.


Monika Kopečková

Lektorka a učitelka

Máš problém zapamatovat si velké množství informací tak, aby sis je později ve správném okamžiku vybavil, případně nepopletl? Tak přesně pro tebe tato přednáška je! Monika Kopečková se efektivnímu zapamatování a opakování čehokoliv věnuje již řadu let. Své znalosti předává nejen ve škole, na které učí, ale i na soukromých lekcích. Tvrdí, že metoda, ve které kombinuje Ebbinghausovu křivku zapomínání s online aplikací, je vhodná pro každého nehledě na učební typ. Přijď se o tom přesvědčit na vlastní oči a uši!

Závěrečná debata

Další hosty brzo doplníme…

Pečlivě pro Tebe vybíráme zajímavou osobnost, máš se na co těšit.

17:55-18:00 Ukončení konference

Jak vše funguje?

Kolik mě to bude stát?

Lístek pro studenta či absolventa do 32 let stojí na sobotní online přednášky, rozhovory + workshopy a páteční program jen 100 Kč! Pokud Ti je už více jak 32 let, tak Tě bude stát jen 200 Kč.  Online workshopy, koučink a testy jsou v ceně jakéhokoliv lístku, kapacita je omezena. 

Co musím udělat pro to, abych mohl/a sledovat online konferenci?

Registruj se ZDE a my Ti nejpozději 2 dny před konferencí zašleme na Tvůj e-mail (pozor na správné vyplnění) odkaz na YOUTUBE kanál, kde začne online vysílání 14. 05. 2021 v 17h a hlavně 15. 05 v 16h. Není třeba si nic instalovat, v den vysílání (radši pár minut předem) si prostě pusť live stream v pohodlí svého domova na mobilu, počítači nebo tabletu. 

Jak se přihlásím na sobotní online workshopy?

Pokud sis zakoupil vstupenku, tak si ten svůj vyber přímo zde na webuNejpozději 14 dní předem ti pošleme podrobné informace na Tvůj e-mail. Pokud Ti nic nedorazí, napiš na pavel@riseandshine.cz.

Jak probíhá páteční online koučování a testy?

Ti nejrychlejší mají možnost zapsat se na ONLINE koučovací zóny a vybrat si svého kouče (odkaz na registrace do koučovacích zón zasíláme už přihlášeným účastníkům). V den konference Ti zašleme na Tvůj e-mail odkaz, kde na Tebe v Tvém rezervovaném čase bude čekat kouč. 

Mohu se nějak zapojit do páteční i sobotní online konference i já?

V online přenosu na YOUTUBE nebo ZOOM lze v průběhu akce psát otázky a komentáře pro osobnosti konference. Neváhej se tedy zeptat na to, co tě zajímá. 

Stále ti chybí informace?

Tak napiš na pavel@riseandshine.cz. 

Řekl o nás...

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Mrkni více o konferenci v Plzni 2019

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Partneři konference

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

     KONFERENCE

 Uč se efektivně 2021

  14. a 15.5.2021 | Online na mobilu a počítači

                            #riseandshinecz

33DNŮ 08HODIN 30MINUT 41SEKUND