fbpx

 

 

 

 
 

-1322DNY -18HODINY -36MINUTY 00SEKUNDY

„Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě.“

Gándí

CHCI VSTUPENKU

Účastníků

Organizátorů

Lektorů a koučů

Partnerů

8. ročník největší podzimní studentské konference, kde se během soboty se podíváš online na zkušené řečníky a v neděli se zapojíš do online workshopů nebo koučinku. V networkingu poznáš podobně smýšlející lidi, kteří jdou za svým snem!

4krát PROČ přijít na naši konferenci

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Sobota 28. listopadu 2020 - den nabitý přednáškami a skvělou atmosférou

10:00-10:30 Osobnostní testy s Ivonou Kolínskou

Specializovaný test osobnosti s lektorkou Mise Hero.

Na základě typologie MBTI se naučíš efektivněji komunikovat s ostatními kolem Tebe, ale i více naslouchat sobě samému. Registrace Ti zašleme po zakoupení vstupenky
Konzultace pro 8 předregistrovaných jsou v 8 blocích v čase od 10:45 do 13:35


14:00-15:00 Anna Hogenová – online rozhovor

Filozofka a fenomenoložka

Profesorka Hogenová se zabývá fenomenologií, dnes vyučuje na Karlově univerzitě. Ve svých přednáškách se odkazuje především na Platóna, Descarta, Nietzscheho a Patočku. Mezi její učitele patřila filozofka Jaroslava Pešková nebo Zdeněk Svěrák.

15:00-15:45 Jan Lukačevič – online přednáška

Vědec a kosmický inženýr.

Jan Lukačevič pracuje na Oddělení kosmické fyziky ÚFA AV ČR a mimo doktorandského studia na MFF UK založil laboratoř Marsonaut, tedy projekt pro pěstování rostlin v podmínkách jako na Marsu. Rovněž přibližuje vědu široké veřejnosti na sociálních sítích, kde patří k nejúspěšnějším popularizátorům v České republice. Za svůj dřívější výzkum pod hlavičkou Evropské kosmické agentury byl vybrán společnostmi Google a Financial Times do New Europe 100: seznamu 100 lidí ze střední a východní Evropy s největším vlivem na naši budoucnost.

15:45-15:55 Mini prezentace projektů

Máš zajímavý projekt? Napiš nám…

Během vysílání poznáš několik projektů a zajímavých organizací. Připravujeme blok s kratšími prezentacemi, kde můžeš nalézt inspirativní projekt nebo myšlenku i Ty. Buď součástí komunity! Piš na pavel@riseandshine.cz


15:55-16:00 Pauza

Prostor na doplnění energie. Dej si šálek čaje nebo kafíčko a trochu pauzu na zpracování myšlenek z předchozích přednášek. Využij čas na položení otázky řečníkům nebo sdílej odkaz na zajímavou myšlenku…


Blok online minipřednášek

Poprvé kratší formát přednášek…

Inspirativní osobnost ze světa médií a byznysu. Máš se na co těšit!


16:00-16:30 Tomáš Novotný

Osobní poradce a mentor

Před několika lety jsem udělal jedno z nejzásadnějších rozhodnutí svého dosavadního života. Ze dne na den jsem opustil svou dlouholetou mediální kariéru a vydal se do světa na nejistou cestu sebepoznání a objevování života v jeho souvislostech. V současné době funguji jako osobní poradce a terapeut pro lidi ze všech sfér. Jako prostředky k odhalení zdrojů problémů používám například regresi, psychosomatické principy a holistický přístup k člověku jako takovému. Odstěhoval jsem se na venkov, učím se řemesla a vlastnoručně opravuji svou starou chalupu.

16:30-17:00 Janek Rubeš

Reportér, dokumentarista, režisér a moderátor

Již od mala si přál moderovat v televizi počasí. Jeho specialitou je ale odhalování podvodníků a jejich triků. Je častým terčem útoků ze strany nepoctivých taxikářů, směnárníků nebo falešných mnichů. Za své počiny byl několikrát oceněn v ankětě Křišťálová lupa, časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30. Nesnáší větu „Přijel jsi sem taxíkem?“. Miluje avokádo na toustu.


17:00-17:15 Mini prezentace projektů

Máš zajímavý projekt? Napiš nám…

Během vysílání poznáš několik projektů a zajímavých organizací. Připravujeme blok s kratšími prezentacemi, kde můžeš nalézt inspirativní projekt nebo myšlenku i Ty. Buď součástí komunity! Piš na pavel@riseandshine.cz


17:15-17:30 Pauza

Prostor na doplnění energie. Dej si šálek čaje nebo kafíčko a trochu pauzu na zpracování myšlenek z předchozích přednášek. Využij čas na položení otázky řečníkům nebo sdílej odkaz na zajímavou myšlenku…


17:30-18:30 Online panelová debata

Hodinová debata se zajímavými hosty…

Na hosty máme připraveny zajímavé otázky, ale velký prostor bude i pro Tebe a Tvé dotazy. Máš se na co těšit!


Petr Horký

Režisér, dokumentarista, producent, publicista a polárník

Jako moderátor začínal v brněnském rockovém rádiu Hády a později v televizním studiu, kdy nejprve společně s Evou Brettschneiderovou-Machourkovou moderoval televizní soutěže pořad Oáza, pak dětskou soutěž Hip Hap Hop, dále pak soutěž Pyramida; moderoval ale i televizní pořad věnovaný folkové a country hudbě Aport a Řemen. Jako režisér se prosadil zejména v oblasti cestopisných dokumentů, kdy se zaměřuje na nejen na samotné cestování, ale i na geografii a zahraniční kulturu. Na svém kontě má již několik desítek dokumentárních filmů. Mimo jiné natáčel s Thorem Heyerdahlem, Reinholdem Messnerem, Arthurem C. Clarkem, Erichem von Danikenem, Edmundem Hillarym, Jimem Lovellem, Eugenem Cernanem a dalšími.


Janka Chudlíková

Lektorka a koučka, průvodkyně na cestě k lepšímu životu

Při práci s lidmi se opírám o vlastní zkušenosti, pevný profesní základ a neurovědu. Moje postupy v práci s lidmi, ať už formou přednášek, školení nebo koučování, fungují. Klientům přinášejí znovunalezenou jistotu a životní spokojenost v soukromí i v práci. Pomáhám lidem nalézt a vést smysluplný a autentický život. Věk, vrásky a obrovská touha po dalším poznání jsou mou výhodou. Stojí za úspěšným pořadem Nahoru a dolů, kam si zve zajímavé hosty.


19:00-20:00 Networking

Součástí konference je i interaktivní networking, který povede Martin Vasquez

Online rychlé seznámení pro podnikavé mladé lidi a studenty. Cílem je poznat zajímavé lidi pro budoucí spolupráci a rozvoj podnikání či kariéry. Účastníci networkingu jsou  organizátorem rozděleni do dvojic. Samotné seznamování probíhá formou minutového networkingu. Každý z dvojice má na představení 2 minuty.
REGISTRACI PŘIPRAVUJEME A ZVEŘEJNÍME 14 DNÍ PŘEDEM.

Neděle 29. listopadu 2020 - den, kdy zažiješ interaktivní workshopy

10:00-11:45 Koučovací zóny

V koučovacích zónách si vyzkoušíš koučink na různá témata

Zažiješ koučování na 40 minut.

Lenka Kabancová
Kariérní kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Jirka Martišek
NLP kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Lukáš Javůrek
Celostní kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Mariya Mortillaro
Somatický kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Matěj Kopecký
Kouč mysli a těla

▶️ VÍCE O KOUČI

Ondřej Hýbl
Neuroleadership kouč

▶️ VÍCE O KOUČI


9:00-12:45 Kariérní konzultace

Věnovat si Ti bude Helena Pechová z Kariérního centra ČVÚT

Individuální 15minutový rozhovor, během kterého si můžeš nechat zkontrolovat životopis nebo si nechat poradit, jak ho napsat. Dále proč a jak psát motivační dopis, jak správně oslovit potenciálního zaměstnavatele nebo jak může probíhat přijímací pohovor a jaké chyby uchazeči často dělají a jak se jim vyhnout. Též si můžeš nechat zkontrolovat profil na LinkedIn a promluvit si o jeho významu.
Registraci Ti pošleme po zakoupení vstupenky přímo do e-mailu!


13:00-14:30
Blok workshopů
a webinářů

Denisa Dědičová
Lektorka a konzultantka GrowJOB Institute

♐ Osobní hrdost a asertivita
WEBINÁŘ PRO VŠECHNY

Ondřej Staněk
Konzultant a lektor prezentačních dovedností

Řeč těla a využití hlasu při prezentování
WORKSHOP – OMEZENÁ KAPACITA

15:00-16:30
Blok workshopů
a webinářů

 

Jan Macháček
Low-cost cestovatel a zakladatel Cestolet.cz

♐ Kuchařka – jak levně a efektivně cestovat
WEBINÁŘ PRO VŠECHNY

Martina Elterlein
Lektor, kouč a vztahová průvodkyně

♐ Vztahová rozcvička
WORKSHOP – OMEZENÁ KAPACITA

17:00-18:30
Blok workshopů 
a webinářů

Martin Vasquez
Moderátor, trenér a motivační speaker

♐ Buďte mistry improvizace!
WEBINÁŘ PRO VŠECHNY

Pavel Ovesný
Volnonožec a lektor veganství

♐ Mastermind aneb posuň se dál
WORKSHOP – OMEZENÁ KAPACITA

Na co se ptáte nejčastěji?

Kolik stojí vstupenka na konferenci a co za ní dostanu?

Lístek pro studenta či absolventa do 32 let stojí na sobotní online přednášky + rozhovory a nedělní online workshopy jen 200 Kč! Pokud Ti je už více jak 32 let, tak Tě bude stát jen 300 Kč.  Online workshopy, koučink a osobnostní testy jsou v ceně jakéhokoliv lístku, kapacita je omezena. 

Co musím udělat pro to, abych mohl/a sledovat sobotní online konferenci?

Registruj se ZDE a my Ti nejpozději 2 dny před konferencí zašleme na Tvůj e-mail (pozor na správné vyplnění) odkaz na YOUTUBE kanál, kde začne online vysílání 28. 11. 2020 v 14h. Není třeba si nic instalovat, v den vysílání (radši pár minut předem) si prostě pusť live stream v pohodlí svého domova na mobilu, počítači nebo tabletu. 

Jak se přihlásím na nedělní online workshopy?

Pokud sis zakoupil vstupenku, tak si ten svůj vyber přímo zde na webuNejpozději 14 dní předem ti pošleme podrobné informace na Tvůj e-mail. Pokud Ti nic nedorazí, napiš na pavel@riseandshine.cz.

Jak probíhá nedělní online koučování?

Ti nejrychlejší mají možnost zapsat se na ONLINE koučovací zóny a vybrat si svého kouče (odkaz na registrace do koučovacích zón zasíláme už přihlášeným účastníkům). V den konference Ti zašleme na Tvůj e-mail odkaz, kde na Tebe v Tvém rezervovaném čase bude čekat kouč. 

Mohu se nějak zapojit do sobotní online konference i já?

V online přenosu na YOUTUBE lze v průběhu akce psát otázky a komentáře pro osobnosti konference. Neváhej se tedy zeptat na to, co tě zajímá. 

Stále ti chybí informace?

Tak napiš na pavel@riseandshine.cz. 

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Mrkni více o konferenci Rosteme společně 2019

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Mediální partneři konference

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

   KONFERENCE

           Změna je příležitost 2020

   28. a 29. 11. 2020 | Online na Youtube
                     #riseandshinecz

-1322DNY -18HODINY -36MINUTY 00SEKUNDY

 

 

 

 

 

 

 

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

REGISTRACE