fbpx

 

 

 

-95DNŮ -14HODIN -20MINUT -23SEKUND

Účastníků

Organizátorů

Lektorů a koučů

Partnerů

KDY

25. 11. 2023 | 10h-18h

KDE

PEF ČZU | Praha Suchdol

CO

Konference

Konference zaměřená na efektivní studium, kde špičkoví lektoři předají vědecky ověřené nástroje a metody, díky kterým se naučíš praktické tipy pro digitální učení a AI. Přidej se na unikátní konferenci pořádanou s ČZU.

 

9:00-10:00 – Registrace účastníků


10:00-10:45 – Jan Kulíšek – CEO, Founder AI V Podnikání

Honza provádí střední a velké firmy procesem nasazení AI technologií. Zjišťuje jejich bolístky (neefektivní procesy, aktivity) díky podrobné analýze a navrhuje vylepšení pomocí automatizace nebo AI technologií. S manažery konzultuje AI strategii firmy a školí zaměstnance aby jim AI nástroje usnadnily práci.

PŘEDNÁŠKA: Jak využít umělou inteligenci v kariéře

K čemu použít umělou inteligenci v kariéře? Jak na správné zapojení a motivaci klíčových lidí v týmu.


11:00-11:45 – Michal Kolomaznik – Scrum master v Microsoftu

S téměř dekádou zkušeností v lidských zdrojích se věnoval přeměně firemních struktur a neziskových organizací. Aktuální angažmá v OpenAI pro Microsoft se zaměřuje na propojení umělé inteligence a lidských dovedností pro zvýšení produktivity.

PŘEDNÁŠKA: Umělá inteligence: Spolupráce budoucnosti

Jak můžeme efektivně spolupracovat s těmito inteligentními systémy? Jaký dopad bude mít tato nová forma kolaborace na nás a naše profesní role? V přednášce se zaměříme na důležitost sociálně orientované interakce mezi člověkem a počítačem, a jak se můžeme připravit na přicházející revoluci v pracovním prostředí.


12:00-13:00 – Karin Fuentesová – CEO startupu Digitoo

Karin má hodně ráda čísla a k tomu má dost chytrou hlavu. V osmi letech programovala, v šestnácti odešla z domu, v osmnácti pracovala jako asistentka auditora, ve třiadvaceti byla hlavní účetní velké nadnárodní firmy. Dneska je Karin Fuentesová zakladatelkou, většinovou majitelkou a CEO fintechového startupu Digitoo s aktuální valuací stovky milionů korun.

ROZHOVOR: Jak budovat startup s AI

Položíme hromadu otázek o tom, jak založit, budovat a možná i někdy prodat opravdu inovativní projekt!


 

13:00-14:30 – Obědová pauza


13:00-14:30 – Koučink, info market organizací

Setkej se s mnoha projekty, studentskými organizacemi nebo start-upy. Součástí programu po celý den jsou i zajímavé aktivity na stáncích, kde se představí projekty nebo zajímavé myšlenky. Buď součástí komunity!

Pro koučovací setkání si vyber si kouče po přihlášení na konferenci: ▶️ Jak to funguje…

Nikol Janovská
Před 3 lety ji díky rozvodu život obrátil vzhůru nohama, poprvé v životě opravdově dala sama sebe na 1. místo. Od té doby skrze koučování pomáhám každému.

▶️ Více o kouči…

Karel Hašler
Specialista na práci s podvědomím a emocemibusiness kouč a investor. Jeho akcí se zúčastnilo přes 10 000 lidí.

▶️ Více o kouči…

Petra Slade
Studovala a koučovala v Londýně. Využívá techniky vizualizace, práce s tělem, meditací, pozitivní mindset a všímavost.

▶️ Více o kouči…

Tomáš Oupický
S koučováním začal jako interní kouč v ČSOB před 8 lety a kombinuje výstupy psychodiagnostiky Worktest s koučovacími kartami.

▶️ Více o kouči…


14:30-16:00 – Blok workshopů

Druhá část konference

Přednášky na téma efektivní učení a využití umělé inteligence ve vzdělávání, podnikání a běžném životě obecně díky za jímavým hostům, které brzo představíme.


Dalibor Herbrich – CEO QuickJOBS

Dalibor je produktový manažér, který se podílel na rozvoji digitálních produktů v různých odvětví v zahraničí i čechách. Tyto zkušenosti přenáší do vedení pracovního portálu pro studenty a absolventy QuickJOBS.

WORKSHOP: Jak vytvořit mobilní aplikaci

Dozvíš se praktické informace o vývoji aplikace jako např. kdo a co je na vývoj potřeba, kolik vývoj stojí a jak začít bez peněz.


Vladimír Kobzev – vedoucí týmu vývoje v Seznam.cz

Vladimír je software developer s více než 16 lety praxe, specializující se na zpracování a rozvoj uživatelských dotazů. Aktuálně se věnuje aplikacím velkých jazykových modelů, jako je GPT-4, s ohledem na automatické zpracování přirozeného jazyka (NLP) a jeho využití při komplexní analýze velkých objemů dat.

WORKSHOP: ChatGPT: Jak získávat, zpracovávat a ověřovat fakta

Účastníci se naučí využívat ChatGPT k efektivnímu vyhledávání informací a zpřesňování odpovědí pro různé účely. Prozkoumáme strategie pro formulaci dotazů, techniky pro zpracování odpovědí a metody pro ověřování pravdivosti poskytnutých dat. Praktické návody a ukázky, které účastníkům pomohou stát se pokročilými uživateli této proměnlivé technologie.


Irena Pajerová – Lektorka výuky jazyků

Už více jak 16 let se věnuje organizování akcí, vzdělávání, dobrovolnictví, lektorování a jazykovému koučinku. Věří v nekonečný lidský potenciál, férové šance a otevřenou mysl. Baví ji jazyky, cestování a vzdělávací akce Rise and Shine 🙂

WORKSHOP: Jak se efektivně učit jazyky

Na workshopu získáš hromadu zkušeností, příběhů a příkladů dozvíš víc o sobě a svém mozku a uděláš první krůčky, které ti pomůžou učit se cizí jazyky efektivně, a tak začít svůj vysněný jazyk (třeba angličtinu) aktivně využívat.


17:00-18:00 – Networking

Poznej nového kolegu nebo parťáka

Zažiješ rychlé seznámení pro studenty, absolventy, ale i podnikatele, manažery a cílevědomé zaměstnance. Cílem je potkat zajímavé lidi pro budoucí spolupráci a rozvoj podnikání či kariéry nebo navázat nová přátelství s lidmi, co jsou na stejné vlně. Účastníci networkingu jsou rozděleni do dvojic. Samotné seznamování probíhá formou minutového networkingu. Každý z dvojice má na představení 2 minuty. Po uplynutí stanoveného času se jeden z dvojice přesune o jedno místo vpřed.

Přidej se na interaktivní konferenci!

6

Lektorů a řečníků

8

Hodin

12

Partnerů

Akci pořádá

Partneři konference

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

Sdílej akci mezi svoje blízké a kamarády, ať se k nim dostane pozvánka! FACEBOOK