Co říkají o konferencích Rise and Shine?

Co říkají o konferencích Rise and Shine?

Co říkají o konferencích Rise and Shine?

Šárka, účastnice 4 konferencí

Šárka byla celkem dokonce na čtyřech konferencích, které jí pomohli odvážit se studovat na Taiwanu, Irsku nebo Slovinsku. Vycestovala například na Island, kde pracovala v pobočce Islanderu nebo v luxusním hotelu Kempinski.

Konference Mysli, mluv a naslouchej 2018 a účastnice konference

Konference Mysli, mluv a naslouchej 2018

Co ti přinesly konference?

Daly mi toho hodně. Od osobního rozvoje, tím to začíná, dali mi rozhled a spoustu zajímavých myšlenek, které mi úplně nedocházely. Všechny informace, co jsem potřebovala, tak přišli v ten správný čas a nebo ty správné kontakty. Když jsem byla na konferenci Objev sám sebe, kde jsem byla na přednášce lektora Petra Urbance a on říkal: “Zvedni zadek a rozum se přidá!”. To se do mě tak zapsalo, že pak jsem opravdu začala cestovat a taky jsem se stali přátelé. Taky si pamatuji, že jsem se jednou procházela na konferenci na chodbě a zaujal mě jeden pán, se kterým jsem si začala povídat. On mi vyprávěl o projektu u nich ve firmě a on mi rovnou nabídl být součástí jeho projektu. Šlo to strašně lehce! A takto bych mohla povídat stále!

Jaká myšlenka Tě z konferencí nejvíce posunula?

Hodně mě posunula přednáška zajímavé lektorky, která hovořila o sebelásce a své knize, kterou jsem díky ní přečetla. A to bylo přesně to, co jsem hledala a v tu chvíli mi to pomohlo, se zaměřit hodně do sebe! Nebo jsem byla na přednášce lektora Honzy Veselého, který pracoval ve firmě IBM a díky tomu, že jsou lidé na konferencích Rise and Shine otevření, tak nasdílel svůj kontakt. Po konferenci jsem se mu ozvala, dali jsme si kafe a nabídl mi stáž v IBM, která sice nakonec díky vedení nevyšla, ale už jen ta možnost byla úžasná.

Proč by měli přijít na konferenci?

Určitě by mladí lidé měli na konferenci přijít, pokud hledají změnu a cítí, že se chtějí ve svém životě posunout. Vím, že už jen účast na konferenci je sám o sobě posun, prostě součást konference.

Alexandra na konferenci 2016 s dalšími účastníky

Alexandra na konferenci 2016

Alexandra, účastnice 2 konferencí
Alexandra se zúčastnila dvou konferencí, které ji pomohly se uplatnit v Anglii.

Co Ti konference daly?

Na poslední konferenci jsem strávila úplně skvělý den, se spoustou zajímavých lidí a pokaždé zažívám úžasnou energii. Lektoři jsou super a každého, co zajímá osobní rozvoj a chce si trochu rozšířit obzory, mohu pozvat a vřele mu to doporučuji!

Jaká myšlenka Tě z konferencí nejvíce posunula?

Určitě to, že nikdy není pozdě s čímkoliv začít a vzhledem k tomu, že poslední konference bude o změně, tak změna je život!

Proč by měli přijít na konferenci?

Pokud si lidé chtějí užít príma den, se fajn lektory a mají rádi osobní rozvoj, tak ať přijdou. Já vlastně ani lepší konferenci neznám!

 

Přidej se k nám!
Organizačním týmem u nás prošlo více než 100 členů, kteří se zapojili jako koordinátoři logistiky, moderátoři, dobrovolníci na místě nebo online podpora, ale třeba ijako hlavní organizátoři jednotlivých konferencí. Díky pořádání  akcí a možnosti osobně se potkat s inspirativními osobnostmi, zapracovat na svém time managementu nebo si zkusit vést rozhovor či moderovat  akci se všichni shodují, že být součástí dobrovolnického týmu pořádající akce osobního rozvoje je obrovský výtah ve svém vlastním seberozvoji. Mimo konference  jezdíme na společné teambuildingy, výlety, organizujeme si workshopy pro náš tým a nejvíce nás baví deep talking dlouho do noci po některé z konferencí. Přidej se k nám a buď součástí platformy, která otevírá dveře k sebepoznání a větší efektivitě mladých lidí.

▶️ A podívej se na další videa, kde Šárka i Alexandra hovoří o tom, co jim přinesly konference!