fbpx

 

 

 

 

 

-1512DNŮ -2HODIN -14MINUT -15SEKUND

 

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

Účastníků

Organizátorů

Osobností a lektorů

Partnerů

Druhý ročník konference Rise and Shine v Plzni přesouváme do online světa. Inspiruje Tě k vykročení k cestě svého srdce, která Ti dává i hluboce smysl. Věř, že to nejlepší know-how i zkušenosti dostaneš od lektorů z praxe i s jejich příběhy.

4krát PROČ být součástí online konference

Získej tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Sobota 4. dubna 2020 - online přenos s rozhovory a skvělou atmosférou

16:00-16:10 Zahájení konference


16:10-16:45 Jan Rudzinskyj – Rozhovor

Aviatik a akrobat

Aviatik a milovník historických letadel, autor knihy Na křídlech racků, spoluorganizátor Aviatické pouti. Zároveň vede motivační přednášky a konzultace o tzv. létání životem. Jako showpilot létá na předních evropských airshow se světoznámou akrobatickou leteckou skupinou The Flying Bulls a také s historickým dvouplošníkem.


16:45-16:55 Mini prezentace

Máš zajímavý projekt? Napiš nám…

Během vysílání poznáš několik projektů a zajímavých organizací. Připravujeme blok s kratšími prezentacemi, kde můžeš nalézt inspirativní projekt nebo myšlenku i Ty. Buď součástí komunity! Piš na pavel@riseandshine.cz


16:55-17:30 Kristián Mensa – Rozhovor

Tanečník, umělec a celoživotní student

Kristián Mensa o sobě říká, že je umělcem a tanečníkem samoukem. Tancoval po boku Mikolase Josefa na Eurovizi
a získal cenu Czech Blog Awards 2017 – cena za inspiraci. Roční zahraniční stáž v Coloradu v USA v letech 2014–2015 Kristiána namotivovala k tomu, aby začal kreativně tvořit a vyjadřovat své myšlenky bez ohledu na jeho nízký věk. Jeho umělecký přístup je typický využíváním jednoduchých každodenních objektů a témat a hrou s nimi, podobně jako to dělají děti. S tímto přístupem slaví celosvětový úspěch a jeho tvorba byla prezentována již na čtyřech výstavách. Tancoval v pařížské Bercy i v projektech světoznámých značek. V Paříži si vytančil čtvrté místo na prestižní soutěži Red Bull Dance Your Style.


17:30-17:45 Workshopové ochutnávky

Lektoři se s Tebou podělí o svoje know-how

Barbora Vavřichová

Psycholog


▶️
 Pečuj o sebe…

Michal Černý

Mladší žák asociace Taijiquan


▶️
 Tai-či pro každého…

Kateřina Nováková

Boří mýty o komunikaci


▶️
 Umění improvizace…


17:45-18:30 Honza Trávníček – Debata

Jeden z nejzkušenějších českých himalájských lezců

Vystoupil již na pět osmitisícovek – Gašerbrum (2009), Manáslu (2011), Annapurnu (2012), K2 (2014) a Čo Oju (2016). Vysokohorské lezení bez kyslíkového přístroje a pobyt v horách se stalo jeho životní náplní a proto svůj čas dělí mezi náročné expedice a horské treky. Přednáší nejen o „dobývání“ osmitisícových vrcholů, ale i o nejkrásnějších trekách v Nepálu, které jsou běžně dostupné všem milovníkům hor. S „Trávou“ se dostaneme na Kalla Patthar – božskou vyhlídku na Mt. Everest, Gokyo Lake – nejkrásnější jezero Nepálu, slavný průsmyk Thorong La, a nebo na technicky jednoduchou horu Mera Peak (6 461 m).

 


17:45-18:30 Slávek Král – Debata

Cestovatel, dobrodruh a blogger

Cestování se věnuje již 9 let, navštívil všechny obydlené kontinenty. Půl roku strávil v Turecku, jeden rok na Novém Zélandu a dvakrát stopem podnikl cestu kolem světa. Později strávil půl roku v Austrálii a půl roku v Africe. Dle jeho slov je „svět bezpečné místo pro život a rozhodně to není takové, jako nám cpou v televizi.“ Nastopoval přes 140 000 km v 82 zemích světa a 21 státech v USA a lidi mu „pořád říkají, že je to nebezpečný.“ Přednáší o low-cost cestování, učí lidi, jak cestovat a poznávat přitom místní kulturu, jak si v zahraničí najít práci, či jak zbytečně neutrácet. Věnuje se cestovatelským stand-upům a pořádá cestovatelský festival „Travel stand-up festival“.


18:40-19:15 David Svoboda – Rozhovor

Zlatý olympijský vítěz v moderním pětiboji

David je český moderní pětibojař, olympijský vítěz z londýnských her 2012 a mistr Evropy pro rok 2010, člen ASC Dukla Praha. Ve světovém žebříčku byl nejvýše klasifikován na 1. místě v roce 2011. Je držitelem světového rekordu v klasickém formátu moderního pětiboje ziskem 5 896 bodů, který dosáhl v roce 2008, a také v novém formátu 6040 bodů z roku 2011. V současnosti je trenér ASC Dukla, předseda KS ČOV, člen VV ČOV. Společně s bratrem Tomášem vytvořili projekt pro sportovce Kalokagathia Aliance, jehož je aktivním členem. Dále úzce spolupracuje a dokončuje studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.


19:15-19:20 Ukončení konference


13:00-15:00 Koučink pro nejrychlejší

Přihlášení účastníci mají možnost se přihlásit na online koučink (odkaz v e-mailu)

Beata Gejdošová

Life coach


▶️
 Více o kouči…

Maria Mortillaro

Somatický kouč


▶️
 Více o kouči…

Matěj Kopecký

Kouč


▶️
 Více o kouči…

Eliška Hrušovská

Coach in Action


▶️
 Více o kouči…

Jak vše funguje?

Co musím udělat pro to, abych mohl/a být součástí konference?

Registruj se v přihlašovacím formuláři ZDE a my Ti na Tvůj e-mail (pozor na správné vyplnění) pošleme odkaz na YOUTUBE kanál, kde začne online vysílání 4. 4. 2020 v 16h. Není třeba si nic instalovat, v den vysílání (radši pár minut předem) si prostě pusť live stream v pohodlí svého domova na mobilu, počítači nebo tabletu. 

Kolik mě to bude stát?

Konference je PRO VŠECHNY a zdarma. Avšak do přípravy úplně první ONLINE konference jsme vložili 2 měsíce práce, testování, natáčení a odvahy. Budeme proto velmi rádi za Tvoji podporu dobrovolným příspěvkem (odkaz je přímo pod streamovaným videem). Velice si vážíme Tvé podpory, umožní nám uspořádat další jedinečné vzdělávací akce! Děkujeme.

Mohu se nějak zapojit do akce i já osobně?

V online přenosu na YOUTUBE lze kdykoliv předem a i v průběhu akce psát otázky a komentáře pro osobnosti konference. Neváhej se tedy zeptat na to, co tě zajímá.

Jak probíhá koučování?

Ti nejrychlejší mají možnost zapsat se na ONLINE koučovací zóny a vybrat si svého kouče (odkaz na registrace do koučovacích zón zasíláme už přihlášeným účastníkům). V den konference Ti zašleme na Tvůj e-mail odkaz, kde na Tebe v Tvém rezervovaném čase bude čekat kouč. 

Stále ti chybí informace?

Napiš nám zprávu na Facebook nebo napiš na pavel@riseandshine.cz. 

Řekl o nás...

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Mrkni více o konferenci v Plzni 2019

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

   KONFERENCE

 Žij svůj sen 2020

4.4.2020 | Online Na mobilu a počítači

                       #riseandshinecz

-1512DNŮ -2HODIN -14MINUT -15SEKUND

 

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford