fbpx

🇨🇿 CZECH | 🇬🇧 ENGLISH

 

 

 

 

 

-958DNŮ -23HODIN -11MINUT 00SEKUND

„Každý má dvě možnosti. Jsme buď naplněni láskou…, anebo strachem.“

Albert Einstein německo-americký fyzik, autor teorie relativity 1879 – 1955

PŘIHLAS SE

Účastníků

Organizátorů

Lektorů a koučů

Partnerů

Historicky poprvé poznáš mnoho úspěšných osobností z Austrálie a dozvíš se, jak se popraly se strachem a jak i Ty můžeš se strachem pracovat.

4krát PROČ se přihlásit na naši akci

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci

Klíčem k Tvému úspěchu je právě dělat to, v čem jsi nejlepší

Objev v sobě svůj potenciál a nikdo Tě nezastaví

Buď efektivnější a obklop se lidmi, kteří umí to, co ty ne

Sobota 9. října 2021 - online přednášky, rozhovory a interaktivní networking

Zahájení online konference

ČR 9:00 – 9:05 | Perth: 15:00 – 15:05 | Melbourne: 18:00 – 18:05


Přednášky + živé mezivstupy s PROČ jsme je vybraly

ČR 9:05 – 9:40 | Perth: 15:05 – 15:40 | Melbourne: 18:05 – 18:40


Information Planet Czech Republic

Jedna z největších studentských agentur

Study. Work. Travel. Tři slova výstižně popisující více jak dvacetiletou činnost naší společnosti. Agentura má pobočky po celé Evropě, Jižní Americe, Austrálii i Kanadě – jedná se tedy o celosvětovou síť, která se specializuje zejména na pomoc klientům při jejich studijně-pracovních cestách do zahraničí. Našim klientům nabízí studium jazyků, letní jazykové tábory, střední školy, odborné a univerzitní studium v zahraničí, v zemích jako je Austrálie, Nový Zéland, Kanada, USA, Velká Británie, Irsko Malta a další.


AFS Mezikulturní programy

Světově významná organizace zabývající se mezikulturním vzděláváním

AFS je celosvětová nevládní nezisková dobrovolnická organizace, která nabízí příležitost v oblasti mezikulturního vzdělávání pro všechny věkové kategorie s cílem pomáhat lidem rozvíjet schopnosti, získávat znalosti a osvojovat si postoje potřebné pro tvořivý a harmonický život v současném multikulturním a stále více propojeném světě.


AIESEC in Czech Republic

Největší organizace vedená mladými lidmi na světě

AIESEC je celosvětová platforma pro mladé lidi k objevení a rozvíjení jejich leadershipu. Jsme nepolitická, nezávislá, not-for-profit organizace, vedená mladými lidmi, kteří se zajímají o světové problémy, leadership a management. AIESEC nediskriminuje na základě barvy pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství nebo sociálního původu.
Od doby co jsme byli založeni, se do naší organizace zapojilo více než 1,000,000 mladých lidí, kteří se díky AIESEC mohli podílet na smysluplných projektech, získat tak praktické zkušenosti a pracovat na svém seberozvoji.


Rozhovory – příběhy z Austrálie a strachy

ČR 9:40 – 11:15 | Perth: 15:40 – 17:15 | Melbourne: 18:40 – 20:15


Bára Drover

Žije v Melbourne už mnoho let

Pochází z malého města v Severních Čechách. Od roku 2009 pracuje jako průmyslová hygienička v Melbourne, v Austrálii. Vystudovala chemické inženýrství (VŠCHT, Praha 2006) a posléze průmyslovou hygienu (Deakin University, Melbourne 2011). Pracovní příležitosti zavedly Báru do všech (i těch velmi odlehlých) koutů Austrálie, kde cílem bylo, nejen zvládnout zadanou práci v mnohdy extrémních podmínkách (teploty kolem 50 °C a vzdálenost od civilizace), ale také překonat osobní strachy a pochyby, na které vás ve škole rozhodně nepřipraví. Inženýrský základ pomohl Báře prohloubit výzkum v několika oblastech průmyslové hygieny, jejichž výsledky pravidelně přednáší na mezinárodních konferencích. V roce 2017 vyhrála cenu za “Best Paper” od AIOH (Australian Institute of Occupational Hygienists).


Jana Půlpánová

Neplánovala studovat v Perthu, ani žít v Austrálii, ale teď se to vše děje

Ekoistka a holka, která říká všem výzvám YES! Zakladatelka JAPŮ – Chytré kaše a agentury Envirostyl. Jana je lektorka dynamických stylů jógy a mnohaletá veganka. V ČR veřejně vystupovala jako environmentalistka se zaměřením na předcházení odpadu a globální environmentální nouzi. Pražačka, která se díky pandemii zasekla v bublině ,,bez covidu“ v Západní Austrálii. Odjela z ČR s malým batohem na půlroční cestování po světě, do Austrálie přiletěla začátkem března 2020. Původně to měla být 14 denní mezizastávka na cestě do Japonska, kam už díky vypuknuté pandemii nedojela. Nikdy neplánovala žít v Austrálii, cílem cesty bylo nabrat síly na rozvoj agentury Envirostyl, nikoliv ukončení podnikání. Nyní plánuje stěhování do Tasmánie, studuje angličtinu v Perthu a řeší, jak začít žít naplno novou životní etapu.


Josephine Gabriela Saňáková

Moderátorka a též studovala v Austrálii

Studentka, která vyjela po maturitě do Austrálie a nakonec tam pobyla krásných 6 měsíců. V Austrálii studovala, pracovala, cestovala, poznávala nové lidi, kultury a sebe sama v plné parádě. Po cestě potkávala spoustu lidí a vyslechla mnoho příběhů, které jí otevřely oči. Proto se rozhodla sdílet tyto příběhy formou konference a networkingu.


Poděkování a pozvánka na networking

ČR 11:15 – 11:20 | Perth: 17:15 – 17:20 | Melbourne: 20:15 – 20:20


Společně vzhůru nohama aneb networking jinak!

ČR 11:30 – 12:30 | Perth: 17:30 – 18:30 | Melbourne: 20:30 – 21:30

Součástí konference je i interaktivní networking

Jedná se o online rychlé seznámení, sdílení a propojení se. Cílem je sdílet naše zkušenosti se strachy, cestování i obyčejné radosti i starosti života. Propojíme se mezi s sebou, Češi žijící v Česku, Češi žijící v Austrálii, Češi žijící kdekoliv. Účastníci networkingu jsou rozděleni do dvojic. Samotné seznamování probíhá formou minutového networkingu. Každý z dvojice má na představení 2 minuty. Tentokrát to však nebude jen takto, ale máme pro vás i překvapení! Zaměříme se na strachy a cestování, budeme se moct doptat hostů z konference na další dotazy.Ukončení konference


Co o konferencích Rise and Shine říkají lektoři?

 

Marian Jelínek – hokejový trenér, kouč, manažer, spisovatel a proslavil se spoluprací s Jaromírem Jágrem

„Byla to super akce. Dobrá polévka, příjemná atmosféra a hezká připomínka bohužel mně již tolik vzdálených studentských let. Určitě dorazte i na další konference! Váš Marian.“

7. 4. 2018 – Konference Uč se efektivně Liberec

Mariane, děkuje Ti celý tým Rise and Shine 🙂  

Petr Ludwig - GrowJob Institute

Petr Ludwig - GrowJob Institute

„Díky za celou akci, přišlo mě to velmi smysluplné. Ve vzdělávání a rozvoji studentů vidím velkou budoucnost. Díky, že Rise and Shine děláte.“

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jan Přeučil - herec a pedagog

Jsem rád, že  v současné době existují lidé, kteří dělají hodně věcí nad rámec svých povinností, tím spíš, že jsou to mladí lidé – studenti. Jsem rád, že jsem s vámi mohl alespoň chvilku povyrůst.

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

Ondřej Krátký - zakladatel Liftago

“Rise and Shine konference mě překvapila kvalitou publika, soudě podle hloubky a pestrosti otázek. Díky za možnost se podělit o zkušenosti!” 

Kazma - producent a bavič

Kazma - producent a bavič

„Jste fajn lidi, fandím vám!“ 

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

Radkin Honzák - psychiatr a publicista

 “Skvělá atmosféra a inteligentní publikum. Děkuji Vám za účast.”

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

Tomáš Hajzler - bloger a vydavatel

„Moc mě to bavilo, díky!“

Partneři konference

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

       KONFERENCE

  Postav strach vzhůru nohama | Australia | 9.10.2021

ČR 9-12:30 | Perth 15-18:30 | Melbourne 18-21:30

                             #riseandshinecz

-958DNŮ -23HODIN -11MINUT 00SEKUND

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Buďte tou změnou, kterou si přejete ve světě vidět.“

Mahatma Gandhi

CHCI NA KONFERENCI

Sleduj nás na sociálních sítích, ať Ti nic neunikne!