33DNŮ 09HODIN 19MINUT 36SEKUND

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

CHCI VSTUPENKU

8. ročník největší podzimní studentské konference, kde se během soboty se podíváš online na zkušené řečníky a v neděli osobně zažiješ workshop nebo si zkusíš koučink. V networkingu poznej podobně smýšlející lidi, kteří jdou za svým snem!

4krát PROČ přijít na naši konferenci

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Sobota 28. listopadu 2020 - den nabitý přednáškami a skvělou atmosférou

10:00-10:30 Osobnostní testy s Ivonou Kolínskou

Specializovaný test osobnosti s lektorkou Mise Hero.

Na základě typologie MBTI se naučíš efektivněji komunikovat s ostatními kolem Tebe, ale i více naslouchat sobě samému.
2 týdny před konferencí vypíšeme samostatnou předregistraci. Sleduj náš Facebook.


14:00-14:45 Anna Hogenová

Filozofka a fenomenoložka

Anna Hogenová je česká filosofka, fenomenoložka. Přednáší na Pedagogické fakultě UK, kde je zároveň vedoucí Oddělení filosofie a etiky, a na Husitské teologické fakultě UK, kde je zároveň vedoucí Katedry filozofie.

15:00-15:45 Jan Lukačevič – online přednáška

Vědec a kosmický inženýr.

Jan Lukačevič pracuje na Oddělení kosmické fyziky ÚFA AV ČR a mimo doktorandského studia na MFF UK založil laboratoř Marsonaut, tedy projekt pro pěstování rostlin v podmínkách jako na Marsu. Rovněž přibližuje vědu široké veřejnosti na sociálních sítích, kde patří k nejúspěšnějším popularizátorům v České republice. Za svůj dřívější výzkum pod hlavičkou Evropské kosmické agentury byl vybrán společnostmi Google a Financial Times do New Europe 100: seznamu 100 lidí ze střední a východní Evropy s největším vlivem na naši budoucnost.

14:45-15:00 Mini prezentace projektů

Máš zajímavý projekt? Napiš nám…

Během vysílání poznáš několik projektů a zajímavých organizací. Připravujeme blok s kratšími prezentacemi, kde můžeš nalézt inspirativní projekt nebo myšlenku i Ty. Buď součástí komunity! Piš na pavel@riseandshine.cz


15:45-16:00 Pauza

Prostor na doplnění energie. Dej si šálek čaje nebo kafíčko a trochu pauzu na zpracování myšlenek z předchozích přednášek. Využij čas na položení otázky řečníkům nebo sdílej odkaz na zajímavou myšlenku…


16:00-17:00 Blok minipřednášek

Další řečníky brzy odtajníme…

Inspirativní osobnost ze světa psychologie, médií a byznysu. Máš se na co těšit!


Tomáš Novotný

Osobní poradce a mentor

Před několika lety jsem udělal jedno z nejzásadnějších rozhodnutí svého dosavadního života. Ze dne na den jsem opustil svou dlouholetou mediální kariéru a vydal se do světa na nejistou cestu sebepoznání a objevování života v jeho souvislostech. V současné době funguji jako osobní poradce a terapeut pro lidi ze všech sfér. Jako prostředky k odhalení zdrojů problémů používám například regresi, psychosomatické principy a holistický přístup k člověku jako takovému. Odstěhoval jsem se na venkov, učím se řemesla a vlastnoručně opravuji svou starou chalupu.

Petr Schwank

Moderátor, marketér a autor podcastů

Mou pracovní kariéru tvoří média a online prostor. V něm působím už od patnácti let. Postupně na různých funkcích. Točil jsem propagační videa, seděl za mikrofonem, moderoval, psal, dělal PR. Zkušenosti, které tímhle vším postupně získáte, jsou nedocenitelné. Pomohly mi formovat pohled na marketing, který dnes předávám svým klientům napříč republikou. Dnes spoluvlastním digitální agenturu, ve které působím jako ředitel marketingu a produkce. Klientům pomáhám vytvářet takovou formu propagace, která z nich udělá silné hráče na jejich vlastním trhu.


17:00-17:15 Pauza

Prostor na doplnění energie. Dej si šálek čaje nebo kafíčko a trochu pauzu na zpracování myšlenek z předchozích přednášek. Využij čas na položení otázky řečníkům nebo sdílej odkaz na zajímavou myšlenku…


17:15-17:30 Mini prezentace projektů

Máš zajímavý projekt? Napiš nám…

Během vysílání poznáš několik projektů a zajímavých organizací. Připravujeme blok s kratšími prezentacemi, kde můžeš nalézt inspirativní projekt nebo myšlenku i Ty. Buď součástí komunity! Piš na pavel@riseandshine.cz


17:30-18:30 Panelová debata

Hodinová debata se zajímavými hosty…

Na hosty máme připraveny zajímavé otázky, ale velký prostor bude i pro Tebe a Tvé dotazy. Máš se na co těšit!


Petr Horký

Režisér, dokumentarista, producent, publicista a polárník

Jako moderátor začínal v brněnském rockovém rádiu Hády a později v televizním studiu, kdy nejprve společně s Evou Brettschneiderovou-Machourkovou moderoval televizní soutěže pořad Oáza, pak dětskou soutěž Hip Hap Hop, dále pak soutěž Pyramida; moderoval ale i televizní pořad věnovaný folkové a country hudbě Aport a Řemen. Jako režisér se prosadil zejména v oblasti cestopisných dokumentů, kdy se zaměřuje na nejen na samotné cestování, ale i na geografii a zahraniční kulturu. Na svém kontě má již několik desítek dokumentárních filmů. Mimo jiné natáčel s Thorem Heyerdahlem, Reinholdem Messnerem, Arthurem C. Clarkem, Erichem von Danikenem, Edmundem Hillarym, Jimem Lovellem, Eugenem Cernanem a dalšími.


Jan Rak

Profesor kvantové fyziky a vědec v CERNu

Jan Rak působí na mezinárodních univerzitách a v CERNu pracuje na Velkém hadronovém urychlovači, kde se věnuje studiu srážek relativistických částic. Je profesor jaderné a kvantové fyziky. Vystudoval MFF UK v Praze. V letech 1989-1992 pracoval v Ústavu Jaderného Výzkumu v Dubně u Moskvy. Velkou změnou pro něj bylo, když v roce 2000 přišla nabídka z Brookhaven National Laboratory v New Yorku v USA, kde pracoval na novém urychlovači RHIC a experimentu PHENIX. Je autorem a spoluautorem více než 400 článků, též je spoluautorem odborné knihy High-pT Physics in the Heavy Ion Era (Cambridge University Press).


19:00-20:00 Networking

Součástí konference je i interaktivní networking, který povede Martin Vasquez

Online rychlé seznámení pro podnikavé mladé lidi a studenty. Cílem je poznat zajímavé lidi pro budoucí spolupráci a rozvoj podnikání či kariéry. Účastníci networkingu jsou  organizátorem rozděleni do dvojic. Samotné seznamování probíhá formou minutového networkingu. Každý z dvojice má na představení 2 minuty.
REGISTRACI PŘIPRAVUJEME A ZVEŘEJNÍME 14 DNÍ PŘEDEM.

Neděle 29. listopadu 2020 - den, kdy zažiješ interaktivní workshopy

14:00-18:30 Tři bloky workshopů

Registruj se předem na jeden nebo více z praktických workshopů

Vytáhneme tě do akce a vybereš si jeden z workshopů podle tématu, co tě nejvíc zajímá.
REGISTRACI PŘIPRAVUJEME A ZVEŘEJNÍME 14 DNÍ PŘEDEM.

Martin Vasquez
Moderátor, trenér a motivační speaker

♐ Buďte mistry improvizace!

Ondřej Staněk
Konzultant a lektor prezentačních dovedností

Řeč těla a využití hlasu při prezentování

Denisa Dědičová
Lektorka a konzultantka GrowJOB Institute

♐ Osobní hrdost

Jan Veselý
Autor akceleračních programů

♐ Chcete rozjet vlastní projekt, ale…?

Jan Macháček
Low-cost cestovatel a zakladatel Cestolet.cz

♐ Kuchařka – jak levně a efektivně cestovat

Martina Elterlein
Lektor, kouč a vztahová průvodkyně

♐ Vztahová rozcvička


10:00-11:45 Koučovací zóny

V koučovacích zónách si vyzkoušíš koučink na různá témata

Zažiješ koučování na 40 minut.

Lenka Kabancová
Kariérní kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Jirka Martišek
NLP kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Lukáš Javůrek
Celostní kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Mariya Mortillaro
Somatický kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Matěj Kopecký
Kouč mysli a těla

▶️ VÍCE O KOUČI

Ondřej Hýbl
Neuroleadership kouč

▶️ VÍCE O KOUČI

Na co se ptáte nejčastěji?

Kolik stojí vstupenka na konferenci a co za ní dostanu?

Lístek pro studenta či absolventa do 32 let stojí na sobotní online přednášky + rozhovory a nedělní osobní workshopy jen 200 Kč! Pokud Ti je už více jak 32 let, tak Tě bude stát jen 300 Kč.  Osobní workshopy, koučink a osobnostní testy jsou v ceně jakéhokoliv lístku, kapacita je omezena. 

Co musím udělat pro to, abych mohl/a sledovat sobotní online konferenci?

Registruj se ZDE a my Ti nejpozději 2 dny před konferencí zašleme na Tvůj e-mail (pozor na správné vyplnění) odkaz na YOUTUBE kanál, kde začne online vysílání 28. 11. 2020 v 14h. Není třeba si nic instalovat, v den vysílání (radši pár minut předem) si prostě pusť live stream v pohodlí svého domova na mobilu, počítači nebo tabletu. 

Jak se přihlásím na nedělní osobní workshopy?

Pokud sis zakoupil vstupenku, tak si ten svůj vybereš v pohodlí domovaNejpozději 14 dní předem ti pošleme podrobné informace na Tvůj e-mail. Pokud Ti nic nedorazí, napiš na pavel@riseandshine.cz.

Jak probíhá nedělní online koučování?

Ti nejrychlejší mají možnost zapsat se na ONLINE koučovací zóny a vybrat si svého kouče (odkaz na registrace do koučovacích zón zasíláme už přihlášeným účastníkům). V den konference Ti zašleme na Tvůj e-mail odkaz, kde na Tebe v Tvém rezervovaném čase bude čekat kouč. 

Mohu se nějak zapojit do sobotní online konference i já?

V online přenosu na YOUTUBE lze v průběhu akce psát otázky a komentáře pro osobnosti konference. Neváhej se tedy zeptat na to, co tě zajímá. 

Stále ti chybí informace?

Tak napiš na pavel@riseandshine.cz. 

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Mrkni více o konferenci Rosteme společně 2019

Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Mediální partneři konference

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!

 

   KONFERENCE

           Změna je příležitost 2020

   28. a 29. 11. 2020 | Online a offline v Praze
                     #riseandshinecz

33DNŮ 09HODIN 19MINUT 36SEKUND

 

 

 

 

 

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Henry Ford

REGISTRACE