Aktuality na téma vzdělávání a osobní rozvoj

Rozhovor s Miroslavem Kolářem

 

V rámci konference Partnerské vztahy si Tomáš Liszka popovídal s Miroslavem Kolářem, který již 3 roky učí chlapy, jak překonat strach z oslovení krásné slečny nejen na ulici. Poslechni si rozhovor!

Umění vztahů - Magdalena Vokáčová

 

Víš, jaký je partnerův nejlepší a nejhorší zážitek z dětství? Čeho se Tvůj partner nejvíce bojí? Mrkni na to nejlepší z přednášky a rozhovor s Magdalenou Vokáčovou. Jako bonus si stáhni E-book.

Životní rovnováha s Rise and Shine!

 

Připravili jsme pro Tebe souhrn myšlenek, podnětů, prostě toho absolutně nejlepšího z konferencí Rise and Shine. A jako bonus pro Tebe máme 3 přednášky

Efektivní učení s Rise and Shine!

 

Víme, že i úspěšní se stále učí a vzdělávají, proto jsme pro Tebe připravili důležité myšlenky, eBooky i přednášky. Prostě to nejlepší na téma vzdělávání a radosti z učení

Inovace vzdělávání lidí v 21. století

 

Proč je stále dnešní vzdělávací systém zřetelně založen na paradigmatech poplatných období průmyslové revoluce? Jakou cestou inovací nyní směřuje a bude směřovat?

Esence Rise and Shine!

 

Pavel Filip, hlavní organizátor Rise and Shine pro Tebe vytvořil jedinečnou esenci tipů, myšlenek, odkazů na přednášky a eBooků. Jak to má Petr Ludwig se svojí vizí? Proč je Adéla Banášová úspěšná?… a mnoho dalšího!

Rozhovor s Andreou z projektu Pět P

 

Proč Rise and Shine podporuje projekt Pět P a co je vůbec jeho poslání? O tom a mnohem více jsme si popovídali  s Andreou, která je dobrovolnicí v tomto projektu. Jak se k tomu dostala, či jí to přináší?

Rozhovor o Konferenci 2016

 

Proč přišel na říjnovou Rise and Shine konferenci 2016 jeden z účastníků Jakub Holan? Co ho na akci zaujalo, inspirovalo, či co si za sebe odnáší?

 

Rise and Shine - Dárky!

 

Vojta Kouba, zakladatel Rise and Shine připravil pro Tebe to nejlepší know-how z konferencí. Objevíš své silné stránky a dozvíš se, jak postupně objevovat svou vizi a tím změnit svůj život k lepšímu!