fbpx

Studium MBA a úspěšné podnikání jdou ruku v ruce

 

Studium MBA a úspěšné podnikání jdou ruku v ruce

Podnikání je – slovy občanského zákoníku – samostatně vykonávaná výdělečná činnost, na vlastní účet a odpovědnost, živnostenským nebo obdobným způsobem, se záměrem činit tak soustavně za účelem dosažení zisku.

Pro někoho je podnikání životní styl, naplnění životních záměrů a hlavní výdělečná činnost. Pro jiného představuje podnikání jen možnost přivýdělku vedle stálého zaměstnání. V každém případě, podnikání je hlavně o lidech, o komunikaci a navazování vztahů. Úspěšný podnikatel má všeobecný přehled o světě, rozumí svému oboru a neustále se v něm vzdělává, aby neztratil krok s aktuálním vývojem. Podnikatel potřebuje vytříbené kritické a analytické myšlení, potřebuje schopnost správného rozhodování a logického uvažování.

Všechny tyto podnikatelské dovednosti posílíte a vytříbíte v rámci profesního postgraduálního studia „Master of Business Administration.“ Místo teoretických koncepcí klade tento studijní program důraz na okamžitou praktickou uplatnitelnost probírané látky a posilování sociálních kontaktů. Získáte tak nejen prestižní titul, který na první pohled potvrzuje Vaši motivaci k osobnímu rozvoji, ale především neocenitelné měkké dovednosti, které posílí Vaše podnikatelské úspěchy.

Udělejte si přehled o manažerech na vedoucích pozicích těch nejúspěšnějších korporací. Zjistíte, že za celou řadou těchto jmen naleznete prestižní titul „MBA.“ Pokud se mezi tyto úspěšné lidi chcete zařadit, neváhejte se přihlásit ke studiu v Ústavu práva a právní vědy. Flexibilní a kvalitní studium při zaměstnání propojí manažerské dovednosti s důležitými právními i ekonomickými poznatky, které pro Vás lektoři vybrali ze široké škály volitelných odborných předmětů. Neváhejte a přihlaste se ke studiu ještě v právě začínajícím zimním semestru. Titul „MBA“ můžete mít už po dvousemestrálním studiu.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve studiu i ve Vašem podnikání!

Komerční článek
Zdroj: MEDIAUNIT.cz s.r.o.
www.mediaunit.cz