fbpx

 

 

 

 

 

 

-1439DNŮ -14HODIN -26MINUT -43SEKUND

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

17. června 2020 - večer, kdy zažiješ mnoho výzev

17:30-19:00 Zkouška spojení a online ledolamky

Seznámíš se s dalšími odvážlivci a začneš využívat svoje silné stránky.

Vytvoříme podpůrnou skupinu, kde si pomocí neurolingvistického programování vyzkoušíš propojení mozku s tělem, poodhalíš svoje silné stránky a začneš na nich pracovat. Na tuto 1. online část potřebuješ stabilní připojení k internetu, funkční mikrofon a webkameru – v 17:30 vše nejdříve vyzkoušíme a pomůžeme ti s příp. problémy, v 18:00 pak začne online webinář v malé skupině.

s

19:30-21:00 Hodina a půl plná výzev

Půjdeš na samou hranu osobní komfortní zóny a možná i za ni.

V malém týmu se společně sejdete v centru Prahy a zažijete výzvy přímo v ulicích. Společně s novými parťáky budete plnit různé zážitkové úkoly a budeš mít prostor zapracovat i na své osobní výzvě. Zkusíš si tak něco, co jsi nikdy nedělal/a, vystoupíš ze své komfortní zóny, mimo svoji sociální bublinu a podělíš se s ostatními o radost z překonání svého strachu!

21:00-21:45 Společné zhodnocení a oslava

Ve svém týmu i v podpůrné skupině vyhodnotíš celou večerní hru a určíš si, co dál.

Vrátíme se z ulic zpátky do bezpečí podpůrné skupiny (tentokrát se všichni sejdeme offline) a probereme společně radosti i strasti. Uvědomíš si, co ti pomáhá čelit výzvám a jaké jsou strategie pro jejich úspěšné zvládnutí. Dále si stanovíš první kroky, jak na svém strachu ještě více zapracovat. A přitom můžeme společně popít dobrého moku a zakousnout něco k snědku. Jdeš do toho?!

A kdo tě celým programem provede?

Freelancerka a zakladatelka akademie.

Irena Pajerová je lektorka jazyků, koordinátorka Rise and Shine – Osobní rozvoj a zároveň zakladatelka a koordinátorka Dobrovolnická akademie INEX-SDA, která pomáhá lidem najít svůj talent a dělat svou vysněnou

„Už více jak 12 let se věnuju organizování akcí, vzdělávání, dobrovolnictví, lektorování a jazykovému koučinku. Věřím v nekonečný lidský potenciál, férové šance a otevřenou mysl. Baví mě jazyky, cestování a vzdělávací akce Rise and Shine 🙂“ říká Irena. Její motto je „Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.“


Kdo nebude chybět?

Leader Rise and Shine.

Pavel Filip je projektant papíren, hlavní koordinátor Rise and Shine – Osobní rozvoj a zároveň spoluzakladatel a koordinátor platformy Otevřená akademie EnterZone, která pomáhá lidem najít svůj talent a dělat svou vysněnou práci. 

„Baví mně stoupání na horské velikány, freeride ježdění na kole, komunikace a vůbec práce s lidmi, i proto se věnuji seberozvoji a networkování. Jsem leader vzdělávací a inspirační platformy, kde se již sedmou sezónu podílím na směřování projektu, výběru lektorů a komunikaci s partnery, koordinaci doprovodných akcí. A proč to vlastně dělám? Protože už nechci, aby jediný student studoval jen pro papír či společenské uznání!,“ říká o sobě Pavel.

Pojď do toho s námi!

...nebo na www.GoOut.cz