fbpx

Rise and Shine 2016

.

Účastníků

Lektorů

.

Praha – O víkendu 22. – 23. 10. 2016 proběhla na České zemědělské univerzitě již čtvrtá velká konference Rise and Shine. V sobotu se účastníci mohli těšit opět na špičkové lektory osobního rozvoje, a také úspěšné a zajímavé osobnosti podnikatelské sféry.

Sobotní program byl rozdělen na dva tématické bloky Osobní rozvoj a Úspěch, které byly doplněny bohatým doprovodným program v průběhu celého dne. Konferenci zahájili svými přednáškami Adam Marčan z projektu Naučmese.cz a Lukáš Hána z GrowJOBu. Druhou přednáškou navázali Petr Ludwig – Autor bestselleru Konec prokrastinace, zakladatel GrowJOB Institute a Monika Malátková – spoluzakladatelka projektu Czechitas, který pomáhá ženám vidět IT jinak. Věřit ve své schopnosti nás naučila ve své přednášce Tereza Melišová, za Filipa Vinše nakonec zaskočil Jakub Macura z LMC. Do světa dobrovolnictví jsme mohli nahlédnout díky Barboře Komberec Novosadové, naopak pohled do mediálního světa poskytl redaktor DVTV Filip Horký. Jak se dobře připravit na výpravu do pracovního procesu představil lektor Lukáš Kučera, o nejlepší přepravní aplikaci Liftago hovořil její spoluzakladatel Ondřej Krátký. První den konference uzavřeli svými přednáškami propagátor svobodomyslných firem Tomáš Hajzler a Janek Rubeš – autor projektu Praha vs. Prachy a Prague Guide. Účastníci si již tradičně mohli vyzkoušet osobní koučink od profesionálních koučů, navštívit stánky Career Market, projektů Smart Up, Loono či Doller, zahrát si hry od MindOK, dát si skvělý čaj v čajovně firmy LMC nebo ochutnat raw food od Raw for you. Na konci dne proběhl také tradiční networking.

Nedělní program byl zaměřen hlavně na interaktivní workshopy, které orámovaly úvodní přednáška Tomáše Ervína Dombrovského o uplatnění absolventů na pracovním trhu a závěrečná přednáška Davida Kocny o tom jak hledat životní poslání a smysl. Workshopy byly zaměřeny na hledání osobních silných stránek, životních hodnot a spokojenosti. Nechyběly ani praktické workshopy jak napsat CV, jak používat PR v praxi, pomoc s bakalářkou, jak překonat nervozitu případně jak propojit svou mysl s tělem.


Program

Sobota

Neděle

Video z konference

Co o akci říkali přednášející?

Atmosféra konference byla skvělá a celý dobrovolnický tým opravdu odvedl výbornou práci! Gratuluji! 🙂

Barbora Komberec Novosadová

Kíky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.

Petr Ludwig

 Moc mě to bavilo, díky!

Tomáš Hajzler

 

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!”

Ondřej Krátký

 

Co o akci říkali účastníci?

Určitě to, že jste skvělí! Vždycky mě tato konference dokáže neskutečně posunout dále, získám nový pohled na určitou životní oblast a odnesu si něco poučného a užitečného. Vážím si toho, že věnujete tolik času a energie do přípravy takhle skvělé akce, která má pozitivní vliv na spoustu lidí, kteří ji navštíví.

 

Přeji vám, ať jsou další ročníky jen a jen lepší a stále vás to baví. Děkuji za skvělou konferenci. Jste bezva tým.

 

Tímto děkuji za úsilí a čas všem, kteří se na organizaci této akce podíleli. Vidět své vrstevníky udělat tolik, aby ostatním něco přinesli do života bylo opravdu inspirující.

 

Myslím, že by bylo zajímavé, kdyby se stali sami přednášejícími, určitě by měli co říct nejen o tom, co stojí za úsilí pořádat konferenci, ale i o osobních úspěších 😉

 

 

Pokračujte dále, možná i klidně menší akce, ale častěji – i menší/kratší akce dokáže nakopnout

 

 

Děláte super, jen tak dál!!!

 

 

Partneři konference

Mediální partner konference

Podpořili jsme